Zaloguj się, aby obserwować  
Shabranigdo

Postal 3: Catharsis

116 postów w tym temacie

>! Ja wiem, że strzelanki służą do tego aby się rozładować, ale żeby

Dnia 21.08.2006 o 13:02, Markus89 napisał:

zabijać ludzi łopatą? To jest chore...


Nie :P

To jest GRA :P Postacie tam nie są ludźmi, zwierzętami, kosmitami...Są niczym innym jak przedmiotami :P

A odcięcie czemuś głowy łopatą po cięzkim dniu na uczelni odstresowuje i basta ! :)


->>>ddd-d2

Akurat Punisher spowodował kolejny zalew pogadanek "jak to gry są szkodliwe dla 12-latków". Nikt oczywiście uwagi nie zwrócił, że gra ma ozaczenie "od lat 18" ,no, ale takie "strzegóły" jakoś umykają Bojownikom ( nie mylić z czytającymi JM :)

Ludzi? Nieee, tam torturuje się bestie, które i tak na nic lepszego nie zasługują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 14:38, Lone Wolf napisał:

Ludzi? Nieee, tam torturuje się bestie, które i tak na nic lepszego nie zasługują :)

Bestia też człowiek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest dla psychicznych. Potem sie dziwic ze graja to w inn. I potem sie dziwic ze jest przestępczosc w polsce. Moderstwa i coraz gorsze zbrodnie wykonywane przez mooderców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 14:57, Filip92 napisał:

Ta gra jest dla psychicznych. Potem sie dziwic ze graja to w inn. I potem sie dziwic ze jest
przestępczosc w polsce. Moderstwa i coraz gorsze zbrodnie wykonywane przez mooderców.


Rozwalil mnie ten tekst. Tzn. że wszyscy psychole najpierw grali w Postala a potem dla zabawy mordowali ludzi? Tjaa...a hitlerowcy w Dooma się zagrywali. Ja rozumiem(albo raczej nie rozumiem), że bluzganie na Postala i nazywanie ludzi w niego grających psycholami jest trendi/si/jazzy, ale chociaż poprzyjcie to jakimiś argumentami!
Jak ktos slusznie zauważył - o bardziej brutalnym Punisherze nikt nie dyskutuje w ten sposób(dla przypomnienia w Punisherze można było np. wsadzic kolesia do akwarium z piraniami czy nadziac na trofeum albo spalic żywcem w krematorium). Zanim więc ktoś wyjdzie ze swoim jakże odrywczym "Postal jest dla psycholi" niech poda jakieś sensowne argumenty - pamiętajcie jednak, że tam nie było wymagane sikanie na ludzi czy odrywanie im głów, natomiast w takim Punisherze trzeba było robic tego typu brutalne rzeczy by przejśc misję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego nie rozumiem chodzenie lopata i walenie komus w leb i latajace glowy czy to madre. Albo rzucanie nozyczkami w ludzi. Mój kolega w to gral i mu odbiło. Zachowuje sie jak psychiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, to że Twojemu koledze odbiło to nie znaczy, że przez tą grę jest więcej przestępców na świecie(chociaż powiedziałeś, że w Polsce :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 15:08, Filip92 napisał:

Tego nie rozumiem chodzenie lopata i walenie komus w leb i latajace glowy czy to madre. Albo
rzucanie nozyczkami w ludzi. Mój kolega w to gral i mu odbiło. Zachowuje sie jak psychiczny


1. Ludzie ze słabą psychiką NIE powinni grac w jakiekolwiek gry.
2. Napisałem pewną rzecz - nikt nie karze tego robic. Nie ma w Postalu zadań typu "rozwal łopatą 10 przechodniów" czy "podźgaj norzyczkami ludzi". Widac jednak, że częśc ludzi wypowiadających się w tym temacie zachowuje się jak niektórzy dziennikarze mówiący o brutalnych grach - ich zdanie nie jest ani prawdziwe ani poparte sensownymi argumentami, ale lecą na sztampowych i głupazwych pseudoargumentach, bo to chcą ludzie usłyszec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 15:15, Tomek1990 napisał:

1. Ludzie ze słabą psychiką NIE powinni grac w jakiekolwiek gry.

Zostaw im chociaż Królika Bystrzaka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 15:19, ddd-d2 napisał:

> 1. Ludzie ze słabą psychiką NIE powinni grac w jakiekolwiek gry.
Zostaw im chociaż Królika Bystrzaka. :)


Niech mają i całą serię. Reszta bluzgających bezpodstawnie(bezargumentowo) na Postala 3 w sumie całą serię niech tez sobie gra w swoje niebrutalne Lwy Leony, Huga i Króliki Bystrzaki - tak, tak, wcale nie widziałem ikonek Quake''a 4 i Soldier of Fortune 2 u nich na pulpicie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hugo nie jest brutalny? Toż cały czas tam na nas czycha smierć paskudna :)


Nie jestem fanem Postala, bo gra, choć zabawna, nie jest specjalnie wciągająca ;), ale mam szczerą nadzieję, ze P3 będzie dobrą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>może 3 przewyższy

Dnia 21.08.2006 o 11:18, Lone Wolf napisał:

1 :)


Jak narazie poziom miał tendencje spadkowe. Jakoś nie chce mi się wierzyć w nagły ''podryw'' do lotu tej gierki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nieprzyłącze się do nagonki na Postala 2. Mnie się osobiście w Postale grało dobrze. Tarze w Postala 2 grałem bez zadnych wymiotów, dla mnie był dobrym {wiem że to może troszeczke dziwnie zabrzmieć} "odstresowywaczem" i nigdy niebrtałem tego na serio i niewyłaziłem potem do ludzi i na nich sikałem. Przypadła mi też wersja PL z tej wersji z Playa była bardzo jak by to nazwać "swoiskiej". A co do 3 to ta produkcja napewno niejest na szczycie oczekiwanych przezemnie ale jeśli goście z Runnung with Scisorics niepujdą na totalną łatwizne i dorzucą jakieś "smaczki" zamiast całej rozwałki to może nawed zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na trzeciego Postala - dwójka mi się nawet podobała. Bo drugiej tak odjechanej i porąbanej gry na oczy nie widziałem. Aż kipi od sarkazmu, chamskiego humoru i aluzji do rzeczywistości. Przy tych wszystkich technicznych błędach i bugach, ta gra niesamowicie relaksowała i odstresowała po ciężkim dniu. Postal 2 był najbardziej odjechaną ucieczką od rzeczywistości, jaką w życiu doświadczyłem. Jest też w drugim Postalu dużo drobiazgów, które umilają zabawę. Choćby dziwacznych. Bo ile razy ja odrąbywałem komuś łeb tylko po to, by usłyszeć ten piękny dźwięk łopaty uderzającej o ciało, to była muzyka dla moich uszu. Nawet biegnący w moją stronę człowiek uzbrojony w łopatę potrafił mnie rozśmieszyć.
Pewnie wielu z was po przeczytaniu mojej opinii uzna mnie za świra. I chyba będziecie mieć rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cie niemam za wariata. Ja nierozumiem tej nagonki, rozumiem że nagonka na Postala jest tak "Poprawna Politycznie", a jest tyle innych brutalnych gier do których nikt sie nieprzyczepia, jak wspomniany tu Punisher. Ja ta gre brałem z WIELKIM przymrużeniem oka i znalazłem tam sporą dawke czrnego humoru, i śwetnie sprawdziła się w moim przypadku jako "odstresowywacz". A tak wogule w Postalu nikt nikomu niekaże ani nawed niesugeruje gry w taki sposób aby na wszystkich sikać i łopata dzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tak jak dla wielu z nas Postal jest po prostu dobrym "odstresowywaczem" i niczym innym.
Czekam na Postala 3, bo jak mnie ktoś wkurzy to można sobie porozrabiać.
Mógłby być edytor ludzi w mieście <hehe> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była "zabawna", o ile ktoś ma angielskie poczucie humoru. Podobał mi sie poziom z masakrą w klubie golfowym podczas zlotu prawników :)

Dwójka to żenada.

Trójka pewnie też taka będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować