Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

Odnosnie pytania, tak słucham. Nie jest to mój ulubiony zespół ale ich płyty regularnie są odtwarzane przez moją wierzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 09:33, Ecko09 napisał:

No i mamy teledysk leave out all the rest

http://pl.youtube.com/watch?v=yZIummTz9mM


Teledysk wyszedł już dawno, dzięki wspaniałości Lpzion oglądałem go kilka godzin po premierzexD Teledysk po prostu genialny, najlepszy z wszystkich MTM. Motyw z słońce i patrzącym Chesterem jak z filmu ostatni Horyzont:) Początek jak Mike zdejmuje hełm wywołał we mnie lekki śmiech:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka - w teledysku do piosenki "Shadow of the Day" kiedy Chester wstaje z łóżka, zegarek wskazuje godzinę 11:55 czyli... Minutes to Midnight :D Piosenka trwa niecałe 4 minuty więc kiedy się kończy znowu mamy Minutes to Midnight :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie dobrali to w "Shadow of the day". Widziałem to Igor ;] Ale według mnie Linkin Park zaczął grać taką "miękką" muzykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 23:09, marcinshinoda napisał:

TAK TAK! Wreszcie zagrali pierwszą wersje Pushing me away z HT pod czas koncertu w Rio:)
Jedna z moich ulubionych piosenek;] łapcie linkaxD

http://youtube.com/watch?v=hgYB5Slp7Vo&feature=related


Zgadzam sie, jedna z lepszych.
BTW: Dzięki za linka ;) Jutro odsłucham sobie wszystkie utwory ich jakie zagrali w tym Rio 2008 ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spis piosenek podczas występu na festywialu Rock in Rio
01. What I''ve Done
02. Faint
03. No More Sorrow
04. Given Up
05. Lying From You [New Intro]
06. Don''t Stay
07. In Pieces
08. Somewhere I Belong [No Intro]
09. Points Of Authority
10. Leave Out All The Rest [intro - In Stereo (Fort Minor); New Ending]
11. Numb
12. Shadow Of The Day
13. Valentine''s Day
14. Crawling [Reanimation intro]
15. In The End
16. Bleed It Out [Drum Solo]
(Encore)
17. Pushing Me Away [Album Version]
18. Breaking The Habit
19. A Place For My Head
20. One Step Closer

LP troche zmieniło repertuar. Zwykłe Pushing me away, In pieces, Valentine day, inna wersja Bleed it Out, Crawling, Leave Out All The Rest. Wreszcie zaczynają zmieniać repertuar koncertowy bo cały czas grali to samo:P Wszystkie linki są na YT;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 22:28, marcinshinoda napisał:

Spis piosenek podczas występu na festywialu Rock in Rio
01. What I''ve Done
02. Faint
03. No More Sorrow
04. Given Up
05. Lying From You [New Intro]
06. Don''t Stay
07. In Pieces
08. Somewhere I Belong [No Intro]
09. Points Of Authority
10. Leave Out All The Rest [intro - In Stereo (Fort Minor); New Ending]
11. Numb
12. Shadow Of The Day
13. Valentine''s Day
14. Crawling [Reanimation intro]
15. In The End
16. Bleed It Out [Drum Solo]
(Encore)
17. Pushing Me Away [Album Version]
18. Breaking The Habit
19. A Place For My Head
20. One Step Closer

LP troche zmieniło repertuar. Zwykłe Pushing me away, In pieces, Valentine day, inna
wersja Bleed it Out, Crawling, Leave Out All The Rest. Wreszcie zaczynają zmieniać repertuar
koncertowy bo cały czas grali to samo:P Wszystkie linki są na YT;]


Cienkiej jakości sa na YT te filmiki :/
Faint też ma chyba nowe zakończenie
A Mr. Hahn tam gdzieś jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam... Powiem szczerze, że nie wiedziałem, że jest taki temat, ale z samej racji bytu tegoż tematu mam zamiar trochę tutaj zaglądać. A więc słucham Linkin Park dzięki bratu... wcześniej jakoś nie wpadli mi w ucho, ale to właśnie dzięki bratu, który pokazał mi wiele jeśli chodzi o rocka (ma 32 lata więc zna się na tym ^^) poznałem cudo muzyki tejże grupy :). Moim zdaniem Linkin Park tworzy wspaniałą muzykę z przesłaniem... Gdzie tu przesłanie?- Tak każdy może zapytać... Dajmy na przykład In The End---> Nic nie zrobisz gdy nadejdzie koniec :P.Linkin Park ma za sobą bardzo ciekawą historię z ich biografii, którą wciąż trzymam na półce jako jedną z lepszych książek dowiedziałem się bardzo wiele... Najbardziej rozbawiło mnie jak wchodzili do internetu udając swoich fanów i robili sobie reklamę ;). Świetne jest moim zdaniem połączenie w ich muzyce rocka, rapu oraz elementów elektronicznych. Ten mix wynosi tą muzykę bardzo wysoko i nie słucha się tego tylko dla słów zawartych w piosence, ale dla całości. Sądzę, że Linkin Park to świetna ekipa i jak już mówiłem będę wchodził do tego tematu i z wami dyskutował na ich temat :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leave all the rest jest jednym z najlepszych teledysków LP ale chyba też jednym z najdroższych. Nie przypominam sobie teledysku LP zrobionego z takim rozmachem. Napewno sporo kosztował:/ No ale Minutes to midnight sprzedała sie świetnie, więc kase na teledyski mająxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 19:47, marcinshinoda napisał:

Leave all the rest jest jednym z najlepszych teledysków LP ale chyba też jednym z najdroższych.
Nie przypominam sobie teledysku LP zrobionego z takim rozmachem. Napewno sporo kosztował:/
No ale Minutes to midnight sprzedała sie świetnie, więc kase na teledyski mająxD


Marcin czyżby Shinoda w twoim nicku miał jakiś przypadkowy związek z Mike''m Shinodą :P? A tak serio MoM moim zdaniem to jedna z lepszych płyt wrócili do rocka :P i to mi się w niej podoba ;) zresztą w każdej odsłonie LP mi się podoba :D. Co do MoM jak już mówiłem świetna płyta więc się nie dziwię, że dużo zarobiła ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 23:33, garrick napisał:

> Leave all the rest jest jednym z najlepszych teledysków LP ale chyba też jednym
z najdroższych.
> Nie przypominam sobie teledysku LP zrobionego z takim rozmachem. Napewno sporo kosztował:/

> No ale Minutes to midnight sprzedała sie świetnie, więc kase na teledyski mająxD


Marcin czyżby Shinoda w twoim nicku miał jakiś przypadkowy związek z Mike''m Shinodą
:P? A tak serio MoM moim zdaniem to jedna z lepszych płyt wrócili do rocka :P i to mi
się w niej podoba ;) zresztą w każdej odsłonie LP mi się podoba :D. Co do MoM jak już
mówiłem świetna płyta więc się nie dziwię, że dużo zarobiła ;P.


Tak dokładnie:) MoM czyli Minutes to Midnight? Mocno zaryzykowali zmieniając styl z nu-metal na lekki rock. Jednym to sie podobało inny nie. Płyta sie sprzedała bo to było Linkin Park.Pierwsza była od kilku lat. Klipy przed wydaniem wskazywały, że płyta będzie w mocnych klimatach(przedpremiarą grali Given up,no more sorrow, QWERTY,What i''ve done), a tu taki psikus nie wiadomo co:) I chyba tak zostanie bo mówili że rzucili z nu-metalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka zamiast MoM miało być MtM :P. Ja nie uważam tej płyty za złą. Powiem więcej ten lekki rock mi pasuje :) i skoro tak dobrze ta płyta się sprzedaje to nie tylko ja tak uważam :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 11:57, garrick napisał:

Sorka zamiast MoM miało być MtM :P. Ja nie uważam tej płyty za złą. Powiem więcej ten
lekki rock mi pasuje :) i skoro tak dobrze ta płyta się sprzedaje to nie tylko ja tak
uważam :P.


nie zawsze ilość sprzedanych płyt znaczy o jakości zespołu. Recenzje płyt były średnie. Sporo osobą nie podobało sie nowe LP. Ja uważam że płyta średnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 12:01, marcinshinoda napisał:

> Sorka zamiast MoM miało być MtM :P. Ja nie uważam tej płyty za złą. Powiem więcej
ten
> lekki rock mi pasuje :) i skoro tak dobrze ta płyta się sprzedaje to nie tylko ja
tak
> uważam :P.

nie zawsze ilość sprzedanych płyt znaczy o jakości zespołu. Recenzje płyt były średnie.
Sporo osobą nie podobało sie nowe LP. Ja uważam że płyta średnia.


Tez uważam, że była średnia. kilka piosenek jest fajnych, ale brakuje mi czegoś w stylu With You, taka mieszanka rocka z rapem//hip-hopem. Niby jest Bleed it Out, ale to nie bardzo to samo, bardziej na rock nastawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem najlepszą płytą jest Minutes to midnight :P Na początku kompletnie mi się nie podobała,ale widać że to najbardziej dojrzała płyta.Najbardziej mi się podobają Bleed it out,Hands held high,Valentine''s Day...właściwie każdy kawałek jest fajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować