Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2006 o 18:06, JayC napisał:

No właśnie. Mike Shinoda, MC Linkin Parku i drugi wokal po prostu prowadzi swój drugi projekt,
równolegle z Linkin Parkiem. Nic się nie rozpadło, chłopaki utrzymują, że nadal grają razem,
tylko Mike ma trochę mniej czasu, no do zajmuje się na przemian Linkin Parkiem i Fort Minor,
swoim projektem. A tak to wszystko jest na jak najlepszej drodze do wydania nowej płyty i do
grania jeszcze długie lata.


Otoż to. Tyle, że ten Fort Minor, to (przynajmniej dla mnie) jest strasznie przecietny, nie wspomnijąc już, że z rockiem (lub szeroko pojmowanym nu-metalem, do którego na siłę ludzie pchaja LP) to ma niewiele wspólnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre kawałki Fort Minor są całkiem znośne, ale fakt, nie mają nic z nu-metalem czy ogólnie muzyką, jaką gra Linkin Park. To przede wszystkim więcej rapu i techno, ze szczególnym wzmocnieniem tego pierwszego. Ale np: takie "Believe Me" jest znośne. Słucham sobie czasami, mam nawet na telefonie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 18:10, Skywalker560 napisał:

Tak jak i Korna,Limp Bizkit,Deftones i wiele innych...


No tak, ale te zespoły akurat możnaby już na si upchn do takiego gatunku, w końcu trzeba przyznać, że grają dużo ciężej od LP... A poza tym jeśli nie oni to kto...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 18:14, Rafal G napisał:

No tak, ale te zespoły akurat możnaby już na si upchn do takiego gatunku, w końcu trzeba przyznać,
że grają dużo ciężej od LP... A poza tym jeśli nie oni to kto...???


Na siłę...
Poza tym amerykańscy wykonawcy nie znają takiego określenia jak _nu-metal_.Dla nich to jest hard rock i tyle...Ale chyba wszystkie takie zespoły grają ciężej od LP...;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są zespoły, które miksują kilka gatunków muzycznych w jednej piosence bądź po prostu nie mają stałego gatunku i jedna piosenka wychodzi metalowa, ciężka, a następna spokojna, jedna jest bardziej rapowana, a inna śpiewana (tak to jest w przypadku Linkin Parku, a z pozostałych zespołów słyszałem tylko Limp Bizkit).Mi taki miks się podoba, dlatego Linkin Parku słucham z prawdziwą przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 18:17, Skywalker560 napisał:

Na siłę...
Poza tym amerykańscy wykonawcy nie znają takiego określenia jak _nu-metal_.Dla nich to jest
hard rock i tyle...Ale chyba wszystkie takie zespoły grają ciężej od LP...;).


Hehe:) Racja, racja:) Ale skoro u nich nie znają takiego gatunku... to skad sie to wzięło u nas??? I kto to wymyślił??Przecież o zespołach nu-metalowych słyszy się każdym kroku... Albo jestem jakiściemny i nie rozumiem, albo coś tu nie gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 18:18, JayC napisał:

To są zespoły, które miksują kilka gatunków muzycznych w jednej piosence bądź po prostu nie
mają stałego gatunku i jedna piosenka wychodzi metalowa, ciężka, a następna spokojna, jedna
jest bardziej rapowana, a inna śpiewana (tak to jest w przypadku Linkin Parku, a z pozostałych
zespołów słyszałem tylko Limp Bizkit).Mi taki miks się podoba, dlatego Linkin Parku słucham
z prawdziwą przyjemnością.

TAK TO PRAWDA TAKIE żECZY Są FAJNE ale zależy dla kogo ,
ja słucham wielu gatunków muzyki i to mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 18:23, Rafal G napisał:

> Na siłę...
> Poza tym amerykańscy wykonawcy nie znają takiego określenia jak _nu-metal_.Dla nich to
jest
> hard rock i tyle...Ale chyba wszystkie takie zespoły grają ciężej od LP...;).

Hehe:) Racja, racja:) Ale skoro u nich nie znają takiego gatunku... to skad sie to wzięło u
nas??? I kto to wymyślił??Przecież o zespołach nu-metalowych słyszy się każdym kroku... Albo
jestem jakiściemny i nie rozumiem, albo coś tu nie gra...


Od mojego urodzenia (hehe) mówiłem (albo myślałem o tym,zanim się nauczyłem mówić),że to HARD ROCK,więc niech tam ludzie nam kitu nie wciskają o jakimś nu-metalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 18:25, Skywalker560 napisał:

> > Na siłę...
> > Poza tym amerykańscy wykonawcy nie znają takiego określenia jak _nu-metal_.Dla nich
to
> jest
> > hard rock i tyle...Ale chyba wszystkie takie zespoły grają ciężej od LP...;).
>
> Hehe:) Racja, racja:) Ale skoro u nich nie znają takiego gatunku... to skad sie to wzięło
u
> nas??? I kto to wymyślił??Przecież o zespołach nu-metalowych słyszy się każdym kroku...
Albo
> jestem jakiściemny i nie rozumiem, albo coś tu nie gra...

Od mojego urodzenia (hehe) mówiłem (albo myślałem o tym,zanim się nauczyłem mówić),że to HARD
ROCK,więc niech tam ludzie nam kitu nie wciskają o jakimś nu-metalu...

Mówiąc szczeże ja pierwszy raz słyszę o nu-metalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja utrzymuję, że Linkin Park gra nu-metal, bo nie wiem, jak inaczej to nazwać. Za to mój kumpel mówi, że oni grają "rocka dla małych chłopców". No comment... :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 18:28, JayC napisał:

Ja utrzymuję, że Linkin Park gra nu-metal, bo nie wiem, jak inaczej to nazwać. Za to mój kumpel
mówi, że oni grają "rocka dla małych chłopców". No comment... :D.

Dokładnie ztym komentarzem ja uważam że to najzwyklejszy rock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dawno temu przeczytałem w jakimś BRAVO albo innym Popcornie że grają nu-metal. Jednak oni sami nie przypisują swojej muzyki do żadnego ze znanych gatunków, więc po prostu: grają fajną muzę ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 18:48, syriusz.b napisał:

zawsze jak gadam z kimś, albo gdzie czytam to te osoby/gazeta mówią, że LP to nu metal


no własnie.... tylko kto to wymyślił?? nazwa nu-metal funkcjonuje od nie dawna... można powiedzieć że pojawiła się tak nagle ni z gruchy ni z pietruchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo grają Nu-Metal.

Swoią drogą mają świetne kawałki jak:Breaking The Habbit,In The End, Points Of Authority, Faint, Don''t Stay. To są swietne kawałki ciekwe kiedy nowa płyta się ukaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sluchają jeszcze, sam słuchałem, ale LP odszedł narazie albo na zawsze do lamusa, przerzuciełem sie na cięzsze rytmy typu Rammstein, Slipknot, Korn (to w zasadzie duzo cieższe nie jest), Tool (to tez raczej nie cięższe, lecz ile ciekawsze). LP moze nie tyle co mi sie znudził, ale zawiódł mnie zmianą stylu Numb/ Encore nie moge wytrzymać, reszty z tego albumu nie znam, ale odpuścilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 18:10, Skywalker560 napisał:

Tak jak i Korna,Limp Bizkit,Deftones i wiele innych...


Hehe Korn i Deftones to nie new-metal, może niektóre kawałki Defów podchodzą pod new-metal bo to między innymi oni zapoczątkowali takie coś albumem White Pony z 2000 roku jednak Deftones to głownie hard rock, i troszkę metalu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 18:58, Sita napisał:

...kiedy nowa płyta się ukaże?


Wejdź na stronkę www.lpzion.org i tam uważnie poczytaj. Ja uważnie nie czytałem, więc nie wiem. A styl płytki Collision Course mi się podobał: taki rap z metalem. Całkiem spoko sprawa. Aaa, i mam nadzieję, że Linkin Park nie odchodzi na zawsze do lamusa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla LP skończył się w momencie zaczęcia współpracy z Jay-Z. I nie chodzi mi o to, zepiosenki były złe. Chodzi mi o to, ze nie powinnie jak dla mnie robić nowych wersji starych przebojów tylko coś zupełnie nowego. Dla mnie LP nigdy nie był zespołem wybitnym, ale takim który można posłuchać jak grają w radiu,a nie przełączać jak tylko się go słyszy. A taki an przykład In the End, czy Paper Cut nawet mi się wkęcił. Dla mnie to coś takiego, jak gdyby Ozzy zaczął grać country, a Hatfield Soul, a Korn przeniósł by sie na Disco.

Natomiats co do składu to Chester był dla mnie jednym z lepiej śpiewających muzyków, a teraz go nie słyszę. nie wiecie moze co porabia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować