Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2010 o 20:55, Nikodem95 napisał:

Jednak można się dogadać ;-) I o to chodzi ,nie chwalić najbardziej zespołu za znane
kawałki ;-)


Człowieku o płci nieznanej. Ależ oczywiście, że dogadać się tu można, jednak kiedy na wstępie napisałeś, że LP to chłam to się nie dziw, iż grupa fanów wyskoczyła ci, brzydko mówiąc, z pyskami, bo dzięki temu na samym początku wyrobiłeś sobie opinie głupiego 14-letniego forumowego trolla, który chwali sie, że słucha Pink Floydów. "Wiesz, a ja słucham Beethovena i sram na te twoje legendy rocka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 21:24, Markush napisał:

> Jednak można się dogadać ;-) I o to chodzi ,nie chwalić najbardziej zespołu za znane

> kawałki ;-)

Człowieku o płci nieznanej.


Nie mam jakiegoś " wykręconego " nicku. Na przyszłość : Nikodem to męskie imię ;-) Może nazwiesz tak swojego syna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 22:06, Ecko09 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=_xl-iObD-Wk
Nowa piosenka LP- jak dla mnie taka sobie.


Po przesłuchaniu dokładnie 37 razy też stwierdzam, że taka sobie. Brakuje jakieś gitarowego, pierd**nięcia na końcu , jak w Across the line na przykład. Dobrze usłyszeć rap Mike, spokojny śpiew Chestera jak z Leave all the rest. Takie 3/6.

I pamiętajmy. Ta piosenka do demo z MTM. Nie ma nic wspólnego z nową płytą która wyjdzie pod koniec jesieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 22:41, Hekt-X napisał:

Nowa płyta zatytułowana "A Thousand Suns" wyjdzie 14 września.
Singiel "The Catalyst" wyjdzie 2 sierpnia.


ooo! Wreszcie coś nowego w tej sprawie (chociaż w sumie jeśli chodzi o Linkin Park to ja ostatnio totalnie nie w temacie). W każdym razie czekam na nową płytkę, mam nadzieję, że powrócą do brzmień z HT i Meteory ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 22:41, Hekt-X napisał:

Nowa płyta zatytułowana "A Thousand Suns" wyjdzie 14 września.
Singiel "The Catalyst" wyjdzie 2 sierpnia.


W necie krąży oficjalny sample do The Catalyst. Zespół zorganizował konkurs, na najlepszy remix sample'a. Nagranie zwycięscy znajdzie sie na płycie.

Przesłuchałem sampla, niestety nie został on wydany w całości. Mamy urywek wokalu, perkusje, piano. Brak gitar. Kawałek może mieć mocnego kopa jeśli sprawdzą sie moje oczekiwania. Ogólnie te 30 sekund wokalu bardzo mi sie podobało, ale widać, że nie jest to ani HT czy Meteora, oraz tym bardziej nie Minutes to Midnight. Coś zupełnie coś nowego!

Tutaj wg na razie najlepszy remix. Autor dodał własny podkład gitarowy i wyszło cudnie:)

http://www.youtube.com/watch?v=AtrJ8_2oRPI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 21:00, mskarpeta napisał:

Brzmi jak jakiś słaby Pop. Fffffuuuuuj. A ja się spodziewałem płyty na miarę Meteory...


1 utwór, więc nie ma co oceniać jeszcze całości. Ja póki co widzę w tym techno plus wokal Chestera ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaszana. Utwór "What-I''ve-Done''o-podobny", podobnie jak "New Divide". Już mi się to przejadło. Wygląda na to, że rytmy z Hybrid Theory i Meteory już nie wrócą. Z Minutes to Midnight podoba mi się raptem 5 utworów. Marnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 21:15, Jakli napisał:

> Brzmi jak jakiś słaby Pop. Fffffuuuuuj. A ja się spodziewałem płyty na miarę Meteory...


1 utwór, więc nie ma co oceniać jeszcze całości. Ja póki co widzę w tym techno plus wokal
Chestera ;/.

Tu nie ma ani śladu techno :)
Tak swoją drogą, są jakieś są jakieś utwory z okresu rapcore''owego, które mogą przekonać sceptyka do tego zespołu? Bo osobiście uważam za kombinowanie z rapem w tym przypadku za przyciągnięcie nowych odbiorców -> IMHO komercjalizację, a taki eksperyment muzyczny właśnie jest dla mnie totalnie nieudany. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj z ich dwoma pierwszymi płytami: Meteora i Hybrid Theory. Osobiście wolę Meteorę, bo jeszcze panuje tam "czyste" granie. Hybrid Theory, to już troszku inna płyta i imo gorsza od Meteory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 21:20, Gumisiek2 napisał:

Kaszana. Utwór "What-I''ve-Done''o-podobny", podobnie jak "New Divide". Już mi się to
przejadło. Wygląda na to, że rytmy z Hybrid Theory i Meteory już nie wrócą. Z Minutes
to Midnight podoba mi się raptem 5 utworów. Marnie...


Nie widzę podobieństwa do What I''ve Done. Do New Divide tez nie.

Słyszałem już kilka urywków "The Catalyst" i mogę powiedzieć, że coraz bardziej ciekawi mnie ten utwór. Na razie znany refren i Brige. W jednym snippecie słychać było mocne gitary, więc utwór może będzie miał kopa:) Czekam z niecierpliwością na 2 Sierpnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 21:00, mskarpeta napisał:

Brzmi jak jakiś słaby Pop. Fffffuuuuuj. A ja się spodziewałem płyty na miarę Meteory...


Oceniasz całą płyte po 30 sekundowym urywku piosenki, która trwa 5:42? Ok....Zresztą nikt nie zapowiadał płyty w stylu Meteory i HT, więc nie bądź zaskoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować