Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2009 o 12:21, shinoda napisał:

> Wyglada na to ze nowa plyta powstaje pelna para. Nikt oficjalnie o niej nie mowil
ale
> identycznie bylo z Meteora i MtM.

Ależ została oficjalnie potwierdzona:).Zespół od zakończenia trasy Road to Revolution
pracuje nad nową płytą:). Sam Mike na swoim blogu, umieszczał zdjęcia ze studia podczas
nagrywania repertuaru:) Płyta ma wyjść na przełomie 2009/2010

O kurde to znaczy ze jestem z informacjami spooooro do tylu...

Dnia 17.05.2009 o 12:21, shinoda napisał:

>> Tak P.S. najlepsza plyta LP byla Hybrid Theory, ma najwiecej utworkow ktore
mi sie podobaja
> i ktorych do tej pory slucham. Z Meteory ledwo sa to 3 utowry ktore sa dla mnie
niesmiertelne.
> A jesli cala plyta LP bedzie taka jak te 17 sekund utworku(oczywiscie o ile bedzie
nowa
> plyta) to mysle ze juz mozna zacierac rece.

Następna płyta prawdopodobnie będzie podobna do MTM. Słychać to już po New Divide, że
na pewno nie będzie to stary styl. No cóż. Trudno. Ale i tak są świetni, MTM tez mi sie
bardzo podoba.

W sumie dobrze choc chcialbym uslyszec troche starego szarpania drutow w stylu LP:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Ja również już nie mogę się doczekać premiery "New Divide" . Szkoda tylko, że to prawdopodobnie

Dnia 17.05.2009 o 17:24, mati285 napisał:

jedyna nowa kompozycja jaką dostaniemy od chłopaków w tym roku (nie licząc DBS,ale to
już nie LP). Dostaliśmy snippet instrumentala (prawdopodobnie początek) i refrenu. Mnie
natomiast ciekawi jak będzie wyglądała zwrotka, po cichu liczę, że będzie rapowana przez
Mike''a (ew. Chester + Mike). Ale biorąc pod uwagę, że ma promować "Transformers 2",
to pewnie będzie utrzymana w podobnym stylu jak "What I''ve Done", które promowało pierwszych
Transformersów, czyli tylko Chester.


Czytałem, że ten fragment, który śpiewa Chester w tym 17 sekundowym kawałku to nie refren, tylko tak zwany BRIGDE. Coś podobnego jest w What I''ve done. Niestety nie mam pojęcia, co to jest ten Brigde:P Domyślam sie, że to coś w tylu słów "So let Mercy Come, And Wash Away" występujących przed refrenem w What I''ve Done.

Co do twoich marzeń o rap''ie, to raczej wątpie. Po tych 13 sekundach słychać, że w stylu jest podobna do WID. Nawet do tępa tej piosenki rap Mike za bardzo nie pasuje:P

Nie zostało też potwierdzone, czy New Divide znajdzie sie na nowej płycie. Więc, nie można sugerować, że cała płyta będzie podobna do New Divide.


>> Do jutrzejszej premiery panowie :-)

Poniedziałek 21:45. Linkinpark.com :)


PS: Jeśli ktoś potrafi wyostrzać obraz w filmach, może spróbowac odczytać cały tekst piosenki, który widać w zwiastunie piosenki od 9 sekundy.

http://www.youtube.com/watch?v=2YlYDC4tBVg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za drugi post, ale to ważne:)

Udało mi sie wychwycić pierwszą zwrotkę piosenki;] Mam zajebistego skilla^^

20090517224507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LINKIN PARK NEW DIVIDE!!!

Hmmm dziwny ten utwór. Czegoś takiego LP jeszcze nie zagrało. Bardzo mocno pomieszane są style. Na początku mocno popowa zwrotka. Długi bardzo dynamiczny refren, chyba połączony z 2 zwrotką. Trzecia zwrotka znowu wolna popowa. Dalej troche miksu Joe, i mocne gitarowe brzmienie. Świetnie zakończony utwór słowami "Across this new divide". TU JEST WSZYSTKO(no prawie). LP pomieszało wszystko to co miało dobre w poprzednich piosenkach. Zabrakło tylko rapu Mike, ale on i tak nawet by tutaj nie pasował. Piosenka wg świetna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 22:26, shinoda napisał:

Piosenka wg świetna!!

Zgadzam się. Chyba najlepsza piosenka LP jaką słyszałem. Refren to majstersztyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 22:37, Etnies napisał:

Zastanawiam się czy doczekam się dnia w którym LP wyda piosenkę w ich pierwotnym stylu...
:PP


Wątpię. Sami powiedzieli, że odrzucili styl Nu-metalowy. Widzę, że wielu osobą nadal ciezko sie przekonać do "nowego LP".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 22:34, KapiX napisał:

Zgadzam się. Chyba najlepsza piosenka LP jaką słyszałem. Refren to majstersztyk.

Nie przesadzałbym :-) Faktycznie świetny utwór. Tak jak się można było spodziewać utworowi najbliżej do "What I''ve Done" , ale ma dużo mocniejszy refren i ostrzejsze gitary, więc - co mogę stwierdzić już po dwóch przesłuchaniach- podoba mi się bardziej niż WID. Ogólnie fajna mieszanka popu z rockiem. Chyba trzeba nam przyzwyczaić się do takiego brzmienia zespołu, ja o ile będą to kompozycje na tyle dobre jak "New Divide" to nie mam nic przeciwko, chociaż z chęcią zobaczyłbym na nowej płycie coś przynajmniej zachaczającego o nu-metal :D

A na razie czekamy na teledysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst piosenki.

Pamiętam mroczne niebo
Otaczające mnie pioruny
Pamiętam każdy błysk
Aż czas zaczął się rozmywać
Jak zaskakujący znak
Przeznaczenie nareszcie mnie odnalazło

Twój głos był jedynym co słyszałem
Że dostałem na co zasłużyłem

Więc udowodnij mi
Że się mylę
By wymazać to wspomnienie
Niech myśli przenikają
Bezmiar twoich oczu
Daj mi powód
By wypełnić tę pustkę
Połączyć jej przestrzeń
Niech zapełni się by sięgnąć prawdy i kłamstw
Poprzez nową przepaść

Nie było wewnątrz niczego
Wspomnienia porzucone
Nie było gdzie się ukryć
Proch spadał jak śnieg
Ziemia zapadła się
Nam pod stopami

Twój głos był jedynym co słyszałem
Że dostałem na co zasłużyłem

Więc udowodnij mi
Że się mylę
By wymazać to wspomnienie
Niech myśli przenikają
Bezmiar twoich oczu
Poprzez nową przepaść

Każda strata, każde kłamstwo
Każda prawda, której zaprzeczasz
Każdy żal i każde pożegnanie
Było błędem zbyt wielkim by go ukryć

Twój głos był jedynym co słyszałem
Że dostałem na co zasłużyłem

Więc udowodnij mi
Że się mylę
By wymazać to wspomnienie
Niech myśli przenikają
Bezmiar twoich oczu
Daj mi powód
By wypełnić tę pustkę
Połączyć jej przestrzeń
Niech zapełni się by sięgnąć prawdy i kłamstw
Poprzez nową przepaść

Poprzez nową przepaść
Poprzez nową przepaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 22:45, mati285 napisał:

> Zgadzam się. Chyba najlepsza piosenka LP jaką słyszałem. Refren to majstersztyk.

Nie przesadzałbym :-) Faktycznie świetny utwór. Tak jak się można było spodziewać utworowi
najbliżej do "What I''ve Done"


Nic dziwnego w sumie. What I''ve Done też chyba dla Transformers był nagrywany (tak słyszałem).

EDIT: Oh, sry za 2 psoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować