Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

The Catalyst wydany http://www.myspace.com/linkinpark

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony piosenka rytmem wpada w ucho, od mniej wiecej 3 minuty jest całkiem ciekawe. A z drugiej strony coraz mniej przypomina mi to ROCK. Za dużo elektronicznych elementów, za mało gitar, za mało tekstu. Tylko dwie zwrotki i refren. Cały czas śpiewane jest to samo. Mnie najbardziej boli, że piosenka przez mało zróżnicowany tekst jest po prostu nudna :|

Wg Mike na płycie jest tez kilka cięzkich kawałków, więc możemy być spokojni o nową płytę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i mało gitar, ale przynajmniej idą w kierunku czegoś nowego. Muzyka elektroniczna? Nie wygląda to tak źle ;P, ale póki co jeszcze daleko do poziomu Meteory czy też HT. Zobaczymy jak będzie z resztą płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 10:43, miodus napisał:

Nowa piosenka to chłam... Zrobili z niej techno-popierdułke...


Dokładnie, zgadzam się. Nie stronię od elektroniki, ale od nich to się oczekuje czegoś zupełnie innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 17:40, maciekstaar napisał:

> Nowa piosenka to chłam... Zrobili z niej techno-popierdułke...

Dokładnie, zgadzam się. Nie stronię od elektroniki, ale od nich to się oczekuje czegoś
zupełnie innego...

o to chodzi to jest LP a nie Tiesto ;] Rock to Rock i koniec kropka :)\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 17:09, miodus napisał:

> > Nowa piosenka to chłam... Zrobili z niej techno-popierdułke...
>
> Dokładnie, zgadzam się. Nie stronię od elektroniki, ale od nich to się oczekuje
czegoś
> zupełnie innego...
o to chodzi to jest LP a nie Tiesto ;] Rock to Rock i koniec kropka :)\


Eeee. Kto powiedział, że Linkin Park to tylko i wyłącznie rock. ;] Wiem wiem, sami mówili, że w tym gatunku chcą tworzyć, ale z drugiej strony HT i Meteora nie podchodziła pod rocka, ale różnego rodzaju hybrydy. Mówienie więc, że "Rock to rock" nie jest kłamliwe, ale nie dotyczy LP ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, to kazali mówić o sobie jako o zespole nu-metalowym. A różnicę pomiędzy nu-metalem a jakimś pop rockiem jeszcze mogę dostrzec :) Po premierze Minutes to Midnight mówili, że kończą z nu-metalem, ale jeżeli mają tworzyć taką muzykę, jak ich najnowszy utwór, to niech zmienią nazwę i nie bezczeszczą dobrego imienia LP ;]

BTW. Widzieliście? Google mi pokazało ;]

http://muzyka.wp.pl/title,Polak-zachwycil-Linkin-Park,wid,580040,wiadomosc.html?ticaid=1aa52

BTW 2. Z Wiki: "Gatunek - nu metal(1998/99 - 2005)" -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A prawda jest taka, że oni nie robili nigdy stricte nu metalu tylko jak wiele kapel rapcore''owy i rockowych w tamtych czasach podbierali elementy brzmienia tego gatunku, heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po HT i Meteorze, chcieli się odciąć od nu-metalu i wrócić do rocka. Stąd wynik MtM, które jest niestety kiepskie. Teraz znowu zmiana stylu? Może Linkin Park próbuje się dopasować w aktualne trendy? Nie no zobaczymy, jak reszta piosenek. The Catalyst, dla mnie jest intrem dla całości, jak reszta wypadnie przekonamy się we wrześniu.

Co do zwycięzcy, nie byłem świadomy, że to Polak:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Onczajcie to:
http://www.youtube.com/watch?v=tPQ91RyA0s8&feature=search

Nowy utwór ze składanki dotychczasowych LPU, z tym, że tak jak mówiłem, ten jest nowy, wcześniej niepublikowany. I jak dla mnie lepszy od The Catalyst. Chociaż nie będę oceniał całej płyty po jednym singlu jak to niektórzy robią...
Linki się wypowiedzieli, że cała płyta ma być jakby jednym doznaniem. Nawet pauz nie będzie pomiędzy utworami xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Catalyst to niezły kawałek a ostanie 2 minuty są świetne.
Wretches & Kings. wg mnie jest przeciętny, płyta zapowiada się na zróżnicowaną...i bardzo dobrze. Czekam aż będzie dostępna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest rapu capu Majka, jest Linkin Park i jest fajna piosenka. O niebo zapełnione latającymi świniami lepsze. Może płyta nawet nawet się uda. Może. Się poczeka, się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 20:54, BoloMaster napisał:

The Catalyst to niezły kawałek a ostanie 2 minuty są świetne.

>

No, nie powiedziałem ,ze Catalyst to zły kawałek ;P Podoba mi się, ale ten Wretches dużo bardziej mi się spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnich godzin to: nowy albym LP wyciekł do sieci!! :/ W sumie wcale nie fajnie, bo się teraz masa piratów dorwie, ale cóż. Ja mam zamówioną płytę, ale propozycja obczajenia całej płyty jest kusząca jak cholera.

Btw. Wretches&Kings to chyba jedyny utwór, który zacząłem słuchać z bananem na twarzy. Po prostu rewelacja, prawie jak stary styl, tylko w nowej oprawie :) Niestety reszta póki co jest bardzo nietypowa. Nie wiem co oni chcieli pokazać/zrobić tym albumem, ale nie wyszło jakoś mega dobrze. Po prostu mogło być więcej kawałków w stylu MTM czy chociaż tego singla WK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2010 o 21:53, KloniskO napisał:

Btw. Wretches&Kings to chyba jedyny utwór, który zacząłem słuchać z bananem na twarzy.


A ja wręcz przeciwnie. Odsłuchałem i pomyślałem że dawno tak słabej piosenki nie słyszałem. Nawalone efektów po pachy, ale te "podstawy" muzyczne są po prostu słabe. Catalyst po 2 odsłuchaniach mi się spodobał, W&K po paru mi po prostu zbrzydł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wretches & Kings muzycznie do bólu industrialem mi pachnie, ale jest to jeden z lepszych tracków jakie od dłuższego czasu wyszły od nich... W playerku na MSie mamy jeszcze 2 nowe tracki "Waiting For The Dead" i "Burning In The Skies"... ale słabuitko niestety, słabiutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o zwycięskim polskim remixie Catalyst? Fajnie że doceniono kogoś z Polski, ale do mnie zupełnie ten remix nie przemawia. Taki jakiś nijaki jest. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 10:08, Galadin napisał:

Co myślicie o zwycięskim polskim remixie Catalyst? Fajnie że doceniono kogoś z Polski,
ale do mnie zupełnie ten remix nie przemawia. Taki jakiś nijaki jest. :(


Również mi się nie podoba. Najbardziej podobał mi się remix zwierza. Po prostu wymiatał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować