Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2009 o 22:26, miodus napisał:

Wotam czekam wytrwale na nową płyte LP i taksobie myśle czy nie umilić sobie czekaniakupującpłyte
"Out of Ashes" ? Opłaca się bardzo podoba mi sie głos chestera i jego sposób w jaki gra
czy płyta trzyma poziom ?


Płyta zdecydowanie nie trzyma poziomu:P Całość brzmi tak jakby sam Chester nie wiedział, co chce nam zaproponować. Na płycie jest 13 utworów z czego połowa to szybkie kawałki, żeby nagle przejść na spokojną ballade i płyta trafi że tak to nazwę "tempo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2009 o 21:53, shinoda napisał:

Płyta zdecydowanie nie trzyma poziomu:P Całość brzmi tak jakby sam Chester nie wiedział,
co chce nam zaproponować. Na płycie jest 13 utworów z czego połowa to szybkie kawałki,
żeby nagle przejść na spokojną ballade i płyta trafi że tak to nazwę "tempo".


Chester śpiewa tylko i wyłącznie dobrze w refrenach, kiedy zwrotki rapuje Mike, wyjątkiem jest Numb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 11:30, Mroczny_Joga napisał:

> >
>


Że ma być więcej rapu Mike''a czyli płyta będzie bardziej podobna do dwóch pierwszych niż ostatniej. Albo coś ejszcze innego wymyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło sie nowe LPU9, a na nim nieznane demo utworu z 2007!

Ale po kolei


Faint(demo 2002)- niezłe!. Podkład prawie identyczny gitarowy co w końcowej wersji Faint, zmieniony tekst, więcej rapu Mike, Cześka brak! . Mocne i dobre!

Fear(Leave out all the rest) - .... co to? To śpiewa Mike? Brzmi jakby był upośledzony O_o Przez chwile niezły rap, ale potem kaszana. "Danana dananana dananana" Normalnie no comment..

Drawing- powiem, że ten utwór ciekawił mnie bardziej, niż Across the line. Sporo czytałem o wersjach powstawaniu BTH, ale spodziewałem sie, że bardziej bedzie różnił sie od oryginału.

Figure 09(demo2002)- No tu pisać. STARA DOBRA METEORA!

Stick N'' Move (Runaway Demo 1998)- krótkie, za krótkie.

A.06 (Original Long Version 2002)- ŚWIETNY instrumentalny utwór, kopie mocniej od Faint czy Lying from you

Drum Song(the Little Things Give You Away)- nigdy nie lubiłem tej piosenki i zdania nie zmieniłem.

Across the Line- Połączenie Meteory z Minutes to Midnight. Na początku przypomina trochę Breaking the habit, żeby w drugiej cześć utworzy przywalić mocno po gitarach i ostrym scream''em rodem z Faint, Given Up czy Lying from you. Świetny utwór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 21:41, juhyter napisał:

Czy wiadomo kiedy wyjdze nowa płyta LP ?? Pewnie już padło to pytanie ale nie miałem
czasu przeglądać tych stron.


Połowa 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 21:45, Sebuuu98 napisał:

Wie ktoś może kiedy okaże się jakaś nowa piosenka LP?
Bo słyszałem plotki, że pracują nad superhitem.


Dwa posty wyżej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 21:41, juhyter napisał:

Czy wiadomo kiedy wyjdze nowa płyta LP ?? Pewnie już padło to pytanie ale nie miałem
czasu przeglądać tych stron.

1464 post....ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nowe LPU jest znacznie lepsze od poprzednika, w sumie to najbardziej podobają mi się dwie piosenki mianowicie a.06 i Figure.09. A co do tego marzenia Karoliny powiem tak. To rzeczywiście piękny gest ze strony LP myślę że nie wielu wykonawców zdecydowało by się na takie coś.
P.S. rtyrtyrty nie wiem na co ten bezsensowny post...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 21:46, Carnage13 napisał:

Ogólnie nowe LPU jest znacznie lepsze od poprzednika. A co do tego marzenia Karoliny
powiem tak. To rzeczywiście piękny gest ze strony LP myślę że nie wielu wykonawców zdecydowało
by się na takie coś.


Poprzedniego LPU nie można było nazwać raczej płytą:P Z tego co pamiętam, to był jakiś żart Mike i wogóle wszyscy sie wkur*** co oni im sprzedali xD Jeśli od teraz tak ma wyglądać, każde LPU to wykupuje pakiecik LP Underground;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jestem świeżo po katordze, która nazywa się Dead by Sunrise.
Album to zbiór pioseneczek o lekkim zabarwieniu rockowym dla sweet 16, które kochają się w "Chesterku".
Jedyny utwór do, którego nie mogę się przyczepić bo na tle całej płyty wypada dobrze, to Crawling Back In.
Nawet nie mam siły się rozpisywać po tym marnym słuchowisku.

Mojej rekomendacji to nie dostanie, przykro mi... choć w sumie dostanie.

Jeżeli chcesz zostać bezkarnie, bestialsko i po prostu barbarzyńsko zgwałcony przez uszy, to płytkę polecam jak najbardziej. Nominacje, mam nadzieję że dostanie, bo zasługuje. Na najgorszą płytę roku.

PS. Mam cichą nadzieję, że całe LP po kompromitacyjnym materiale nagranym przez ich frontmana zejdzie ze sceny. No dobra, ewentualnie Mike i jego For Minor niech kontynuuje działalność, bo w sumie to aż takie złe nie jest, choć i tak tego nie słucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa gra Linkin Park jest w drodze. Właśnie dostałem nową testową wersję gry i wygląda świetnie. Jak moglibyście przypuszczać, pracuję teraz wspólnie z resztą chłopaków i zespołem projektantów nad wyglądem i zawartością gry. Dla fanów mojej sztuki: zobaczycie kilka nowych i znanych postaci, ożywających w wirtualnym świecie gdzie 8-bitowa grafika spotyka się z wysoką rozdzielczością.

W grze jesteś wybierany przez rebelię do rozwiązania zagadki. Jednostki zostały wykradzione szóstce liderów rebelii. Zbieranie tych elementów jest jedyną nadzieją rebelii na udaremnienie planów PixxelKropa.

Nie mogę zdradzić jeszcze zbyt wielu szczegółów na temat gry... ale mogę Wam powiedzieć to: dla podekscytowanych fanów Linkin Park chcących usłyszeć coś nowego mam wielkiego newsa: jeśli skończycie grę, dostaniecie coś więcej niż tylko końcowy wyświetlacz.

Otrzymacie zupełnie nowy utwór Linkin Park.

Bomba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować