Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2008 o 16:39, edsonpele napisał:

Mi najbardziej podoba się piosenka In the end.

Oj tak jest ona fajowa;) Paper Cut i Faint też sa fajne. A tak na marginesie to kocham ich wszystkie piosenki i słucham na okragło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hammerfall87 ty to nie jesteś emo ! Idę się zaraz pociąć bo mnie nazwałeś dzieciakiem !!!

A tak na serio to w dzisiejszych czasach używanie słowa emo może się skończyć nieporozumieniami, bo jedni mają na myśli classic emo a inni "nowe" emo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dopiero teraz zauważyłem ten temat ja ich słucham są bardzo dobrzy mają świetne piosenki takie jak Crawling ;)
Asz mnie rwie do śpiewania xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 16:43, HunterO7 napisał:

Hammerfall87 ty to nie jesteś emo ! Idę się zaraz pociąć bo mnie nazwałeś dzieciakiem
!!!

A tak na serio to w dzisiejszych czasach używanie słowa emo może się skończyć nieporozumieniami,
bo jedni mają na myśli classic emo a inni "nowe" emo


A jak to można nazwać nawet nie wiesz czego słuchaja emo i nie ma podziału na nowe czy classic muzyka emo jest ta samo może chodziło ci o kinderki?, bo pozerskich emo jest u nas pod dostatkiem.


Wszyscy tak ich oczerniają a wiedza o nich tyle czyli nic :).

No nie jestem emo moja ksywa o tym świadczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kinderki trochę się różnią, ale mniej więcej o to mi chodziło. Emo co prawda zawsze było takie same ale teraz wyrobił się taki błędny stereotyp "bycia emo". Ale może nie zagłębiajmy się w ten temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy tak... ja to w ogóle lubię połączenie rapu z muzyką linkina (już pomijając fakt, że Shinoda ciągle rapował w zespole ;)) Ale remixy różne w większości mi się podobają ale...
...nie lubię Busty Rhymes''a bo on ma taki bardzo mówiony rap. Po prostu go nie cierpię :) Ale piosenka jest świetna, teledysk też niczego sobie. Oczywiście najlepszy jest refren ^^

A jak już jesteśmy przy takich featuringowych trackach to polecam http://pl.youtube.com/watch?v=jiOSU3BDh60 bez teledysku ale wymiata. Young Buck ft Chester.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt, LP to niepowtarzalny zespół(podobnie jak SoD;). Uderza mnie to jak ewoluowali. Wystarczy porównać rapowane Hybrid theory i śpiewane Minutes to Midnight. Ale obie płytki fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 17:32, HunterO7 napisał:

No fakt, LP to niepowtarzalny zespół(podobnie jak SoD;). Uderza mnie to jak ewoluowali.
Wystarczy porównać rapowane Hybrid theory i śpiewane Minutes to Midnight. Ale obie płytki
fajne ;)

Wszystkie ich płytki sa fajne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ich piosenki są Genialne.Z najnowszej płyty to urzekły mnie In Beetwen i Leave out Alll The Rest :D A In The End, Numb, Breaking the Habbit to dla mnie Mistrzostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 10:26, EmoDarius napisał:

Wszystkie ich piosenki są Genialne.Z najnowszej płyty to urzekły mnie In Beetwen i Leave
out Alll The Rest :D A In The End, Numb, Breaking the Habbit to dla mnie Mistrzostwo.

Oj tak In The End jest bombową piosenką. Podoba mi sie też Paper Cut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najnowsza płytka nie jest ich najmocniejszą stroną :( Pewnie mnie za to zlinczujecie ale moim zdaniem za mało w niej... "werwy" (z werwą panie kierowco z werwą!) Osobiście najbardziej podoba mi się METEORA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 10:28, Patryk Mogilno napisał:

> Wszystkie ich piosenki są Genialne.Z najnowszej płyty to urzekły mnie In Beetwen
i Leave
> out Alll The Rest :D A In The End, Numb, Breaking the Habbit to dla mnie Mistrzostwo.

Oj tak In The End jest bombową piosenką. Podoba mi sie też Paper Cut


o to też ^^ Z tych bardziej ostrzejszych to By Myself,Faint,Given Up,With You,Lying for you XD Ich nie można nie kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 10:35, EmoDarius napisał:

o to też ^^ Z tych bardziej ostrzejszych to By Myself,Faint,Given Up,With You,Lying for
you XD Ich nie można nie kochać.

Ja słucham Linkin Park na okragło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 10:34, BANITA PL napisał:

Moim zdaniem najnowsza płytka nie jest ich najmocniejszą stroną :( Pewnie mnie za to
zlinczujecie ale moim zdaniem za mało w niej... "werwy" (z werwą panie kierowco z werwą!)
Osobiście najbardziej podoba mi się METEORA


Popieram MTM jest słabsze od poprzedniczek.Ale można znaleść kilka utworów.Mi najbardziej podoba się HT bo była rewolucją i taka bardziej niegrzecza była niż następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 10:34, BANITA PL napisał:

Moim zdaniem najnowsza płytka nie jest ich najmocniejszą stroną :( Pewnie mnie za to
zlinczujecie ale moim zdaniem za mało w niej... "werwy" (z werwą panie kierowco z werwą!)
Osobiście najbardziej podoba mi się METEORA.


Racja, na MTM fajnie się słucha tylko What I''ve Done i Given Up.

Co do najlepszej płyty to po głębszym zapoznaniu się z Meteorą i Hybrid Theory, uważam, że obie płyty są dobre i nie potrafię wskazać tej lepszej. Co do utworów to nie mam już problemów, jak dla mnie najlepsze są Faint, Numb, Given Up (po tym utworze zawsze jakoś mnie energia rozpiera), a na jakiś relaks to What I''ve Done.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować