Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park ?

W/g mnie jest to najlepsza grupa w historii. Dla mnie każdy ich utwór to hit i takie grupy jak Nirvanna czy U2 nie dorastają im do pięt. Niektórzy uważają ze LP to rock a inni ze HipHop ale to jest alternatywa (czyli jedno i drugie ^^) Na koniec : LP rzadzi i ich najlepsza plyta : Meteora jest koronacją najlepszej grupy wszechczasów. SZkoda ze Linkin sie rozpadł i nie tworza razem tak swietnej muzy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak.Ja słucham. Jedya chyba współczesna muzyka( w dodatku hybryda,takie nie wiadomo do końca co,można powiedzieć że rock) która mi się podoba.

Najlepsze utwory to : Faint, oraz Numb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to wkoncu on sie rozpadł czy nie ?
a Słuchałem LP z godzine temu na kompie i nadal sadze ze sa lepsi od dzisiejszych hitow
najlepsze utwory to

Faint
Somwere im belong
Points of authority

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 21:44, mike91 napisał:

to wkoncu on sie rozpadł czy nie ?
a Słuchałem LP z godzine temu na kompie i nadal sadze ze sa lepsi od dzisiejszych hitow
najlepsze utwory to

Faint
Somwere im belong
Points of authority


Tak jeden z członkow (ten od hip hopu) przeszedl do fort minor i z innymi ziomami maja plyte : the rising tied

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z Ciebie za fan, jeśli nie wiesz, że po Meteorze były jeszcze dwie płyty?! Toż to zakrawa na karę :P

I gdzie słyszałeś że LP się rozpadł? Obecnie tylko jeden z nich odszedł, aby odnaleźć się przy tworzeniu Hip-Hopu, działając z Fort Minor. I Linkin Park jest w czasie tworzenia nowej płyty, której premiera jest zapowiedziana na styczeń.

I dla mnie nawiększymi utworami jest Numb (klasyk :D), Points of Authority, Crawling oraz Somwhere I Belong.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linkin Parka to i ja słucham :) bardzo lubię ich piosenki, zwłaszcza Breaking The Habit, One Step Closer...
BTW. bardzo też mi przypadł do gustu zespół Fort Minor który został stworzony przez jednego z członków Linkin Parka Mike''a Shinode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz właśnie słucham LP. :P Dokładnie to "In the end". :)
A tak w ogóle, to lubię LP, trudno podprządkować go pod jakiś gatunek, najbliżej do rocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieco zdziwiło mnie słowo "jeszcze" w tytule tematu... Słucham LP już chyba 6 rok i nie ma mowy, żeby ich utwory mi się znudziły. A takie perełki jak "In The End", "Numb", "One Step Closer", czy "Crawling" mogę słuchać na okragło. Ostatnio w związku z akcją "precz piratom w moim domu" :) stałem się szczęśliwym posiadaczem płyt: "Hybrid Theory", "Meteora" oraz "Reanimation". Pamietam jak jakieś 5 lat temu obejrzałem teledysk "Points of Authority"- powalił mnie na kolana :) A wspólna płytę z Jay-Z''im uważam za pomyłkę... Może komuś się to spodobało, jednak taka jest moja opinia. Słuchając tego miałem wrażenie, że jeden drugiemu przeszkadza... Może to przez to, że nie lubię hip hopu i tego machania trzema palcami do kamery w spodniach z krokiem do kolan, toną złotych łańcuchów na szyji, czapce z daszkiem odwróconej do tyłu (lub jeszcze lepiej na bok - wtedy to wygląda jak prawdziwy "zaraz wracam"), kapturach na łbach i butach z rozwiązanymi sznurówkami :) Nie wiem, po prostu tego nie trawię. Jednak w niektórych utworach LP przymykam na to oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo lubię Linkin Park i często ich słucham. Chociaż według mnie istnieją lepsze zespoły. :) Chyba najbardziej podoba mi się piosenka "Numb". Ja za bardzo hip-hopu nie trawię, ale piosenki LP i tak mi się podobają (żeby nie było wątpliwości - ja nie chcę powiedzieć, że piosenki LP to hip-hop, chodzi mi tylko o fragmenty, w których "występuje" Mike Shinode). :P Tak samo, jak Wy, uważam, że piosenki wykonywane przez LP i Jay-Z są do kitu. Nie wiem w ogóle, po co oni tworzyli piosenki razem. :) Ale takiemu zespołowi, jak LP można wybaczyć każdy błąd. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham :] I zdarza mi się to codziennie. Aktualnie mam 4 płyty (Hybryd Theory, Hybryd Theory EP, Meteora, LP & Jay-Z - Collision Course) i w ciągu ostatnich 2 tygodni były 2-3 dni, żebym nie słuchał LP. Szczególnie w ucho wpadły mi Faint, Figure09 (dobre do rozwałek w GunMetalu), Points of Authority, One Step Closer, Pushing Me Away i oczywiście In The End. Zacząłem też słuchać Fort Minor i zaskoczył mnie fakt, że niektóre kawałki można ściągać legalnie z ich oficjalnej polskiej strony ;]
A jeśli chodzi generalnie o muzykę – słucham praktycznie wszystkiego, wyłączając disco polo (chora… nie, nie nazwę tego muzyką…) i tą „bardzo ciężką” muzykę ;]
Mac Cry - strona LP jest w przebudowie, ale jest mozliwość oglądania kilku klipów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 21:37, Norbi.7 napisał:

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park ?

W/g mnie jest to najlepsza grupa w historii. Dla mnie każdy ich utwór to hit i takie grupy
jak Nirvanna czy U2 nie dorastają im do pięt. Niektórzy uważają ze LP to rock a inni ze HipHop
ale to jest alternatywa (czyli jedno i drugie ^^) Na koniec : LP rzadzi i ich najlepsza plyta
: Meteora jest koronacją najlepszej grupy wszechczasów. SZkoda ze Linkin sie rozpadł i nie
tworza razem tak swietnej muzy ;(


Tak LP słulcham juz długo i jest to jeden z moich ulubuionuch zespołów i chyba najlepszych wszechczasów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować