Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2007 o 21:08, AdiN2 napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=P_eEE12R8Gw
Teledysk Shadow of the day :] Po prostu bombowy!

Wow, to LP zrobili już kolejny teledysk? Nawet nie wiedziałem :) A klip świetny! Od momentu gdy Chester wychodzi z domu miałem wrażenie, że jest podobnie jak w klipie do From The Inside - te rozróby na ulicach, walki z policjantami, a Chester sobie spokojnie idzie pośród tego... Bardzo fajny teledysk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 21:08, AdiN2 napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=P_eEE12R8Gw
Teledysk Shadow of the day :] Po prostu bombowy!


A to ten teledysk, który zrobił Linkin Park dla mojego przyjaciela Zgłębiczarta - byli na moim gramsajtcie i zabolało ich, że mi film z zachodem słońca kasują z ich muzyką i zrobili ten teledysk z taką polską historią lat 80 :)

Ps: Konkurs u nich się wygrało i ma się te znajomości :-) Cieszę się, że Wam się podoba ten teledysk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 21:08, AdiN2 napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=P_eEE12R8Gw
Teledysk Shadow of the day :] Po prostu bombowy!


Świetny teledysk ;).

Hmmm......bardzo podobny wątek jak z metalem :P .Nie wiem po co jest te pytanie ,bo coś czuje ,że połowa forum słucha Linkin Parka :P. ("Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Parka,metalu....."niedługo będą już same takie tematy xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 06:06, Nertis napisał:

Hmmm......bardzo podobny wątek jak z metalem :P .Nie wiem po co jest te pytanie ,bo coś czuje
,że połowa forum słucha Linkin Parka :P. ("Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Parka,metalu....."niedługo
będą już same takie tematy xD).

Też niedawno zastanawiałem się nad sensem tytułu tego tematu... Trudno spotkać kogoś, kto nigdy nie słyszał o Linkin Park. Widocznie to taki "chłyt maketingody" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 01:59, Kamil.i.Maciek napisał:

A to ten teledysk, który zrobił Linkin Park dla mojego przyjaciela Zgłębiczarta - byli na moim
gramsajtcie i zabolało ich, że mi film z zachodem słońca kasują z ich muzyką i zrobili ten
teledysk z taką polską historią lat 80 :)


Ten teledysk Linkin Park zrobił specjalnie dla twojego kolegi ?! LoooL ,coś mi tu ściemiasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom. LP jest strzasnie popularnym zespołem, chyba wszyscy o nim słyszeli, wystarczy luknać na youtube gdzie z 1/3 filmików sklejanych przez userów, jest z muzyką LP(najcześciej In the end^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 21:08, AdiN2 napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=P_eEE12R8Gw
Teledysk Shadow of the day :] Po prostu bombowy!

Nom teledysk super ;)
Chociaż bardziej by mi pasował do No More Sorrow (nie wiem dlaczego ;p). Rekompensuje mi pewien niedosyt po teledysku do Bleed It Out, który był wg. mnie za mało dynamiczny i ewidentnie wzorowany na Faint (choć to nie jest minus), tak samo jak ten na From The Inside (co już ktoś chyba zauważył).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 13:50, eMCee92 napisał:

, ale czy mi się zdaje czy Chester goli się na sucho ? xD
( twardziel z niego )


Też to zauważyłem :]

BTW: Zostałeś na polskim czy infie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 13:50, eMCee92 napisał:

Teledysk faktycznie wyśmienity , ale czy mi się zdaje czy Chester goli się na sucho ? xD
( twardziel z niego )

Również zwróciłem na to uwagę... Dzisiaj rano też tak spróbowałem... Do tej pory chodzę wszędzie z kremikiem Nivea w kieszeni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teledysk swietny to fakt, dziwi mnie tylko czemu na teledyski daja takie slabe piosenki. Bleed It out i Shadow of the day to w porownaniu do Leave Out All the Rest, Hands Held High albo Valentines Day kiepskie utworki.


Ogolnie to chce powiedziec ze po takim dlugim czasie jaki minal od premiery udalo mi sie wyrownac wrazenia pomiedzy plytami poprzednimi. Otoz w moim przekonaniu to Meteora byla najlepsza plyta a minutes to Midnight ze swoimi 4 dobrymi utworkami ktore maja wartosc mniej wiecej taka jak 2 utworki Meteory(a tych ktore mi sie podobaja na Meteorze jest 6 w porywach 7:P) nie daje dobrego wyniku. Meteora dostaje ode mnie 10, Hybrid Theory dostaje 8 a Minutes to Midnight otrzymuje ode mnie 6 punktow w 10 stopniowej skali. I ja tlyko mam nadzieje ze nastepna plyte jaka ma pojawic sie za 2 lata bedzie w stylu Meteory, bo muzyka ich na tej plycie byla najlepsza w moim mniemaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to podobnie. Hybrid Theory i Meteora zasługują na najwyższą notę, bo obie prezentują podobny bardzo wysoki poziom (chociaż ze wskazaniem na HT za "Papercut, "A Place For My Head" i "Pushing Me Away" ;)). A MTM na początku mnie trochę odrzuciło tym odmiennym klimatem,ale po parokrotnym przesłuchaniu się przekonałem i dałbym tak z 8,bo to też świetna płyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku nowy album MtM nie bardzo mi się podobał, ale to chyba dlatego, że poprzednie słuchałem głównie dla kilku kawałków. MtM trzeba słuchać jako całość, teraz rozumiem już bardziej i na prawdę spodobała mi się ta muza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować