Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

Czy słucham jeszcze LP, hmmm.
Zdarza mi się. Moim ulubiony utworem jest By Myself. Jednak teraz przerzuciłem się na Iron Maiden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 22:41, Yutima napisał:

Zróbcie jeszcze temat "Czy ktoś jeszcze ogląda Pokemony?" Będziecie chyba wtedy mieli
każdy możliwy typ "Czy ktoś jeszcze...?" Czy ktoś tu jeszcze myśli?!

Tak, słucham jeszcze Linkin Park...


Jakbyś nie zauważył to temat przerodził sie w temat ogólny o LP. Tylko nazwy nikt nie zmienił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 00:44, Ecko09 napisał:

> Zróbcie jeszcze temat "Czy ktoś jeszcze ogląda Pokemony?" Będziecie chyba wtedy
mieli
> każdy możliwy typ "Czy ktoś jeszcze...?" Czy ktoś tu jeszcze myśli?!
>
> Tak, słucham jeszcze Linkin Park...

Jakbyś nie zauważył to temat przerodził sie w temat ogólny o LP. Tylko nazwy nikt nie
zmienił...


Eee tamten kolega założę się, że po prostu chciał nabić posta ;P. Co sądzicie o tym newsie? http://muzyka.wp.pl/id,39375,niusy.html ... :D z lipca :D. Dowiadujemy się, że LP już zaczyna pracę nad nową płytą... ciekawy jestem tylko czy znów postawią głównie na rocka bez Mikea czy też powrócą do Raprocka z HT ;)? (Bo o Nu-metalu pragnę zauważyć możemy zapomnieć ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że tak z 90% fanów raczej chciało by, żeby LP wróciło do Rapcore''u [z resztą jestem jednym z nich].

A kiedyś na jakims forum pisałem listę moich ulubionych kawałków z poszczególnych płyt, tak też pozwolę sobie ją tu kopnąć, co by post nie był taki biedny ...

[1997] Xero
Rhinestone

[1999] Hybrid Theory EP
Part Of Me

[2000] Hybrid Theory
Papercut
One Step Closer [mam instrumental ... może nie dokładnie oryginalny, bo jest to projekt, ale fajnie wyszedł i jest już na niego tak z 70% kawałka napisanego. Kawałek z resztą pojawi się na moim solo, ale to raczej dopiero w 2009 roku :P]
Crawling
In The End
A Place For My Head [szczególnie wersja Live z Bonus CD]
Forgotten

[2002] Reanimation
Enth E Nd
Frgt/10
X-ecutioner Style
1stp Klosr

[2003] Meteora
Somewhere I Belong
Lying From You
Faint
From The Inside
Nobody''s Listening

[2003] Live In Texas ... w całości rozwala.

[2004] Collision Course [Collabo with Jay-Z]
Dirt Off Your Shoulder/Lying From You
Jigga What/Faint
Numb/Encore
Points of Authority/99 Problems/One Step Closer
czyli w sume to gdzie gra LP. Te 2 kawałki na beatach z Big Pimpin'' i Izzo Jay''a mogli zastąpić czymś gdzie grałoby LP.

[2007] Minutes to Midnight, szczerze mówiąc nie miałem jeszcze okazji przesłuchać w całości, ale z tych co kojaże to Given Up i Bleed It Out mi sie podobają, Shadow of the Day i What I''ve Done nie przypadły mi tak do gustu, a reszty albumu jeszcze nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy słucham, ha to jeden z najlepszych zespołów na świecie. A nowy album mmm super. Kawałek Given Up, albo I''ve Done zawsze będą mi się kojarzyć dobrze z tym zespołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 01:17, garrick napisał:

> > Zróbcie jeszcze temat "Czy ktoś jeszcze ogląda Pokemony?" Będziecie chyba wtedy

> mieli
> > każdy możliwy typ "Czy ktoś jeszcze...?" Czy ktoś tu jeszcze myśli?!
> >
> > Tak, słucham jeszcze Linkin Park...
>
> Jakbyś nie zauważył to temat przerodził sie w temat ogólny o LP. Tylko nazwy nikt
nie
> zmienił...

Eee tamten kolega założę się, że po prostu chciał nabić posta ;P. Co sądzicie o tym
newsie? http://muzyka.wp.pl/id,39375,niusy.html ... :D z lipca :D. Dowiadujemy się, że
LP już zaczyna pracę nad nową płytą... ciekawy jestem tylko czy znów postawią głównie
na rocka bez Mikea czy też powrócą do Raprocka z HT ;)? (Bo o Nu-metalu pragnę zauważyć
możemy zapomnieć ;P)


Bardzo możliwe. Chester mówił że po powrocie Project Revolution zaczynają prace na nową płytą. Jeśli zaczeliby nagrywać w okolicach listopada to płyta mogła by sie pojawić w okolicach sierpnia 2009. Piosenki z MTM to 12 najlepszych wybranych z 80. Więc repertuar mają już gotowy^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 22:52, ppoz93 napisał:

Czy słucham jeszcze LP, hmmm.
Zdarza mi się. Moim ulubiony utworem jest By Myself. Jednak teraz przerzuciłem się na
Iron Maiden.



ja tez slucham iron maiden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 11:35, TheWicher napisał:

Czy to prawda ze Linkin Park ma przestac robic muzy w 2009 roku?


5 postów wyżej. Przeczytaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:58, Ecko09 napisał:

>

Tylko, że Live in Texas to był koncert, a nie płyta...


oprócz zapisu koncertu był także dysk CD z piosenkami z HT, Reanimation, Meteora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pojawienie się w sieci nowego odcinka LPTV (patrz kilka newsów niżej) wywołało wiele spekulacji na stronach poświęconych Linkin Park. Otóż w wspomnianym nagraniu możemy usłyszeć 45 sekund nieznanego dotąd utworu ! Urywek piosenki zaczyna się w czasie 1:08. Pozostałe utwory są znane (m.in. 100 Degrees, And One, In Stereo, Kenji). Czy to utwór pochodzący z nowego albumu, a może któryś z b-side''ów Minutes To Midnight ? Chyba, że to jakaś nieznana piosenka Fort Minor ;) Oceńcie sami."


zródło http://lpzion.org/


Hmmm nowa piosenka. Musze obejrzeć ten odcinek^^ może coś w stylu QWERTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LP to mój ulubiony zespół i z niecierpliwością czekam na nową płytę.
Z dotychczasowych najbardziej spodobała mi się Meteora oraz Xero Demo Tape, ktorą udało mi się zdobyć. Utowry brzmią jak na kasecie magnetofonowej ale jakość jest dobra. Najbardziej za to nie przypadła mi do gustu ostatnia płyta Minutes to Midnight. Utwory sa takie nijakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ale mimo tego, LP nadal trzyma bardzo dobry i wysoki zespół. W sumie od nich zacząłem się wtaczać w świat muzyki i pozostałem do tej pory przy nich, co nie oznacza, że nie słucham innych wykonawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 14:13, Łeber napisał:

Fakt, ale mimo tego, LP nadal trzyma bardzo dobry i wysoki zespół. W sumie od nich zacząłem
się wtaczać w świat muzyki i pozostałem do tej pory przy nich, co nie oznacza, że nie
słucham innych wykonawców.


Dokładnie, też zaczynałem od LP (Jakiś rok, półtora roku temu). Wcześniej kompletnie sie muzyką nie interesowałem. Potem krótko Rihanna, ale to syf, więc wywaliłem wszystko z nią. Od niedawna podoba mi sie też Fort Minor. Tak nic więcej mnie nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem na LP przypadkiem, oglądałem na YouTube fragmovie z jednej z gier sieciowych i jako tło muzyczne, był utwór Breaking the Habit, spodobał mi się wiec przesłuchałem całą płytę, a pózniej inne. No i tak stałem się fanem LP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LoL, ja słucham LP bez przerwy od 5 lat. Nie cały czas tylko LP i LP. Słucham sporo innych zespół(Papa Roach, Lostprophets, Thousand Foot Krutch, Evanescene). Ale nie ma dnia żeby nie posłuchal sobie jakieś pioseneczki Linkinów^^

Taka miała ciekawostka. Linkin park oskarżano że nazwali sie tak specjalnie, żeby na półkach sklepowych znajdowali sie koło Limp Bizkit którzy w na początku tysiąclecia na topie^^

Ciekawe jak dużo wiecie o zespole^^


Skąd sie wzięła nazwa Linkin Park?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2008 o 22:37, marcinshinoda napisał:



Skąd sie wzięła nazwa Linkin Park?


Początkowo nazywali sie Xero. Potem jakoś chcieli zmienić nazwę. Nazwali sie Hybrid Tgeory, ale też chyba była zajęta. To zmienili na Lincoln Park, od nazwy parku, w którym dom miał Chester. Ale nazwa była zajęta, więc zmienili na Linkin Park ;) Coś sie tam pamięta jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować