Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

Tylko wiesz ja zrozumiałem, że Reanimation nie traktujesz jako porządną płytę ;). A ja mówię, że taką jest ;), bo pomimo, że niby te same piosenki z HT, ale jednak są inne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 09:04, kacper78 napisał:

1. Hybrid Theory
2. Reanimation
3 Meteora
4. Live from Texas
5. Collision Course
6. Minutes To Midnight


zapomniałeś o 2 płytach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 15:22, marcinshinoda napisał:

> 1. Hybrid Theory
> 2. Reanimation
> 3 Meteora
> 4. Live from Texas
> 5. Collision Course
> 6. Minutes To Midnight

zapomniałeś o 2 płytach

Reanimation?Nie slyszalem o tyj plycie.To jakas nowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 19:14, PonuryŻniwiarz napisał:

Reanimation?Nie slyszalem o tyj plycie.To jakas nowa??

Skądże znowu. Marcinshinoda umieścił ją chronologicznie. To płyta z 2002 roku,zawiera głównie remiksy piosenek z HT. Serdecznie radzę się z nią zapoznać,bo kilka remiksów jest naprawdę świetnych, choć ja osobiście wolę oryginał :-)

Linkin Park - Pts. of. athrty
http://www.youtube.com/watch?v=j4HwhR9ijuU

Sam się przekonaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 19:14, PonuryŻniwiarz napisał:

> > 1. Hybrid Theory
> > 2. Reanimation
> > 3 Meteora
> > 4. Live from Texas
> > 5. Collision Course
> > 6. Minutes To Midnight
>
> zapomniałeś o 2 płytach
Reanimation?Nie slyszalem o tyj plycie.To jakas nowa??


Stara z 2002 roku. Są na niej mixy piosenek z Hybrid Theory i kilka innych. Polecam tą płyte;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 19:19, marcinshinoda napisał:

> > > 1. Hybrid Theory
> > > 2. Reanimation
> > > 3 Meteora
> > > 4. Live from Texas
> > > 5. Collision Course
> > > 6. Minutes To Midnight
> >
> > zapomniałeś o 2 płytach
> Reanimation?Nie slyszalem o tyj plycie.To jakas nowa??
>

Stara z 2002 roku. Są na niej mixy piosenek z Hybrid Theory i kilka innych. Polecam tą
płyte;]

A,to juz wiem.Mam ze dwa remixy ale sczerze nie podobaja mi sie xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 19:25, PonuryŻniwiarz napisał:

> > > > 1. Hybrid Theory
> > > > 2. Reanimation
> > > > 3 Meteora
> > > > 4. Live from Texas
> > > > 5. Collision Course
> > > > 6. Minutes To Midnight
> > >
> > > zapomniałeś o 2 płytach
> > Reanimation?Nie slyszalem o tyj plycie.To jakas nowa??
> >
>
> Stara z 2002 roku. Są na niej mixy piosenek z Hybrid Theory i kilka innych. Polecam

> płyte;]
>
A,to juz wiem.Mam ze dwa remixy ale sczerze nie podobaja mi sie xP


utwory godne polecenia:
My <Dsmbr-My December(nazwa pierwotna)
1stp Klosr- One step closer
Krwlng - Crawling
By_Myslf- By myself

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zresztą co mi szkodzi: Recenzja płyty Reanimation. Moja recenzja z rok temu ukazała sie na GS

Nigdy nie byłem pozytywnie nastawiony do remixów. Ostatnio raz Reanimation słuchałem z 4 lata temu i nie podobała mi się. Do tego czasu gdzieś wałęsała sie na dysku. Po przeczytaniu "Wszystko jest Hybrydą" coś mnie ruszyło i postanowiłem dać jej jeszcze jedną szansze.Klikam start,wyszukaj, reanimation i jest. Ostatnia data otwarcia 8.2004. CTRL+C i CTR+V i na otwarzacz MP3. Cała płyta była pomysłem Mike na którą zaprosił wielu gośći(X-Ecutioners,Static-X,DJ Babu).Więkości utworów oprócz linkin park, grają gośćie. Na pierwszy ogień 1stp Klosr(remix one step closer)Jako gość wystąpił Jonathan Davis z Korn, piosenka rozkręca sie długo, po około 2 min chester zaczyna śpiewać, tekst zachowany ale całkowicie nowy podkład gitarowy(lepszy), kilka krotnie powtarzane "over and over again" i lecie wzrotka znana nam z koncertowej wersji One step closer. Piosenka stała sie jeszcze bardziej mroczna .Wszystko wyszło lepiej niż w orginalnej wersji!!!! Następna P5hng Me A*wy(remix pushing me away) piosenka znana wam więc nieopisuje.
Co najmniej dobra. Czas od oryginału. Następne piosenki też co najmniej dobre od czasu do czasu są tak zwane skity-krótkie przerywniki nagrane z sekretarki automatycznej. Dochodzimy do gwiazdy wieczoru By_Myslf(By myself) piosenka całkowicie zmienionym podkładem gitarowym(na gitarze grał Stephen Carpenter), tekst w większość. Piosenka rewelacyjna, milion razy lepsza od oryginału!!!. Ze wszystkich piosenek na szczególną uwagę zasługują PPr:Kut(papercut), Frgt/10(najbardziej hip-hopowa piosenka na całej płycie.

), Wth>you specjalnie obrobiona na Mr.Hahn i Rnw@y. Większość piosenek jest lepsza od orginałów z TH. Oczywiście są też piosenki które nie znalazły sie na HTnp H! Vltg3,X-ecutioner Style(feat:X-Ecutioners).Słabo wyszła przeróbka In the end. Gdzie podkład jest całkowicie grany na keybordzie, obok mike śpiewa jaki koleś basemxP. Każda piosenka mam odmienny styl, tak że czasami trudno poznać jaki był oryginał. Mike odwalił kawał dobrej roboty,nie dziwie się że album tak dobrze zadebiutował na liście Billboard(2 miejsce).Cała płyta jest rewelacyjna każdy fan powinien jest przesłuchać conajmniej z 2-3 razy żeby sie do niej przekonać. Wg: Cała płyta jest lepsza od Hybrid Theory!!!!!!(K**** co ja pisze, CAN''T BE....a może jednak...nie..tak...tak!!! Na dzień dzisiejszy płyta ta jest LEPSZA od swojej poprzedniczki!!!! i jeśli nie chcecie ,żeby reanimation poprzewracało wam świażo ułożoną tabelkę najlepszych płyt to nie słuchajcie, ale ja POLECAM:]!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi również płyta się podoba. Jest jaka jest, niektóre piosenki brzmią zupełnie inaczej inne mniej. Nie powiedziałbym natomiast,że jest lepsza od HT, ja dużo bardziej cenię poprzedniczkę,bo dla mnie w ogóle najlepsza płyta Linkin Park. Zgodzę się natomiast co do By Myself. W wersji z Reanimation ta piosenka nabrała dodatkowej mocy :) Na przeciwnym biegunie są zaś In The End czy Pushing Me Away. Może dlatego,że te piosenki w oryginale są tak dobre,że żadne remiksy po prostu nie mogą się udać? Chociaż ta koncertowa,pianinowa wersja PMA mi się bardzo podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Chociaż ta koncertowa,pianinowa

Dnia 15.09.2008 o 22:32, mati285 napisał:

wersja PMA mi się bardzo podoba :)


A ni właśnie nie. Jest za spokojna. Wole zdecydowanie pierwotną wersje albo z Reanimation. Chwile wróce do Reanimation. Jeszcze dziwniejszych nazw piosenek nie dało sie wymyślić:P tego sie wymówić nie da:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 22:07, marcinshinoda napisał:

>> . Jeszcze dziwniejszych nazw piosenek nie dało sie wymyślić:P
tego sie wymówić nie da:/


Jak nie, ja to spokojnie wymawiam, widać,, że nie znasz tego języka, taki slangowaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wymawiania nazw z Reanimation to może być pewien problem, ale powiedzmy sobie szczerze prędzej czy później łatwo się skapnąć o co chodzi ^^, wystarczy zajrzeć np. do HT i przeczytać nazwy ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 23:42, garrick napisał:

Co do wymawiania nazw z Reanimation to może być pewien problem, ale powiedzmy sobie szczerze
prędzej czy później łatwo się skapnąć o co chodzi ^^, wystarczy zajrzeć np. do HT i przeczytać
nazwy ^^.


można sie domyślić o jakie piosenki chodzi ale na przykład takie pytanie: Jaka ci sie najbardziej podoba-Krwlng albo Kyur4 Th Ich. Nie ma bata wymówić tego:P Po prostu mix Crawling z Reanimation trza mówić:P

A tak wogóle to reszta zespołu była nie chętnie nastawiona do tego projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2008 o 14:09, mati285 napisał:

Tak czy inaczej płyta wychodzi 25 listopada.


Płyta? Płyta? Jaka płyta? Sorry, ze taki nie poinformowany jestem, ale ostatnio nie czytam informacji muzycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować