Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

>> Tez uważam, że była średnia. kilka piosenek jest fajnych, ale brakuje mi czegoś w stylu

Dnia 01.08.2008 o 12:04, Ecko09 napisał:

With You, taka mieszanka rocka z rapem//hip-hopem. Niby jest Bleed it Out, ale to nie
bardzo to samo, bardziej na rock nastawione.


Bleed it out to bardziej taka piosenka do potańczenia:P Nie wiele wniej starego rapowego klimatu z HT. Niektórzy mówią że to jedyna piosenka w starym stylu, a sie mylą tylko dlatego że mike rapuje. Jedyną piosenką z MTM którą można porównać z starymi płytami jest Given up(mocno podobna do Faint). Co do With you to jedyna w swoim rodzaju. Na metoera która była kontynuacją Hybrid Theory nie było piosenki nawet troche podobnej do With you. With you to bardzo stara piosenka pisane jeszcze za czasów Xero. LP przestało coś takiego już grać. Bardzo podobną do With you jest piosenka High Voltage którą osobiście polecam;]

http://www.youtube.com/watch?v=oPFrgMDKsnE link do HV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz słuchać Rocka z Rapem kiedy Mike ostatnio postanowił się usunąć w cień... Powiedzmy sobie szczerze nawet w biografi, którą tu przytoczyłem ;D pisali, że MtM powrócili do Rocka czyli do takiej muzyki jaką chcieli grać na początku... Mnie osobiście wkurza, że ludzie oceniają ich sukcesy tak naprawdę tylko przez pryzmat Meteory, bo była nu-metalowa... Linkin Park (też to przeczytałem w ich biografii) nie chciał być uznawany za zespół nu-metalowy tylko jak napisałem wcześniej rockowy... Od co cała historia ;P. (I tak MtM lubię!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 13:46, garrick napisał:

Jak chcesz słuchać Rocka z Rapem kiedy Mike ostatnio postanowił się usunąć w cień...
Powiedzmy sobie szczerze nawet w biografi, którą tu przytoczyłem ;D pisali, że MtM powrócili
do Rocka czyli do takiej muzyki jaką chcieli grać na początku... Mnie osobiście wkurza,
że ludzie oceniają ich sukcesy tak naprawdę tylko przez pryzmat Meteory, bo była nu-metalowa...
Linkin Park (też to przeczytałem w ich biografii) nie chciał być uznawany za zespół nu-metalowy
tylko jak napisałem wcześniej rockowy... Od co cała historia ;P. (I tak MtM lubię!)


czyżbyś czytał "Wszystko jest Hybrydą"? Też czytałem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest hybrydą to fajna książka,ale moim zdaniem za dużo miejsca zajmują zdjęcia :p
Są jeszcze jakieś biografię LP ? Bo nie mam co czytać teraz,więc...:D Ale takie porządne,a nie jakieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2008 o 13:53, marcinshinoda napisał:



czyżbyś czytał "Wszystko jest Hybrydą"? Też czytałem;]


Taa dostałem od brata na gwiazdkę, genialna książka ;). Dużo ciekawego tekstu plus spoko foty ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 13:59, garrick napisał:


>
>
> czyżbyś czytał "Wszystko jest Hybrydą"? Też czytałem;]

Taa dostałem od brata na gwiazdkę, genialna książka ;). Dużo ciekawego tekstu plus spoko
foty ;).


papier za sztywny i mi sie rozpadła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 14:03, Ecko09 napisał:

"Wszystko jest Hybryda"? Ach, jak chciałbym dorwać to w swoje łapska. Tylko gdzie ja
to znajde.


Empik i każda większa księgarnia:P jak nie ma to można zamówić w księgarni:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 14:00, marcinshinoda napisał:

papier za sztywny i mi sie rozpadła:P

xD Ja tam po przeczytaniu trzymam ją na półce więc raczej się nie rozpadnie.
--->Ecko
Poszukaj na allegro albo zajrzyj do empiku tam na pewno znajdziesz;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 15:16, marcinshinoda napisał:

> http://pl.youtube.com/watch?v=UJlCsNyITzs&feature=related
> A to co? Też bardzo fajny kawałek, a nie znalazł sie na żadnej płycie, no chyba,
że ja
> o jakieś nie wiem.

Ten kawałek pojawił sie na demie hybrid theory. Piosenka za czasów Xero i Mike''a Wakefielda;]


To mi jeszcze powiedz jakie kawałki wchodzą w skład Hybrid Theory EP czy coś takiego. Jedyna płyta jakiej nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 15:25, Ecko09 napisał:

> > http://pl.youtube.com/watch?v=UJlCsNyITzs&feature=related
> > A to co? Też bardzo fajny kawałek, a nie znalazł sie na żadnej płycie, no chyba,

> że ja
> > o jakieś nie wiem.
>
> Ten kawałek pojawił sie na demie hybrid theory. Piosenka za czasów Xero i Mike''a
Wakefielda;]

To mi jeszcze powiedz jakie kawałki wchodzą w skład Hybrid Theory EP czy coś takiego.
Jedyna płyta jakiej nie mam :P


to płytka demo. Nie było jej w masowej sprzedaży. Wydana zaledwie 12 tysięcy egzemlarzy, ale można ją było z internetu ściągnąć[Za darmo]:)

utwory:
1:Carousel
2:Technique(short)
3:Step up
4:And one
5: High Voltage
6:Part of Me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 15:31, marcinshinoda napisał:

> > > http://pl.youtube.com/watch?v=UJlCsNyITzs&feature=related
> > > A to co? Też bardzo fajny kawałek, a nie znalazł sie na żadnej płycie,
no chyba,
>
> > że ja
> > > o jakieś nie wiem.
> >
> > Ten kawałek pojawił sie na demie hybrid theory. Piosenka za czasów Xero i Mike''a

> Wakefielda;]
>
> To mi jeszcze powiedz jakie kawałki wchodzą w skład Hybrid Theory EP czy coś takiego.

> Jedyna płyta jakiej nie mam :P

to płytka demo. Nie było jej w masowej sprzedaży. Wydana zaledwie 12 tysięcy egzemlarzy,
ale można ją było z internetu ściągnąć[Za darmo]:)

utwory:
1:Carousel
2:Technique(short)
3:Step up
4:And one
5: High Voltage
6:Part of Me



aha, można ją było za darmo ściągnąć. A teraz już nie można? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, coś mi do głowy przyszło. Kiedyś gdzieś czytałem news, że Chester w trakcie jakiegoś koncertu złamał ręke, a mimo to kontynuował koncert. Orientuje sie ktoś co to za koncert był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 02:43, garrick napisał:

> To był koncert w Melbourne.Spadł ze sceny w trakcie wykonywania czwartej piosenki
z
> setlisty (Papercut). http://pl.youtube.com/watch?v=oqqnPIRx5Gw tu można to zobaczyć
;]

Heh dobry gość, ja to pewnie z bólu bym zaniemówił ;P.


a jeszcze śpiewał 16 piosenekxD w szkoku pewnie był i nie czuł bólu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie jeszcze temat "Czy ktoś jeszcze ogląda Pokemony?" Będziecie chyba wtedy mieli każdy możliwy typ "Czy ktoś jeszcze...?" Czy ktoś tu jeszcze myśli?!

Tak, słucham jeszcze Linkin Park...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować