Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2006 o 21:37, Norbi.7 napisał:

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park ?

W/g mnie jest to najlepsza grupa w historii. Dla mnie każdy ich utwór to hit i takie grupy
jak Nirvanna czy U2 nie dorastają im do pięt. Niektórzy uważają ze LP to rock a inni ze HipHop
ale to jest alternatywa (czyli jedno i drugie ^^) Na koniec : LP rzadzi i ich najlepsza plyta
: Meteora jest koronacją najlepszej grupy wszechczasów. SZkoda ze Linkin sie rozpadł i nie
tworza razem tak swietnej muzy ;(


Sorki ze tak jeden pod drugim

A gdzie znalazłes info że LP sie rozpadło ?? bo mi sie zdaje ze oni sie nie rozpadli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z 1/2 klasy(niewiem jak w skali szkolnej) "tego" slucha, szkoda ze mike odszedł no ale n44pem był po tylu latach odejsc...:< skoro on tam był od kwesti rapowych to teraz to zostanie sam metal:< czyli chyba juz nie bedzie tak fajnie polecam evenesscene(czy jak to sie pisze) jak lp sie znudzi to mozna troche isch posłuchac choc tam znowu damski głosik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 13:18, Mac Cry napisał:

Serio? Gdzie to słyszałeś?

Telewizji nie oglądasz? Sam film jest reklamowany od paru miesięcy(przynajmniej w kinach,w telewizji całkiem niedawno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem słuchać tego genialnego zespołu.... od razu spodobały mi się piosenki pt. " In the End", " from the Inside", "Somwehre I Belong", Figure.09" i " Numb"....... A co do prośby smigolx''a, to listę piosenek LP znajdziesz tutaj : http://pl.wikipedia.org/wiki/Linkin_Park#Lista_wszystkich_utwor.C3.B3w_Linkin_Park

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 13:26, RX-8 napisał:

W relkamie Miami Vice jest utwór Numb/Encore, zrobiony z Jay''em-Z. Nie jest to więc oryginalny
Numb :]


Z tego co wiem to w Soundtracku Miami Vice NIE MA Numb''a ... jest tylko na reklamie... ALE LP ROX !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 20:19, Dark Templar napisał:

Nie żeby to był mój ulubiony zespół, ale kawałki z Jay''em rozwalają, choć "Encore" już mi
się przejadło :/

Rozwalają ale w jakim znaczeniu, raczej negatywnym. O ile występ razem na żywo był bardzo dobry o tyle płyta jest beznadziejna.
Najlepsze utwory to:
Oczywiście In The End
Numb
Breaking the Habit
Samewhere I Belong
By Myself

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2006 o 21:37, Norbi.7 napisał:

Dla mnie każdy ich utwór to hit i takie grupy
jak Nirvanna czy U2 nie dorastają im do pięt.

Wyjdzie w praniu za 30 lat. Być może mało kto będzie słyszał wtedy o LP albo o U2. Pożyjemy, zobaczymy.
Prawdę powiedziawszy na tym współczesnym rockowym bezrybiu to LP jest nawet do słuchania. Z braku laku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować