Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

A tak nawiasem to na VIVIE jest personality teraz właśnie z LP. Tekstu z Bustą nie słyszałem natomiast Darius jest śmieszny. Jak komuś się coś podoba co nie mu to od razu nieobiektywny ? Zaprzeczasz sam sobie gościu. Jak tobie nie oznacza wszystkim i tego się zacznij trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 22:29, dawidos170 napisał:

A tak nawiasem to na VIVIE jest personality teraz właśnie z LP. Tekstu z Bustą nie słyszałem
natomiast Darius jest śmieszny. Jak komuś się coś podoba co nie mu to od razu nieobiektywny
? Zaprzeczasz sam sobie gościu. Jak tobie nie oznacza wszystkim i tego się zacznij trzymać.


Wiem, właśnie oglądam^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem ten kawałek z Bustą i powiem tak. Jako całość - słabo. Jako podkład muzyczny - bardzo mi przypasował. Jako Linkin Park - również bardzo mi się podoba. Busta - niby średnio ale rap to nie moje klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO najgorsze u nich są wstawki typowych raperów... No ale co poradzisz.

Najlepsze kawałki? "No more sorrow", "Given up", "What I''ve done" i naturalnie "In the end" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami słucham Linkin Parku ;], a dokładniej w tedy gdy się chcę odprężyć, lub gdy jestem zdenerwowany. Przeważnie włączam Counter Strika, odpalam głośno LP i jedziem ;]...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam bardzo lubię połączenie muzyki LP z czarnym rapem.
Dlatego też np piosenki "With You" i "Runaway" wolę w wersji z Reanimation.
A piosenka z Busta Rhymesem jest dobra. Nie lubię go jako rapera ale ze względu na LP bardzo mi się podoba. Oczywiście nie cała... głównie refren. W sumie to tylko refren bo druga zwrotka Mike''a Shinody też mi jakoś nie podpasowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 22:39, Piciambeer napisał:

IMO najgorsze u nich są wstawki typowych raperów... No ale co poradzisz.

Najlepsze kawałki? "No more sorrow", "Given up", "What I''ve done" i naturalnie "In the
end" :)


Czyli MTM podoba się ? Mi właśnie się bardzo nie podoba :) Ja wolę kawałki z Meteory przede wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 22:52, dawidos170 napisał:

Czyli MTM podoba się ? Mi właśnie się bardzo nie podoba :) Ja wolę kawałki z Meteory
przede wszystkim :)


Hehe ja też wolę LP taki jaki był wcześniej. Kocham tą ostrą muzykę i to, że Mike trochęrapował. Ale MTM nie jest przecież taka złą. What I''ve Done albo No More Sorrow :) Z resztą taki soft jak Leave Out All The Rest czasami na doła się przydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra może nie sprecyzowałem dobrze. Niektórzy z was MOGĄ być Fanatykami LP i tylko to się dla nich liczy.Też miałem taką zajawkę na nich i tylko ich słuchałem, a każda piosenka jaką by zrobili byłaby dla mnie mistrzostwem, nawet jeśli to dla innych jest Shit. teraz trochę przetrzeźwiałem i widzę parę skaz na diamencie.Jak wam się podoba proszę bardzo, dla mnie to jest błeee :P Czekam dalej aż coś porządnego zrobią.Nie zdziwię się jak zaczną coś kombinowac z Timberlakem czy Madonną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchał ktoś rapu przy wykonaniu Linkin parku i busta rhymes? Chodzi mi o tytul we made it. Nie przepadam za rapem/hip hopem, ale ten refren w wykonaniu Linkin Parku wymiata. Naprawdę polecam. Niestety, reszta jest do kitu.

----)>

Po za tym, LP to według mnie najlepszy zespół jak wogóle jest na świecie. No i sa jeszcze redsi, ale oni zajmują 2 miejsce w moim rankingu.
Najbardziej do gustu przypadła mi piosenka "Numb" oraz " In the end". ;-)

LP rulez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pytania zawartego w nazwie tematu. Tak! Osobiście znam super mega fankę tego zespołu (chyba wczoraj, o ile się nie myle nawet była na ich koncercie w Dublinie). Sam czasami łapie się na słuchaniu tej kapeli. Mają naprawdę nezłe kawałki, takie jak "In The End", "Numb", "Faint" czy "Runaway". Wielki szacun dla Chestera za jego głos, niejeden może mu zarzucić, że drze się bezsensu... co to ma być itp... spróbujcie tak na jednym oddechu się drzeć (no dobra głośno śpiewać ^^). Pozatym ma naprawdę genialną barwę głosu (czy jak to się nazywa). Może parę kawałków (czy najnowsza płyta MTM) zalatuje komerchą, ale przecierz wiele znanych zespołów też to robi na ten przykład podam mój ulubiony zespół Nirvane i ich najbardziej skomercjalizowana (dobrze to napisałem?) piosenke "Rape me". Podsumowując, wielki szacun dla Chestera i paczki.

PS. Pozatym milony fanów chyba nie może się mylić?^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 19:58, qba2 napisał:

Może w tym roku odbędzie się ich koncert w Polsce.


Taa moze... ^^ Ciekawe ile beda chcieli za wstep , jakies pomysly :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować