Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prawicowe bojówki i chrześcijańskie sekty: ile jest prawdy w Far Cry 5?

8 postów w tym temacie

twilitekid napisał:

Mnie to zawsze bawi: kraj imigrantów broni się przed imigrantami.

Uczą się na swojej historii - wiedzą, co ich przodkowie zrobili rdzennym mieszkańcom i teraz nie chcą powtórki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to jednak faktu, że kilkadziesiąt tysięcy uzbrojonych radykałów to tykająca bomba, która w każdej chwili może eksplodować

Czy wg Autora "kilkadziesiąt tysięcy uzbrojonych radykałów" to jakaś specyficzna grupa, czy każdy obywatel posiadający broń jest radykałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terem napisał:

Nie zmienia to jednak faktu, że kilkadziesiąt tysięcy uzbrojonych radykałów to tykająca bomba, która w każdej chwili może eksplodować

Czy wg Autora "kilkadziesiąt tysięcy uzbrojonych radykałów" to jakaś specyficzna grupa, czy każdy obywatel posiadający broń jest radykałem?

Cytując artykuł:

"Zajmował się zarówno wysyłaniem do lokalnych gazet niegroźnych tyrad na temat tego, że wysokie podatki niszczą Amerykę, jak i kolportażem powieści Dzienniki Turnera, zwiastującej nadejście wojny rasowej w USA czy agitacją na rzecz prawa do posiadania broni."

"Trudno jest ocenić liczbę członków grup paramilitarnych"

"Poszczególne organizacje paramilitarne mogą skupiają się m.in. wokół obrony prawa do posiadania broni, chronienia kraju przed imigracją."

Masz tu jasną odpowiedź, że ludzie posiadający broń do obrony przed bandytą, lub celów hobbistycznych/sportowych, ludzie broniący kraju przed nielegalną imigracją, ludzie walczący o ograniczoną rolę państwa i niższe podatki, ludzie angażujący się w związki paramilitarne(polski Strzelec bójcie się), ludzie o konserwatywnych poglądach(i pewnie jeszcze do kościoła chodzący przerażające!!!!) są tykającą bombą dla pokoju we Wszechświecie, którego strzegą Stany Zjednoczone z szeryfami Obamą i Clinton na czele i Unią Europejską demokratyczną w każdym calu.

Nieprawdopodobne jakiego politycznego artykułu doczekaliśmy się na gram.pl. Prawicowe bojówki trzeba było podkreślić capsem. Szkoda, że lewicowego Hitlera nie doszukiwano się w Wolfensteinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Afro69 napisał:

Nieprawdopodobne jakiego politycznego artykułu doczekaliśmy się na gram.pl. Prawicowe bojówki trzeba było podkreślić capsem. Szkoda, że lewicowego Hitlera nie doszukiwano się w Wolfensteinie.

Co? Przecież Serafin i Nowacki od dawna już zaśmiecają to forum swoim pseudo intelektualnymi wypocinami. Chłopaki nie potrafią stworzyć wartościowego tekstu bez wspomagania się takimi durnymi tematami. Zamiast odejść w ciszy i nie robić z siebie już większego pośmiewiska, brną w te lewackie szambo. Na szczęście coraz mniej ludzi komentuje ten kicz, może kiedyś w końcu całkiem zniknie on z gram.pl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Afro69 napisał:

Masz tu jasną odpowiedź, że ludzie posiadający broń do obrony przed bandytą, lub celów hobbistycznych/sportowych, ludzie broniący kraju przed nielegalną imigracją, ludzie walczący o ograniczoną rolę państwa i niższe podatki, ludzie angażujący się w związki paramilitarne(polski Strzelec bójcie się), ludzie o konserwatywnych poglądach(i pewnie jeszcze do kościoła chodzący przerażające!!!!) są tykającą bombą dla pokoju we Wszechświecie, którego strzegą Stany Zjednoczone z szeryfami Obamą i Clinton na czele i Unią Europejską demokratyczną w każdym calu.

Broń znajduje się mniej więcej w co drugim amerykańskim domu. Konserwatywnych amerykanów jest pewno ponad 100 milionów (liczmy, że połowa USA minus osoby bez prawa głosu). Ten artykuł nie jest o nich. Ja pisałem o tym radykalnym promilu, który w imię niepłacenia podatków jest zdolny wziąć karabiny i wyjść na ulicę - tak jak Ammon Bundy. 

Poza tym jeżeli mi imputujesz, że popieram działania Clintonów i Obamy - polecam się wczytać w tekst, w ten paragraf, gdzie zwracam uwagę, że Timothy McVeigh słusznie wytknął hipokryzję polityków, którzy wsadzają jego do więzienia, równocześnie będąc odpowiedzialnymi za zbrodnie wojenne. A to właśnie Clinton jako sekretarz stanu i Obama prowadzili politykę zagraniczną za pomocą bomb zrzucanych z dronów. Więc sorry, pudło.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować