Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

Początkowo mieli nazywać się Hybrid Theory,później ze względów prawnych (był już zespół o nazwie Hybrid)postanowili zmienić nazwę na Lincoln Park,bo tam gdzie mieszkał Chester (Santa Monica) był taki park.Ale nieważne gdzie pojechali grać ludzie pytali się po której stronie Lincoln''a mieszkają,ponieważ park o tej nazwie jest w każdym prawie mieście.Lincoln zmienili na Linkin myśląc o stronie internetowej,ponieważ taka nazwa była łatwa do zapamiętania.
No a Xero to jak mówili była nazwa tymczasowa ;]

Znam "Wszystko jest hybrydą" na pamięć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co wam powiem? Po raz kolejny słuchając MTM dochodzę do wniosku że moje pierwsze wrażenia były błędne - ten album w całości jest genialny. Wiadomo, to nie to samo co poprzednie albumy. Ale MTM ma specyficzny klimat, normalnie zamykam oczy i jestem w innym świecie. Może wielkim fanom poprzednich brzmień ta płyta jest katastrofą, ale dla mnie stała się jednym z ulubionych albumów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 23:08, kubeq24 napisał:

Wszystkie albumy to masakra ;] A takie pytanko.Podobno Chester założył jakiś zespół?


Tak ,założył kiedyś zespół Grey Daze ,który potem opuścił . A aktualnie nagrywa swój solowy album Dead By Sunrise .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z tobą. Pierwsze wrażenie dla słuchacza może być dziwne, ktoś może pomyśleć "to nie Linkin Park, co oni zrobili..." i w takich narzekaniach jest trochę prawdy... Po pierwsze mniej znacznie śpiewa Mike, po drugie jest to pływa rockowa, a nie Rapcore''orowa czy nu-metalowa, słuchacze nie byli chyba przygotowani na takie zmiany... Moim zdaniem płyta jest dobra a gdyby wydana była przez inny zespół to być może byłaby hitem rockowym i wracając do moich słów powyżej, słuchacze LP po tym co było na pierwszych 3 płytach (Hybrid Theory, Reanimation, Meteora) nie byli najpewniej przygotowani na to, że ich zespół tak zmieni styl... No cóż mi to jakoś nie przeszkadza, że MtM to rock, bo ja lubię rocka ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie takie same odczucia. Album jest genialny. Podobało mi się ich poprzednie brzmienie, ale mam wrażenie, że z tym jest im bardziej do twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 10:17, kubeq24 napisał:

Ja tam wole piosenki z hibrid theory i meteory.Reanimation też fajne ale to tylko paczka
remiksów.


Dokładnie też tak myślę, to ich najlepsze płyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 00:27, garrick napisał:

Zgodzę się z tobą. Pierwsze wrażenie dla słuchacza może być dziwne, ktoś może pomyśleć
"to nie Linkin Park, co oni zrobili..." i w takich narzekaniach jest trochę prawdy...
Po pierwsze mniej znacznie śpiewa Mike, po drugie jest to pływa rockowa, a nie Rapcore''orowa
czy nu-metalowa, słuchacze nie byli chyba przygotowani na takie zmiany... Moim zdaniem
płyta jest dobra a gdyby wydana była przez inny zespół to być może byłaby hitem rockowym
i wracając do moich słów powyżej, słuchacze LP po tym co było na pierwszych 3 płytach
(Hybrid Theory, Reanimation, Meteora) nie byli najpewniej przygotowani na to, że ich
zespół tak zmieni styl... No cóż mi to jakoś nie przeszkadza, że MtM to rock, bo ja lubię
rocka ;).


Zapowiadali że zmiana stylu będzie, no ale przed wydanie MTM zagrali kilka piosenek(Given up, No more Sorrow) które troche podobne były do "starego" LP, no jeszcze koncertowe QWERTY, też świetna piosenka. A tu właczamy płyte i......balladowe in between, in pieces(bardzo fajna piosenka), leave all the rest. No ale czekamy na nową płyte nad którą już zaczeli pracować^^ Premiera pewnie za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piosenki na nową płytę mają być nagrywane rzekomo Marzec i Kwiecień 2009 w Indigo Ranch Studios, w Malibu.Czyli płyta pewnie druga połowa przyszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 11:34, razormw napisał:

Piosenki na nową płytę mają być nagrywane rzekomo Marzec i Kwiecień 2009 w Indigo Ranch
Studios, w Malibu.Czyli płyta pewnie druga połowa przyszłego roku.


No to trochę poczekamy ;), ale pewnie warto będzie ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 11:46, PonuryŻniwiarz napisał:

Ja jeszcze słócham Linkin Park :P.

Jeśli chciałeś napisać coś głupiego, to Ci wyszło.
Przesłuchajcie kilka kawałków Staind, świetny zespół, podobny do Linkin Park i Nickelback. Totalna mieszanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 11:48, Yutima napisał:

> Ja jeszcze słócham Linkin Park :P.
Jeśli chciałeś napisać coś głupiego, to Ci wyszło.
Przesłuchajcie kilka kawałków Staind, świetny zespół, podobny do Linkin Park i
Nickelback. Totalna mieszanka.


Nawet Fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 16:21, garrick napisał:

> http://pl.wikipedia.org/wiki/Linkin_park#Dyskografia
Trzeba przyznać, że Linkin Park ma bogatą dyskografię ;).


Tylko raptem 3 to porządne albumy. Reanimation był mixem piosenek z HT i które sie nie znalazły na HT. Niektóre pisane na nowo. Collision Course 6 piosenek raczej nie można nazwać płytą:P Live in Texas nagranie 2 koncertów i 10 piosenek z poprzednich płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 16:31, marcinshinoda napisał:

> > http://pl.wikipedia.org/wiki/Linkin_park#Dyskografia
> Trzeba przyznać, że Linkin Park ma bogatą dyskografię ;).

Tylko raptem 3 to porządne albumy. Reanimation był mixem piosenek z HT i które sie nie
znalazły na HT. Niektóre pisane na nowo. Collision Course 6 piosenek raczej nie można
nazwać płytą:P Live in Texas nagranie 2 koncertów i 10 piosenek z poprzednich płyty.

No tak, ale jako płytę możesz kupić no nie? ;] Co do Reanimation to się nie zgodzę, że to nie jest porządny album... jest to solidna pozycja... od groma na niej piosenek, a to nie jest tak, że to jest to samo co HT... właśnie nie! Przeróbki piosenek często tak odstawają od swoich oryginałów, że szok, a to, że wiele znanych lub mniej znanych osobistości użyczyło na tej płycie swojego głosu tworzy jej oryginalność.... Dlatego uważam, że Reanimationa trzeba stawiać na równi z HT, Meteorą, i MTM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 16:38, garrick napisał:

> > > http://pl.wikipedia.org/wiki/Linkin_park#Dyskografia
> > Trzeba przyznać, że Linkin Park ma bogatą dyskografię ;).
>
> Tylko raptem 3 to porządne albumy. Reanimation był mixem piosenek z HT i które sie
nie
> znalazły na HT. Niektóre pisane na nowo. Collision Course 6 piosenek raczej nie
można
> nazwać płytą:P Live in Texas nagranie 2 koncertów i 10 piosenek z poprzednich płyty.

No tak, ale jako płytę możesz kupić no nie? ;] Co do Reanimation to się nie zgodzę, że
to nie jest porządny album... jest to solidna pozycja... od groma na niej piosenek, a
to nie jest tak, że to jest to samo co HT... właśnie nie! Przeróbki piosenek często tak
odstawają od swoich oryginałów, że szok, a to, że wiele znanych lub mniej znanych osobistości
użyczyło na tej płycie swojego głosu tworzy jej oryginalność.... Dlatego uważam, że Reanimationa
trzeba stawiać na równi z HT, Meteorą, i MTM


a czy ja napisałem że Reanimation jest złe? Kiedyś jak jeszcze miałem GS to napisałem recenzje gdzie wychwalałem tą płyte że jest LEPSZA nawet od HT. Większośc piosenek jest nie do poznania, i najczęściej na lepsze. Przerobione By myself, czy One step closer są świetne. Głupio wyszła przeróbka In the end. Ale płytą zajmował sie głównie Mike. Nowych projektów na płycie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować