Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piraci na bardzo płytkich wodach. Sea of Thieves - recenzja

5 postów w tym temacie

Nitro2050 napisał:

Tak zgadzam się z tobą recenezje. Bo jak zobaczyłem na yt i bardzo szybko nudziło się gra.

O mój... nie, to nie możliwe, czy to nie jest nasz stary kumpel daemon-pl? Powiedz, że to Ty kolego !

Co do omawianej gry, sam oglądając pierwsze gameplay'e byłem totalnie zajarany i teraz jest mi przykro, że gra jest powtarzalna. Mogliby zrobić do tego fajną fabułę, a nie oprzeć całą grę na robieniu niezwykłych rzeczy, które po pewnym czasie stałbyby się totalnie zwykłe. Taki sandbox totalny, wrzucają cię na głęboką wodę i masz żyj sobie jak chcesz. Z ciekawości jeszcze zobaczę inne recenzje, bo Twoja Sławek może być jak zwykle skrajnie odmienna od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy robili beta testy, nie wierzyłem, że gra bedzie tak wyglądać. Do samego końca byłem przekonany, że w pełnej wersji będzie jakiś grind, jakiś cel tego grania. Teraz nasuwa mi sie pytanie: Jakim cudem to przeszło przez wszystkie etapy produkcyjne? Tylu ludzi nad tym pracowało i żaden nie poszedł do szefostwa i nie powiedział, że w tej grze nie ma co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie gra nie porwała kiedy ją po raz pierwszy pokazali. Więc i recenzja mnie nie dziwi.

Natomiast autorowi radzę sprawdzić definicję słowa "tudzież", które wyraźnie sobie upodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować