Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dema technologiczne Unreal Engine 4 z Nvidia RTX uruchomiono na czterech kartach Titan V

7 postów w tym temacie

dzelada napisał:

Nvidia rtx będzie volcie więc nadchodzącą generarację cza uminac szerokim łukiem

Strasznieto nieskladne.. Twoj komentarz powinien byc na polskim rozpatrywany w kategorii co autor mial na mysli.

Volta nie jest dla graczy, a nastepna generacja ma byc rozwinieciem Volty. Jesli sie myle to prosze o poprawke. Co chwile cos innego slysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JamajkaHELL napisał:
dzelada napisał:

Nvidia rtx będzie volcie więc nadchodzącą generarację cza uminac szerokim łukiem

Strasznieto nieskladne.. Twoj komentarz powinien byc na polskim rozpatrywany w kategorii co autor mial na mysli.

Volta nie jest dla graczy, a nastepna generacja ma byc rozwinieciem Volty. Jesli sie myle to prosze o poprawke. Co chwile cos innego slysze.

ja wiem tyle że jakies navi ma byc a potem będzie volta dla graczy czyli GF RTX a navi będzie dalej pod szyldem GTX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznieto nieskladne.. Twoj komentarz powinien byc na polskim rozpatrywany w kategorii co autor mial na mysli.
To może być obcokrajowiec, który próbuje pisać po polsku. Ty mi za to wyglądasz na Polaka, który nie korzysta z polskich fontów i nie wie, kiedy stosować dwukropek i cudzysłów. Czepiam się, wiem. Dla ciebie pewnie nie ma różnicy, czy ktoś ci robi łaskę, czy laske.
 
Jeśli chodzi o pokaz technologii Nvidia RXT, to zastanawiam się, czy te 4 karty Titan V były niezbędne, czy po prostu złożyli najlepszy możliwy zestaw, żeby uniknąć ew. niespodzianek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Headbangerr napisał:
Strasznieto nieskladne.. Twoj komentarz powinien byc na polskim rozpatrywany w kategorii co autor mial na mysli.
To może być obcokrajowiec, który próbuje pisać po polsku. Ty mi za to wyglądasz na Polaka, który nie korzysta z polskich fontów i nie wie, kiedy stosować dwukropek i cudzysłów. Czepiam się, wiem. Dla ciebie pewnie nie ma różnicy, czy ktoś ci robi łaskę, czy laske.
 
Jeśli chodzi o pokaz technologii Nvidia RXT, to zastanawiam się, czy te 4 karty Titan V były niezbędne, czy po prostu złożyli najlepszy możliwy zestaw, żeby uniknąć ew. niespodzianek. 

Mógł pisać pod wpływem alkoholu. 

Z tego co mi wiadomo jedna taka karta kosztuje 13.000zł ! Jeśli faktycznie potrzebne były 4 sztuki to... niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę czasu upłynie nim to trafi pod strzechy polskich domostw... Sprzęt jeszcze nie jest gotowy na ten bajer. W momencie gdy to dopracują będzie to rewulacja na miarę pierwszych kart GeForce z Pixel shaderami i Vortex shaderami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować