Zaloguj się, aby obserwować  
Shabranigdo

Postal 3: Catharsis

116 postów w tym temacie

Panie i panowie zbliza sie juz 3 czesc slawnej gry Postal! Dla jendych hit dla innych shit, jakei jest wasze zdanie? Czy gra bedze sie cieszyc popularnoscia a mzoe nigdy nie dojdzie do jej premiery... No cuz ocencie sami czekam na wasze komentarze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 00:02, Shabranigdo napisał:

Panie i panowie zbliza sie juz 3 czesc slawnej gry Postal! Dla jendych hit dla innych shit,
jakei jest wasze zdanie? Czy gra bedze sie cieszyc popularnoscia a mzoe nigdy nie dojdzie do
jej premiery... No cuz ocencie sami czekam na wasze komentarze!


Tak ta gra to gra dla popapranców zreszta wypowiedzi na temat tej gry zawsze negatywne w serwisach dla gier najwyrzej ze tym razem cos sie zmieni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee dlaczego dla popaprancow?
postal 1 byl "cieplo" przyjety - dwojka byla nudnawa(wg recenzentow) a trojka...moze biegajacy z nozyczkami wyciagneli wnioski po "niezbyt udanej drugiej czesci i zadziwia swiat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie- czemu dla popaprańców :) Ja tam grałem, nawet przeszedłem całą ( napalm zamiast moczu- yeeeah ;) . Nie była niczym nadzwyczajnym, ale możliwość upitolenia komuś głowy łopatą i tresowania psa, żeby ją przynosił, była zabawna ;)

Ciekawe jakie mozliwości przyniesie 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZy nie można dać niektórym grom po prostu umrzec w spokoju? Postal dla mnie skończył się na części pierwszej. Reszta jest milczeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 07:40, SzarQ napisał:

CZy nie można dać niektórym grom po prostu umrzec w spokoju? Postal dla mnie skończył się na
części pierwszej. Reszta jest milczeniem...



A niem mozna dać im szand na odkupienie? :) 1 była niezła ( echhh, do dziś pamiętam rzucenie koktajlem mołotowa w paradę ;), 2 mizerna (choć kilka pomysłów ciekawych miała ) , może 3 przewyższy 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postal to jedna z najgłupszych gier w jakie grałem. Masa bezsensownej przemocy i niewybrednych "żartów". No chyba, że "trójka" będzie jakimś przyzwoitym horrorem o człowieku, który dostaje choroby psychicznej z powodu "przytłoczenia życiem". Ale oczywiście bez bezsensownej przemocy i głupich tekstów. Wtedy mogłoby się udać, ale i tak wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee, przesadzacie ;) Odcięcie komuś głowy szpadlem i podpalenie go nieźle odstresowuje :D W grze, rzecz jasna :)

Od Postala 3 oczekuję takiej samej bezmyślnej i radosnej rzeźni, jak od poprzednich gier cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, byle by grafika nie poszła zbytnio w górę, bo nie chce mieć wymagań max. jak do Gothica 3... Niech przynajmniej będzie grafika z Dooma 3 ;) Zobaczymy, pożyjemy, jak wyjdzie, ocenimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w Postala lubiłem pograć, żeby albo się "pobawić" lub żeby się wyżyć po czymś.... Myślę, że ta gra sie nadaje do tego... ;P Ciekawe jak to będzie w "Trójce".... Tylko czekam, żeby się dowiedzieć... x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 12:52, Mac Cry napisał:

Do wyżycia jest b.dobry The Punisher. He, he :)

Planowałem zakup tej gry, lecz nie zrobiłem tego. Ale nie ma to jak przywalić komuś z łopaty w Postalu... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 12:55, Mac Cry napisał:

A ja tam wolę gościowi granata do pyska wsadzić :D

Oooo zaczyna mi się już pobodać, lecz nie off-topujmy tyle bo to temat o Postalu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Postal (druga część) to shit - bezmyślna, chamska i w dodatku spaprana gra. Na trójkę pewnie nawet nie zwrócę uwagi.

PS: Jeżeli uważacie, że w grając w Postala można rozładować nerwy to ja nie chcę wiedzieć jak spapraną macie psychikę! Ja wiem, że strzelanki służą do tego aby się rozładować, ale żeby zabijać ludzi łopatą? To jest chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 13:02, Markus89 napisał:

, ale żeby zabijać ludzi łopatą? To jest chore...

Jakoś nikt nie narzekał jak w Doomie zabijało się piłą mechaniczną, w Bloodzie widłami, w Redneck Rampage łomem, ...
Zresztą kto ci każe używać łopaty jako narzędzia mordu? Nie znajdziesz tutaj zadania "Zabij 325 cywili łopatą".
Masz w tej grze swobodę, możesz mordować wszystkich lub ograniczać się tylko do "odpowiedzi na zaczepki". W większości gier FPS walczymy tylko z wcielonym złem (demony, terroryści), które musisz po prostu wyrżnąć w pień. I gdzie tu swoboda?
Mac Cry wspomniał powyżej o Punisherze w którym torturuje się ludzi. Dziwne, jakoś ta gra nie wzbudza takich emocji jak Postal 2.

Dodam jeszcze moją wypowiedź z innego wątku:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=6748&pid=534

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować