Zaloguj się, aby obserwować  
Shabranigdo

Postal 3: Catharsis

116 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2006 o 20:14, Sita napisał:

Ja cie niemam za wariata. Ja nierozumiem tej nagonki, rozumiem że nagonka na Postala jest tak
"Poprawna Politycznie", a jest tyle innych brutalnych gier do których nikt sie nieprzyczepia,
jak wspomniany tu Punisher. Ja ta gre brałem z WIELKIM przymrużeniem oka i znalazłem tam sporą
dawke czrnego humoru, i śwetnie sprawdziła się w moim przypadku jako "odstresowywacz". A tak
wogule w Postalu nikt nikomu niekaże ani nawed niesugeruje gry w taki sposób aby na wszystkich
sikać i łopata dzielić.

Ja odbieram tę grę dokładnie tak samo jak ty. Przyjmując to na "ćwierć serio", delektuję się niepoprawnym politycznie czarnym humorem i odstresowującą jatką. Te dwie rzeczy do siebie pasują, czego uwieńczeniem jest Postal 2. I właśnie dlatego do Postala przyczepiają się najbardziej - oprócz brutalności i chamstwa, ta gra jest również niepoprawna politycznie.
Czy wyobrażasz sobie, żeby np. we wspomnianym Punisherze był atak talibów na kościół, w dodatku odpierany przez uzbrojonych w karabiny księży? No właśnie.
Większość osób nienawidzi Postala 2 dlatego, że bierze go na serio. Lubią ga tylko ci, którzy go odbierają z przymrużeniem oka. I my do nich należymy :)
A w moim poprzednim poście zapomniałem dodać, że ta gra dużo zyskała po spolszczeniu. Spolszczeniu równie chorym i porąbanym jak sama gra, a przez to znakomitym. Szczerze mówiąc, gdyby nie spolszczenie, ta gra by mi się tak bardzo nie podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie z Postala II tylko 2 rzeczy się podobały (wtedy jeszcze nie miałem neta i byłem na "głodzie gierczanym" :P) - maczeta rzucana jak bumerang oraz wyrzutnia napalmu (pojemnik podskakujący jak szalony po całej planszy i rozsiewający morze ognia :D (szkoda tylko, że szybko sam się detonował od własnych płomieni)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy nowe screenshot''y (rozdzielczość 1024x768) do trzeciej części Postal''a. Screen''y pochodzą z wersji PC, oprócz tego gra będzie na Xboxa360.

20070509215838

20070509215903

20070509215923

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedynka była fajna jak ktoś chciał nie myśleć tylko od tak coś posiedzieć i pograć, sam w to naginałem i nawet lubie czasem do tego wrócić ;) . Dwójka była kiczem - trójka podejrzewam też taka będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postal to była fajna gierka. Postal II rozbrajał mnie i moich kolegów (ja mam 12 lat i potrafie przymknąć oko na brutalność). Postal III mam nadzieje że będzie równie dobry co poprzednie części. Aha i chciałbym powiedzieć, że po przejścu tej gry nie sikałem ludziom na twarze co wywoływało w grze fajny efekt i nie odrąbywałem nikomu łba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie częście były bardzo dobre, ale potrafiły ostro potraktować niedoświadczonych użytkoników gier typu zabij osikaj itp :P Strasznie brutalna i aspołeczna...niektórym kumplom dalej zostały zachowania jakich nauczyli się z tych gier...ciekawe czy Postal3 będzie miał wprowadzone ograniczenie wieku od 21 lat :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie postal zawsze podobał, przynajmniej można się było pobawić ( w zabijanie) chociaż nie uważam że gra była hitem. Mam tylko nadzieję że w Postalu 3 będą lepsze misje niż w dwójce, bo tam były idiotyczne: kupić mleko, iść po czek itp., a na końcu jak czegoś nie zrobiłeś to cie żona zabijała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 19:14, kalin 123 napisał:

bo tam były idiotyczne: kupić mleko, iść po czek itp., a na końcu jak czegoś nie zrobiłeś to
cie żona zabijała :/


Ahahah, chyba muszę w to jednak zagrać, słyszałem że kicz totalny, ale takie rzeczy lubię (można się pośmiać:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 19:23, Ufo2 napisał:

Ahahah, chyba muszę w to jednak zagrać, słyszałem że kicz totalny, ale takie rzeczy lubię (można
się pośmiać:P)

No pośmiać sie można bo misje są debilne, mój kolega ma też dodatek do Postala 2 (Apocalipse Weekend) i podobno na początku budzisz się w szpitalu z raną postrzałową głowy ale nie wiem jakie misje tam są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dwójką miałem śmiechu co nie miara, naginałem w nią ostro, pamiętam był piątek (w grze) i wystarczyło tylko dojść do domu tylko że miałem 4 życia...czekam na 3 z wielką niecierpliwościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory że drugi post pod rząd, ale odpowiadam na pytanie, w Apocalypse weekend (miałem przyjemność przejść w całości) rzeczywiście budzisz się w szpitalu i co chwile masz "odjazdy", musisz najpierw wyjść ze szpitala co nie jest takie łatwe, a potem rozwalasz zombiaków, słonie, krowy itd. Np. krowę musiałeś walnąć w łeb młotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 19:31, Yami napisał:

Sory że drugi post pod rząd, ale odpowiadam na pytanie, w Apocalypse weekend (miałem przyjemność
przejść w całości) rzeczywiście budzisz się w szpitalu i co chwile masz "odjazdy", musisz najpierw
wyjść ze szpitala co nie jest takie łatwe, a potem rozwalasz zombiaków, słonie, krowy itd.
Np. krowę musiałeś walnąć w łeb młotem.

Głupie, że zombiaki, ja wole jak sie ma nawalać do ludzi :P
W Postalu 2 był fajny jeden dzień kiedy była parada na placu i sie nawalało do słoni, ale dobra o Postalu 2 możemy pogadać tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10453&u=24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Postal, pamiętam jak grałem w jedynkę, niezbyt mi się spodobała, bieganie tu i tam strzelając do wszystkiego co się rusza niezbyt mi się spodobał, mimo to udało mi się przejść z cztery plansze (dalej już nie wytrzymałem przez paskudną, izometryczną grafikę). Z Postal 2 widziałem demo, dość bezsensowne i brzydkie.
Po screenach z "trójki" widzę, że grafika prezentuje się całkiem ładnie, choć nigdy nie przepadałem za tą... serią to trzecia część nawet mnie zaciekawiła - jeśli twórcom uda się stworzyć coś oprócz ładnie wyglądającej masakry to na pewno sprawdzę demo i jeśli mi się spodoba zaopatrzę się w pełną wersję. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była genialna. Ręcznie rysowane tła, izometryczny rzut... No i fabuła (tak!). Sterowałeś gościem, który pewnego dnia uznał, że wszyscy są przeciwko niemu". Miał karabin, więc postanowił go wykorzystać. Gra jak na swój czas była naprawdę bardzo dobra, kończyła się w ciekawy sposób - naszego "herosa" Postal Dude''a powstrzymały... tańczące i śpiewające dzieci! To coś na kształt gry "Sanitarium", ten sam nurt.

Dwójka natomiast była już pozbawiona większego sensu, nastawiona bardziej na strzelanie niż rozwiązania pokojowe - Czemu stać w kolejce po mleko, skoro można je wziąć i do tego zastrzelić sprzedawcę, który nota bene był chyba członkiem Al-Kaidy? Z drugiej strony uważam, że w tej grze było sporo elementów humorystycznych - wybory, petycja czy też spowiedź. "Ojcze, zgrzeszyłem". "Dobrze synu, idź wpłać 100$ a będziesz rozgrzeszony".
Nie jest to oczywiście humor górnolotny czy dla każdego, ale jeśli ktoś to lubi, to czemu nie?

Mam nadzieję, że trzecia część nie będzie tego humoru pozbawiona, jednak chciałbym "trochę" większy nacisk na w miarę bezkrwawe rozwiązanie "zadań".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe screenshot''y z E3.
Rozwaliła mnie broń - żyjący borsuk (zagryza na śmierć)... Jak coś więcej znajdę na ten temat to wrzucę linki z opisem. :)

20070717132835

20070717132915

20070717132931

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to musi super zabawa - zabijać! I jak widzisz to juchę na ekranie to pewnie czujesz się jak w domu, co?

Dla mnie seria Postal jest jakąś niedorzecznością, jest grą dla totalnych buraków, którzy jarają się "head-offem"
-Ty stary patrz - ale jaja! Odrąbałem mu łeb!-
-Ale super, nasikaj teraz na tego!-
-Hahaha, ale odlot - on wymiotuje!-

Normalnie ekstra zabawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 13:37, Vormulac napisał:

Nowe screenshot''y z E3.
Rozwaliła mnie broń - żyjący borsuk (zagryza na śmierć)... Jak coś więcej znajdę na ten temat
to wrzucę linki z opisem. :)


kotek ,moja ulubiona bron XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować