Zaloguj się, aby obserwować  
Irmos

Co kupisz?? PS3 czy Wii??

36 postów w tym temacie

Otóż, ciekawi mnie jaki będzie wasz wybór. Czy zakupicie hybrydę Sony, czy też wcale nie gorszego Wii?? Czy może wogóle nie kupicie... Ja skusze się na Wii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie kupuje poco mi konsola bo i tak za kilka lat nie beda juz gier produkowac na nie tak jak ze starym szarakiem PSX, A na kompa gry zawsze są. No i wogule komp ma wiecej mozliwosci. KOMPY GÓRĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys raczej na pewno zakupie sobie Wii. Musza byc jednak spelnione dwa warunki
- pierwszy: cena w okolicach 500zl
- drugi: kontroler musi rzeczywiscie swietnie reagowac na ruchy i nie moze byc zadnego opoznienia na ekranie
Jak widac najwiekszy plus i wabik na klientow to kontroler. Bez niego nic nie byloby takie same. Czekam na dalsze informacje na temat tej konsoli, bo jednak mnie bardziej przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciezko powiedziec bo mam w domu PSP i jestem z niej bardzo zadowolony a jesli chodzi o PS3 to sam nie wiem zobaczymy jak wyjdzie a Wii to taki stary dobry pegazus od Nintedo tylko z lepszymi osiagami i z tym pilocikem napewno fajna zabawa ale wymachiwac tak w powietrzu z 3H co dzien to chyba reka by odpadła ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 23:31, TTBoS napisał:

ciezko powiedziec bo mam w domu PSP i jestem z niej bardzo zadowolony a jesli chodzi o PS3
to sam nie wiem zobaczymy jak wyjdzie a Wii to taki stary dobry pegazus od Nintedo tylko z
lepszymi osiagami i z tym pilocikem napewno fajna zabawa ale wymachiwac tak w powietrzu z 3H
co dzien to chyba reka by odpadła ;]


A po co ci jak masz kompa:D? Gdzie z tego korzystasz? nie lepiej se kupic np nowa karte grafiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 23:33, SD4HJ napisał:

A po co ci jak masz kompa:D? Gdzie z tego korzystasz? nie lepiej se kupic np nowa karte grafiki?


takimi zabawkami zawsze mozna zabawic sie w wolnych chwilach lub nawet na jakejs imprezie w domu zawsze to jakes rozmaicenie czyz nie ?? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja prawie na pewno kupie wii. czemu prawie? to zalezy od tego, jak bede stal z kasa:) mozliwe, ze moj brat starszy (ktory zaczyna w tym roku pracowac dopiero) mi ufunduje... czekam na wii od momentu, gdy po raz pierwszy zobaczylm trailer RED STEEL. pozniej okazalo sie ze CoD3 tez bedzie tylko an konsole, uslyszalem o grach pokroju PROJECT H.A.M.M.E.R., rayman 4 czy Blazing Angels no i szala sie przechylila:) jesli ktorys z next gen-ow, to tylko wii... no, chyba ze jeszcze pozniej PS3, ale to sa blogie marzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sluchaj wytrix jak widialem to wii jest dwa razy ańszy i można go nabyć na www.swiat-gier.com za niecałego tysiaka i niby ps3 lepsza grafika bardziej rozbudowane gry ....... ale gry na wii dostarczją dużo więcej rozrywki z wzglendy na pad (w sumie pilot)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na waszym miejscu nic bym z tego nie kupował, tylko bym kupił sobie jakieś części do kompa np. pamięć ram. Ale jak bym nie miał kompa i miał wybierać między konsolą play station 3 czy konsola wii. To bym wybrał wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odkładam PLNY na PS3:) Jestem z SONY związany od lat jeżeli chodzi o sprzęt RTV i multimedialny!:) Ale ciągle czekam aż cena będzie przystępna a nie przestępcza:)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 22:26, Vytrix napisał:

Otóż, ciekawi mnie jaki będzie wasz wybór. Czy zakupicie hybrydę Sony, czy też wcale nie gorszego
Wii?? Czy może wogóle nie kupicie... Ja skusze się na Wii :)


No to dałeś rozbieżności. Wii i PS3. Zauważ że ich cena "nieco" się różni.
Ale jakbym miał już kupi konsolę, wybrałbym Xboxa 360. Na którym gra się rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił PS3 niż Wii ponieważ Wii na gorszą jakość w grafice, dziwne sterowanie i nie ma internetu, a PS3 ma internet, fajną konsolę i co najlepsze że PS3 jest najtańszą odtwarzarką płyt blu-ray. Przęciętny odtwarzacz blu-ray kosztuje 4000 zł a PS3 około 2000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować