Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

Najlepszą piosenką Linkin Parku jest Numb :) Słucham jej już długo i tak nigdy mi sie nie nudzi :D Mam prośbę: podajcie mi nazwy zespołów, które choć trochę grają tak jak LP :) Błagam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 22:06, EmoDarius napisał:

Hm ja jeszcze słucham Papa Roach i Sum41,badzio fajne zespoły też ^^


Ja nie słucham innych zespołów, choć podobają mi się niektóre utwory, np. It''s My Life - Bon Jovi; Holiday - GreenDay; Amaranth - Nightwish. Nie wiem czemu, mimo, że niby w utworach Linkin Park czegoś mi brakuje (nie potrafię powiedzieć czego) to nie znalazłem tego czegoś u innych i uważam, że LP tworzy najlepszą muzykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 20:35, Avalon67 napisał:

Ja nie słucham innych zespołów, choć podobają mi się niektóre utwory...


Na początku też się ograniczałem do LP,ale wiem że są jeszcze inne fajne zespoły,każdy coś znajdzie co mu wpadnie w ucho ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 22:06, EmoDarius napisał:

Hm ja jeszcze słucham Papa Roach i Sum41,badzio fajne zespoły też ^^

No nie porównuj mi Sum41 do LP, brak im finezji. Ale i tak ich słucham z rzadka ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Linkin Park - Pushing me away, fajne polaczenie klawiatury z rockowym brzmieniem.
Do odsluchania na moim gramsajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 19:50, EmoDarius napisał:

Busta Rhymes ft. Linkin Park - We Made It Po przesłuchaniu tego straciłem szacunek do
Linkin Park.Jak można cos takiego zrobić!?


A co ci w tym sie nie podoba. Ja uważam to za genialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 20:14, Ecko09 napisał:

A co ci w tym sie nie podoba. Ja uważam to za genialne.


Dla mnie za bardzo przesiąknięte czarną muzyką,wolałbym żeby zrobili nowy utwór z Jay-Z.Na szczęście to tylko występ gościnny, a nie ich singiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze zależy która wersja PMA. Są 3. Pierwsza z HT moja ulubonaxD szkoda że nie mam teledysku. II z Reanimation też fajna ale za bardzo pikowata i III wersja koncertowa Acustic która jest wolna, nudna i mi sie nie podobaxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 20:17, EmoDarius napisał:

> A co ci w tym sie nie podoba. Ja uważam to za genialne.

Dla mnie za bardzo przesiąknięte czarną muzyką,wolałbym żeby zrobili nowy utwór z Jay-Z.Na
szczęście to tylko występ gościnny, a nie ich singiel.


Ja też myślę że to doskonała piosenka pokazują tylko że z każdym potrafią zrobic dobry singiel.
Linkin Park forever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teledysk jest świetny,chyba zaraz po "In the end" ;] Mi się skojarzył z filmem "Sunshine",zwłaszcza scena na tle Słońca.Jest identyczna do tej z filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłe wakacje miałem dość sporą "fazę" na Linkin Park, ale po jakimś czasie ona minęła. Początkowo słuchałem kilku z ich utworów - głównie Numb, From The Inside, What I''ve Done oraz Fainta, potem do tego grona dołączyły piosenki ze starego albumu Hybrid Theory - In The End, Papercout. Po jakimś czasie jednak ich muzyka już mi się nie spodobała, a wręcz zaczęła mnie nudzić. Obecnie od Linkin Park na mojej playliście znajdują się dwa kawałki - Faint oraz Bleed it Out. Oba są takie wyjątkowe, oryginalne i naprawdę mi się podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 19:50, EmoDarius napisał:

Busta Rhymes ft. Linkin Park - We Made It Po przesłuchaniu tego straciłem szacunek do
Linkin Park.Jak można cos takiego zrobić!?

a według mnie ta piosenka jest świetna, w przeciwieństwie do tych z Jay-Z. Przesiąknięta czarną muzyką? Wątpię. Busta Rhymes ma specyficzny sposób rapowania, to nie to samo co wszyscy czarni raperzy. Chester jak zwykle świetnie śpiewa, Mike świetnie rapuje (trochę za krótko), ogólnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 21:05, marcinshinoda napisał:

Widzieliście teledysk do Leave Out All The Rest? Po prostu miazga. Najlepszy teledysk
z MTM. Czegoś takiego jeszcze LP nie zrobiło. Odrazu przepomniał mi sie film Ostatnio
horyzont. Zresztą obejrzyjcie sami i podyskutujemy


Pociśniety ten teledysk a piosenka jeszcze lepsza! Kto jej jeszcze nie słyszał niech posłucha koniecznie. Polecam też "The little things give you away"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie jesteście obiektywni, i tylko słuchacie Linkin Park.Jak mi coś nie pasuję to odrazu mówię ,a nie udaję że wszystko jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 21:53, EmoDarius napisał:

Jak dla mnie nie jesteście obiektywni, i tylko słuchacie Linkin Park.Jak mi coś nie pasuję
to odrazu mówię ,a nie udaję że wszystko jest OK.


Ale rzęs palnął:P czytałeś poprzednie opinie? Wszyscy krytykowali LP za beznadziejne teledyski z MTM ja także. Skąd wiesz ze słuchamy tylko LP?? Ja np ostatnio prawie w ogóle nie słucham LP. Mam faze na Rise Against i thousand foot krutch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować