Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

Chodzi właśnie o wspomniane "Road To Revolution" czyli zapis z koncertu w Milton Keynes. Będzie to oficjalne DVD zespołu,choć pewnie pojawi się też w wersji CD zawierającej jedynie audio. O żadnym nowym (czyli zawierającym nowe utwory) krążku nic nie słychać i pewnie zbyt szybko się on nie pojawi,bo na razie Chester jest zaangażowany w swój inny projekt "Dead By Sunrise".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 18:15, mati285 napisał:

Chodzi właśnie o wspomniane "Road To Revolution" czyli zapis z koncertu w Milton Keynes.
Będzie to oficjalne DVD zespołu,choć pewnie pojawi się też w wersji CD zawierającej jedynie
audio. O żadnym nowym (czyli zawierającym nowe utwory) krążku nic nie słychać i pewnie
zbyt szybko się on nie pojawi,bo na razie Chester jest zaangażowany w swój inny projekt
"Dead By Sunrise".


Jaki sens jest kupowania takiej płyty skoro po kilku dniach wszystko będzie pocięte na kawałki i wrzucone na Youtube. Taka sama sytuacja jak z Live in Texas.

>>O żadnym nowym (czyli zawierającym nowe utwory) krążku nic nie słychać i pewnie

Dnia 29.10.2008 o 18:15, mati285 napisał:

zbyt szybko się on nie pojawi,bo na razie Chester jest zaangażowany w swój inny projekt
"Dead By Sunrise".


Mike powiedział, że po skończeniu trasy "Project Revolution" biorą sie za pisanie nowego albumu. Praca zajmie pewnie im z jakiś rok, więc nowa płyta gdzieś pod koniec 2009-początek 2001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płytę Live in Texas postanowiłem sobie kupić , wiecie zawsze milej rozłożyć się na kanapie włączyć na DVD niż oglądać po kawałkach na YT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już potwierdzone oficjalnie!! Linkin Park pracuje na nową płytą! Cytat z lpzion.org

"W tej chwili pracujemy nad nowym albumem Linkin Park. Wydamy go w 2009 ? Pewnie, że tak ! Znaczy się, oczywiście jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i nie zabraknie nam weny do pisania. Żarty na bok, poniżej macie fotkę z mojego studia; Chester i ja słuchaliśmy wszystkich dem, które napisałem w przeciągu ostatnich 6-12 miesięcy w autobusach, za granicą i w moim studio.

Kiedy jesteśmy w trasie, generalnie trzymam muzykę na dysku twardym, w formacie, którego nie możesz pobrać na swojego iPoda (trzeba być ostrożnym). Nie gram nikomu aranżacji moich nowopowstałych kawałków dopóki nie uznam, że włożyłem w nie wystarczająco wiele uczucia. Znaczy to, że mogę tworzyć muzykę miesiącami i po prostu nikomu jej nie pokazywać.

W tym tygodniu zrobiliśmy ok. 35 nowych dem, a większość z nich została zrobiona - póki co - wyłącznie przeze mnie. Proces jest trochę przerażający, padają kwestie: "to są te piosenki, które według mnie powinny tworzyć nasz następny album". Na szczęście, kawałki podobają się chłopakom (a przynajmniej większość z nich !) i w najbliższych miesiącach zamierzamy powoli formować album. Mikael Wood przeprowadził ostatnio ze mną wywiad, który ukaże się w magazynie ''''Revolver''''. Sprawdzajcie czasopismo w najbliższych miesiącach.

mike"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 16:14, Ecko09 napisał:

> http://www.fuse.tv/music/best-of-2008/
>
> no głosujemy na teledysk Given up!! N arazie jest w 1/4 i prowadzi^^ Chociaż uważam,

> że Leave out all the rest jest lepsze od Given up

A ja na odwrót twierdzę, teledysk Given Up podoba mi sie bardziej, sama piosenka też.


Teledysk do Given up wygląda jakby był zrobiony w Sony Vegas studio:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polskie tłumaczenie piosenki Linkin Park-One stel closer

Tytuł:O krok bliżej


Nie mogę już tego znieść

Mówię wszystko, co już wcześniej powiedziałem

Te wszystkie słowa nie mają sensu

Dobrze się czuję ignorując to

Im mniej słucham tym mniej mówisz

Ale i tak się tego dowiesz


Dokładnie jak przedtem...


Wszystko co do mnie mówisz

Doprowadza mnie o krok bliżej krawędzi

I zaraz się rozbiję

Potrzebuję trochę miejsca do oddychania

Bo jestem o krok od krawędzi

I zaraz się rozbiję


Myślę, że te odpowiedzi nie są tak oczywiste

Chciałby znaleźć sposób żeby zniknąć

Te wszystkie myśli nie mają sensu

Dobrze się czuję ignorując to

Nic nie wydaje się znikać

I wciąż to samo


Dokładnie jak przedtem...


Wszystko co do mnie mówisz

Doprowadza mnie o krok bliżej krawędzi

I zaraz się rozbiję

Potrzebuję trochę miejsca do oddychania

Bo jestem o krok od krawędzi

I zaraz się rozbiję ( 2x )


Zamknij się jak do ciebie mówię

Zamknij się , zamknij się, zamknij się ( 2x )


Zaraz się rozbiję


Wszystko co do mnie mówisz

Doprowadza mnie o krok bliżej krawędzi

I zaraz się rozbiję

Potrzebuję trochę miejsca do oddychania

Bo jestem o krok od krawędzi

I zaraz się rozbiję ( 2x )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 20:36, edeusz napisał:

Polskie tłumaczenie piosenki Linkin Park-One stel closer

Tytuł:O krok bliżej


Nie mogę już tego znieść

Mówię wszystko, co już wcześniej powiedziałem

Te wszystkie słowa nie mają sensu

Dobrze się czuję ignorując to

Im mniej słucham tym mniej mówisz

Ale i tak się tego dowiesz


Dokładnie jak przedtem...


Wszystko co do mnie mówisz

Doprowadza mnie o krok bliżej krawędzi

I zaraz się rozbiję

Potrzebuję trochę miejsca do oddychania

Bo jestem o krok od krawędzi

I zaraz się rozbiję


Myślę, że te odpowiedzi nie są tak oczywiste

Chciałby znaleźć sposób żeby zniknąć

Te wszystkie myśli nie mają sensu

Dobrze się czuję ignorując to

Nic nie wydaje się znikać

I wciąż to samo


Dokładnie jak przedtem...


Wszystko co do mnie mówisz

Doprowadza mnie o krok bliżej krawędzi

I zaraz się rozbiję

Potrzebuję trochę miejsca do oddychania

Bo jestem o krok od krawędzi

I zaraz się rozbiję ( 2x )


Zamknij się jak do ciebie mówię

Zamknij się , zamknij się, zamknij się ( 2x )


Zaraz się rozbiję


Wszystko co do mnie mówisz

Doprowadza mnie o krok bliżej krawędzi

I zaraz się rozbiję

Potrzebuję trochę miejsca do oddychania

Bo jestem o krok od krawędzi

I zaraz się rozbiję ( 2x )


yyyyy ta super, ale co związku ztym? jakiś błąd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 14:32, marcinshinoda napisał:

Niestety "Given Up" przegrał swój ćwierćfinał. Musiało się to rozstrzygnąć w samej końcówce,bo gdy wczoraj patrzyłem to jeszcze na dwie godziny przed końcem głosowania Linkin Park miał przewagę kilkudziesięciu głosów. Szkoda,bo teraz pewnie nagrodę zgarnie Britney :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 12:36, mati285 napisał:

> http://www.fuse.tv/music/best-of-2008/
Niestety "Given Up" przegrał swój ćwierćfinał. Musiało się to rozstrzygnąć w samej końcówce,bo
gdy wczoraj patrzyłem to jeszcze na dwie godziny przed końcem głosowania Linkin Park
miał przewagę kilkudziesięciu głosów. Szkoda,bo teraz pewnie nagrodę zgarnie Britney
:/


Szczerze? Nie jestem zaskoczony. Uważam ten teledysk za słaby. Był chaba na szybko robiony, jeszcze raz powtórzę że podobny efekt można uzyskać używając Sony vegas studio w własnym domu:P Dziwie sie że leave all the rest nie został nominowany, bo to naprawde świetny teledysk. Może śmiało rywalizować z in the end czy from the inside

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos jeszcze słucha ?
Pewnie i to masa osób.. Ktoś kto usłyszy raz chociaż ich jeden przebój zakocha się w ich piosenkach.
Ja potrafie zgrać sobie 8 piosenek (faint,in the end, dubm,given up i cała rweszta) i słuchać non stop przez miesiac.
Sa swietni i pozostana na dlugo ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 16:24, literkate napisał:

Czy ktos jeszcze słucha ?
Pewnie i to masa osób.. Ktoś kto usłyszy raz chociaż ich jeden przebój zakocha się w
ich piosenkach.
Ja potrafie zgrać sobie 8 piosenek (faint,in the end, dubm,given up i cała rweszta) i
słuchać non stop przez miesiac.
Sa swietni i pozostana na dlugo ! :)


Taaa sporo osób ich zna, ale niewiele o samym zespole wiem:P Są tacy co "niby" wielcy fani a piszą "Linking Park"(widziałem takie profile na grono.net) .LP ma tyle samo fanów co antyfanów, którzy oskarżają LP o komercje i wogóle za jakieś badziewie.. Pozdrawiam prawidziwych fanów=D

Mam nadzieje że tym postem rozruszam jakoś temat^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że ich piosenki naprawdę są trafne..
I dają wiele do myślenia :) Poza tym podoba mi się ich zmienność, jedne są łagodne i powolne, drugie natomiast głośne i dynamiczne. Ja wielbie się w "Given Up", "Numb" , "Faint" oraz "In the end".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 18:37, marcinshinoda napisał:

co antyfanów, którzy oskarżają LP o komercje i wogóle za jakieś badziewie..

No bo są zespołem komercyjnym. Ich piosenki można usłyszeć w telewizji (i nie mówie tu tylko o jakichś stacjach rockowych,ale takim np. MTV) i radiu,a ze sprzedaży płyt czy zysków z koncertów mają nie małą kasę. Tyle,że pewnie dla tych antyfanów słowo komercja to jakaś ogromna obelga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować