• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
messi99

Wiedźmin 2- gra strasznie zacina

Pytanie

Witam, kupiłem ostatnio Wiedźmina 2 rozszerzoną edycję na Steamie. Strasznie zacina i granie nie jest możliwe. Trochę czytałem o tym problemie i wiem, że niektórym pomagało wyłączenie synchronizacji pionowej i Uberpróbkowania, ale u mnie to nie działa. Zmieniałem też rozdzielczość i niby trochę pomogło, ale dalej niewystarczająco, chodziło płynniej, ale cały świat wyglądał fatalnie. Oto mój sprzęt:

Lenovo, Windows 10, dysk SSD
RAM 8 GB
Procesor Intel Core i5-7200U
Karta graficzna NVIDIA GeForce 940MX

Nie znam się na komputerach, więc podałem to, co znam, jak coś jeszcze trzeba będzie to dajcie znać. Z tego co wiem to jest to niezły laptop, więc z Drugą częścią Wiedźmina spokojnie powinien sobie poradzić. Wszystkie wymagania co do tej gry są spełnione. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

  • 0
1 godzinę temu, messi99 napisał:

Witam, kupiłem ostatnio Wiedźmina 2 rozszerzoną edycję na Steamie. Strasznie zacina i granie nie jest możliwe. Trochę czytałem o tym problemie i wiem, że niektórym pomagało wyłączenie synchronizacji pionowej i Uberpróbkowania, ale u mnie to nie działa. Zmieniałem też rozdzielczość i niby trochę pomogło, ale dalej niewystarczająco, chodziło płynniej, ale cały świat wyglądał fatalnie. Oto mój sprzęt:

Lenovo, Windows 10, dysk SSD
RAM 8 GB
Procesor Intel Core i5-7200U
Karta graficzna NVIDIA GeForce 940MX

Nie znam się na komputerach, więc podałem to, co znam, jak coś jeszcze trzeba będzie to dajcie znać. Z tego co wiem to jest to niezły laptop, więc z Drugą częścią Wiedźmina spokojnie powinien sobie poradzić. Wszystkie wymagania co do tej gry są spełnione. Jakieś pomysły?

A spróbuj odpalić grę z uprawnieniami administratora. Jak to nie nic nie da, rzuć okiem na ten temat http://www.gram.pl/news/2011/05/17/twoj-komputer-spelnia-wymagania-ale-wiedzmin-2-dziala-bardzo-wolno-mamy-rozwiazanie.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować