Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2009 o 15:37, marcinshinoda napisał:

>> Ej to jak w końcu jest z tym youtube, przecież skasowali wszystkie nagrania
z LP?
>

Wszystkie to nie, ale sporo na pewno. Wytwórnie mają obsesje na punkcie piractwa, i teraz
za youtube sie wzięli :P


Ostatnio chciałem sobie pooglądać klipy, a tu NIE MA... szkoda gadać, z głownej stronki LP klipy wolno się ładują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 21:23, Drake100 napisał:

a ja zerwałem z linking parkiem, po prostu zbyt słabo grają...


Tak tak linking park:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linkin Park ssie :P
A szczególnie mnie denerwuje to co się ostatnio u mnie w klasie dzieje. Nasz jakaś moda, i wszyscy słuchają LP, chociaż większośc z tych osób już od dawna zna ten zespół. Człowiek powinien miec swój gust muzyczny, a nie słucha czegoś bo inni tego słuchają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:31, Rumcajs52 napisał:

Linkin Park ssie :P
A szczególnie mnie denerwuje to co się ostatnio u mnie w klasie dzieje. Nasz jakaś moda,
i wszyscy słuchają LP, chociaż większośc z tych osób już od dawna zna ten zespół. Człowiek
powinien miec swój gust muzyczny, a nie słucha czegoś bo inni tego słuchają :P


Zauważyłem, że LP ma tyle samo fanów co antyfanów xD Szczególnie środowisko metali dosyć nie lubi LP. Linkin Park jest bardzo popularnym zespołem, chyba każdy go zna, albo przynajmniej kojarzy. Niektórych ta popularność zaczyna denerwować. Ich piosenki szczególnie popularne są na youtube, gdzie w dużej cześć amatorskich filmików leci podkład LP. Zaczęły sie zarzuty, że zespół gra dla pieniędzy. Niestety sporo cześć fanów zna kilka piosenek(In the End,Numb, What I''ve done, i sie podniecają), a nawet nazwy poprawnie nie potrafi napisać:P Linking Park.... Zresztą na tym forum widać, jak dużo jest pseudo fanów:P Setki osób wpisało w muzyka zakładce "Linkin Park" a w temacie nikt oprócz kilku osób sie nie udziela:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Antyfanem nie jestem. Jak czegoś nie lubię to po prostu na to nie zwracam uwagi, ale denerwuje mnie jak słyszę na korytarzu "oj wyłącz ten Black Sabbath. Pink Floyd? Pewnie jakieś pedzie, bo pink w nazwie", po czym jakiś "muzyczny miszczu" który nie wie kto to Presley czy Dylan włącza po raz setny tą samą oklepaną piosenkę LP.
Aż się coś we mnie kotłuje, a że ostatnio puszczają tylko LP to normalnie jakiś odruch Pawłowa mam ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

linking park jest w zastoju nie rozwija się, tylko klepie ograne schematy, które mnie już dawno wkurzyły.
U mnie w szkole nikt prawie nie słuchał linking parku, ale za to jakiś gniotów lecących w Esce ;/. Na moją muzykę oczywiście narzekając, nie mając przy okazji żadnego pojęcia, tylko wyobrażenie usłyszane od innej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 08:59, Drake100 napisał:

linking park jest w zastoju nie rozwija się, tylko klepie ograne schematy, które mnie
już dawno wkurzyły.
U mnie w szkole nikt prawie nie słuchał linking parku, ale za to jakiś gniotów lecących
w Esce ;/. Na moją muzykę oczywiście narzekając, nie mając przy okazji żadnego pojęcia,
tylko wyobrażenie usłyszane od innej osoby.


Chyba jeszcze nie skumałeś swojego błędu nie pisze się Linking Park , tylko Linkin Park. Po co Ci to g na końcu :D. Chociaż ostatnio się zdziwiłem jak gościu na jednej stronie pisał o Lincoln Park a chodziło mu Linkin Park i zakapuj o co takiemu chodziło. Chociaż z tego co mi wiadomo zespół miał się tak na początku nazywać. A co do tych piosenek mi się tam podobają fanem LP jestem od około 2002 roku albo 2003 nie pamiętam to było zaraz po tym jak wyszło "Somewhere I Belong". I tu należą się podziękowania Vivie że tak często tą piosenkę puszczali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Chyba jeszcze nie skumałeś swojego błędu nie pisze się Linking Park , tylko Linkin

Dnia 22.02.2009 o 11:25, Carnage13 napisał:

Park. Po co Ci to g na końcu :D. Chociaż ostatnio się zdziwiłem jak gościu na jednej
stronie pisał o Lincoln Park a chodziło mu Linkin Park i zakapuj o co takiemu chodziło.
Chociaż z tego co mi wiadomo zespół miał się tak na początku nazywać. A co do tych piosenek
mi się tam podobają fanem LP jestem od około 2002 roku albo 2003 nie pamiętam to było
zaraz po tym jak wyszło "Somewhere I Belong". I tu należą się podziękowania Vivie
że tak często tą piosenkę puszczali :D


Akurat z Lincoln Park, Linkin Park mają dużo wspólnego:) Ta nazwa parku, który znajduje sie w każdym amerykańskim mieście, zainspirowała zespół, do nazwy Linkin Park;] Pierwotnie zespół miał sie nazywać Hybrid Theory, ale już istniał zespół o takiej nazwie^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też pamiętam jak męczyli ludzi tym teledyskiem ^^
Ale nadal uwielbiam i wideo i piosenkę.

Co do tych fanów to prawda jest taka że Linkin Park stali się bogami nastolatek...
Ja mogę siebie nazwać fanem, mam kilka płyt i byłem na koncercie, codziennie czytam jakieś nowinki na temat zespołu i godzinami przesiaduję na blogu mike''a. Ale w Polsce ciężko jest być fanem takiego zespołu bo koncert u nas zagrali tylko raz w historii i to do tego nie był koncert a support...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...]

Bo ja wiem u nas nie ma tego symptomu . Większość ludu u nas słucha techno , trance czy co tam jeszcze. Linkin Park raczej nie bardzo chociaż jest parę wyjątków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 13:37, Carnage13 napisał:

[...]

Bo ja wiem u nas nie ma tego symptomu . Większość ludu u nas słucha techno , trance czy
co tam jeszcze. Linkin Park raczej nie bardzo chociaż jest parę wyjątków :P


Nie zgodził bym się, LP ma spory fanbase w PL, no i jak napisał Natchan, od jakiegoś czasu stał się to zespół utożsamiany z elo czternastkami.
Jeszcze lepsze jest, że sporo właśnie takich elo fanów i fanek zapytanych o jakieś inne rapcore''owe bandy w 95% wymieni na pierwszym miejscu Limp Bizkit, po czym skończy się ich wiedza na ten temat, ewentualnie będą znac jeszcze Papa Roach, czy P.O.D. (bo w sumie te kapele także z rapcore''u zaczęły grać bardziej rock).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...]
No dobra fajnie ale chciałem podkreślić że to u mnie w mieście , w szkolę etc. ludzie głównie słuchają wcześniej wymienionej muzyki. Po za tym ja interesuję się konkretniejszymi zespołami a nie jednym jedynym gatunkiem więc gdybyś mnie o to zapytał nie wiedział bym co odpowiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 14:13, Carnage13 napisał:

[...]
No dobra fajnie ale chciałem podkreślić że to u mnie w mieście , w szkolę etc.


Aha, odebrałem "u nas", jako w Polsce ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety potwierdzono to czego już od dawna się spodziewaliśmy: Linkin Park nie zawita do Polski i nie zagra na Szczecin Rock Festiwal :( Wystąpią za to Chris Cornell, Limp Bizkit, Kaiser Chiefs, Myslovitz, Happysad, Hey, Coma, Muchy, Izrael, Lipali oraz być może Faith No More. Czyli impreza jest w dalszym ciągu warta uwagi, ale ja raczej nie wybiorę się na drugi koniec Polski z tej okazji (co innego, gdyby LP zagrali). Może innym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 17:11, mati285 napisał:

Niestety potwierdzono to czego już od dawna się spodziewaliśmy: Linkin Park nie zawita
do Polski i nie zagra na Szczecin Rock Festiwal :( Wystąpią za to Chris Cornell,
Limp Bizkit, Kaiser Chiefs, Myslovitz, Happysad, Hey, Coma, Muchy, Izrael, Lipali oraz
być może Faith No More. Czyli impreza jest w dalszym ciągu warta uwagi, ale ja raczej
nie wybiorę się na drugi koniec Polski z tej okazji (co innego, gdyby LP zagrali). Może
innym razem...


Niestety, ale wiadomo LP to jednak trochę wyższa półka... nie grają byle gdzie za byle jakie pieniądze, a szkoda, bo 1 koncert to mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety złych wiadomości ciąg dalszy. Na szczęście nie potwierdzonych.

Strona LinkinLady.net wrzuciła u siebie skan z magazynu Blender, gdzie redakcja zamieściła artykuł na temat nowego projeku Chestera przeplatany jego wypowiedziami na ten temat. Oprócz typowych tekstów o tym jak wydarzenia w jego życiu wpłynęły na materiał na płycie DBS, mamy też informację (co prawda niepotwierdzoną cytatem) o tym, że nowej płyty Linkin Park powinniśmy się spodziewać raczej w 2010 niż 2009. Pocieszeniem jest to, że powinna to być wiosna.

źródło lpzion.org


A co do koncertu. To szkoda, bo zespół w drugiej połowie roku, akurat koncertuje w europie, więc mieliby po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 18:43, marcinshinoda napisał:

nowej płyty Linkin
Park powinniśmy się spodziewać raczej w 2010 niż 2009. Pocieszeniem jest to, że powinna
to być wiosna.

źródło lpzion.org


A co do koncertu. To szkoda, bo zespół w drugiej połowie roku, akurat koncertuje w europie,
więc mieliby po drodze.



Z tą płytą to może i szkoda, ale zawsze lepiej będzie wszystko przygotowane ;).
Co do koncertu... wiadomo niby po drodze, ale jak już pisałem Linkin Park to trochę wyższa półka i nie zagrają byle gdzie i za byle jakie pieniądze... ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba już naprawde nie ma szans na nową płyte w tym roku. Oto co powiedział Joe:

..) Nadal ostro pracujemy nad nową płytą, w domu i studiu. Spotykaliśmy się z producentami żeby ustalić jakiś harmonogram. Wczoraj odbyliśmy świetną rozmowę na temat kilku szczegółów... Chcielibyśmy aby album Dead By Sunrise Chestera wyszedł gdzieś na jesieni, a nowa płyta Linkin Park na początku przyszłego roku. Cięzko pracujemy nad masą nowej muzyki dla Was i już nie mogę się doczekać kiedy ją usłyszycie.

Szkoda, bo ptaszki śpiewały, że płyta wyjdzie w tym roku. Mam nadzieje, że wydadzą jakąś piosenkę zapowiadającą płyte, żeby nakarmić głodnych fanów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować