Zaloguj się, aby obserwować  
Shabranigdo

Postal 3: Catharsis

116 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2007 o 20:49, Vormulac napisał:

Ponad czterominutowy gameplay.

Postal III Comic-Con 07 Exclusive Pre-Visual Cam Gameplay HD
http://www.gametrailers.com/player/22862.html
lub w gorszej jakości:
http://www.gametrailers.com/player/22863.html


ehh szkoda, że w TPP :/ wole Fpp widok, grafika sie jakos super nie prezentuje ... hmm ale jestem ciekawe jak na koniec to wszystko wyjdzie bo twórcom pomysłów nie brakuje :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 12:32, Arclight napisał:

Mogliby też wprowadzić (na wzór Solider of Fortune I i II) miejsca trafień, dzięki czemu gra
stałaby się jeszcze bardziej realistyczna.


Heh. Postal realistyczny? :-)

Postal to zabawa w zabijanie. Taka paranormalna strzelanina, inna od pozostałych, a przez to fajna. No i ogólnie zgadzam się z opinią Graszczura.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale wszystkie Postale mnie się wydają chore psychicznie :/ a już sam autor tej gry musi być chory psychicznie żeby taką grę robić np: kota dać jako tłumik do M4 to już zupełna przesada nie dość że zboczone to jeszcze się sika na ludzi i żdziela ich łopatą :/ i jeszcze ochydne cięte komentarze:/. potem się dziwić że nastaję agresja u ludzi :/ jak w takie gry grają szczególnie młodzierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 16:59, Harpagan napisał:

Nie wiem jak wy ale wszystkie Postale mnie się wydają chore psychicznie :/ a już sam autor
tej gry musi być chory psychicznie żeby taką grę robić np: kota dać jako tłumik do M4 to już
zupełna przesada nie dość że zboczone to jeszcze się sika na ludzi i żdziela ich łopatą :/
i jeszcze ochydne cięte komentarze:/. potem się dziwić że nastaję agresja u ludzi :/ jak w
takie gry grają szczególnie młodzierz.

No jajak pierwszy raz grałem to nie wiedziałem doczego ten kot służy dopiero puzniej sie skapnełem ale to fajnie wyglądało He He He He He He

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 16:59, Harpagan napisał:

Nie wiem jak wy ale wszystkie Postale mnie się wydają chore psychicznie :/ a już sam autor
tej gry musi być chory psychicznie żeby taką grę robić np: kota dać jako tłumik do M4 to już
zupełna przesada nie dość że zboczone to jeszcze się sika na ludzi i żdziela ich łopatą :/
i jeszcze ochydne cięte komentarze:/. potem się dziwić że nastaję agresja u ludzi :/ jak w
takie gry grają szczególnie młodzierz.



e tam wedlug mnie przesadzasz. wogole nie rozumiem ludzi nie odruzniajacy gry od swiata realnego bo tacy ludzie to sa psychiczni i nie powinno dawac im kompa do reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 08:09, nekromanta7 napisał:

> Nie wiem jak wy ale wszystkie Postale mnie się wydają chore psychicznie :/ a już sam autor

> tej gry musi być chory psychicznie żeby taką grę robić np: kota dać jako tłumik do M4
to już
> zupełna przesada nie dość że zboczone to jeszcze się sika na ludzi i żdziela ich łopatą
:/
> i jeszcze ochydne cięte komentarze:/. potem się dziwić że nastaję agresja u ludzi :/ jak
w
> takie gry grają szczególnie młodzierz.


e tam wedlug mnie przesadzasz. wogole nie rozumiem ludzi nie odruzniajacy gry od swiata realnego
bo tacy ludzie to sa psychiczni i nie powinno dawac im kompa do reki.


zgadzam się z tobą takich powinni odizolować od normalnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2007 o 08:23, geralt z rivii7 napisał:

zgadzam się z tobą takich powinni odizolować od normalnych ludzi


no wiesz raczej nikt sie nie przyzna ze "mamo jestem chory zamknijcie mnie" :P albo nie dawaj mi komputera no nic na szczescie ja i raczej my nie jestesmy od ratowania mlodych umyslow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 08:26, nekromanta7 napisał:


> zgadzam się z tobą takich powinni odizolować od normalnych ludzi

no wiesz raczej nikt sie nie przyzna ze "mamo jestem chory zamknijcie mnie" :P albo nie dawaj
mi komputera no nic na szczescie ja i raczej my nie jestesmy od ratowania mlodych umyslow :P


na szczęście nie my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 08:26, nekromanta7 napisał:


> zgadzam się z tobą takich powinni odizolować od normalnych ludzi

no wiesz raczej nikt sie nie przyzna ze "mamo jestem chory zamknijcie mnie" :P albo nie dawaj
mi komputera no nic na szczescie ja i raczej my nie jestesmy od ratowania mlodych umyslow :P

No właśnie nie my ale ta gra troche jest makabryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 09:09, hate mastah napisał:

Pamiętam jak młuciłem w postala 1 xP
to był hicior :D
w 2 też trochę grałem ale już mniej.
Może kupie sobie część 3 i przypomnę sobie stare dobre czasy ? ^^ :P

Ja tam grałem tylko w 2 ale od razu mi się spodobało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 14:00, struksik napisał:

Dwójka była full wypas więc teraz czekam z zaciśniętymi dłoniami na część trzecią
Ciekawe czy fabuła będzie kontynuacją z poprzedniej części

Tak była fulllllllllllllllllllllllllll ale mało dni było przynajmiej żeby było 2 miesiące:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 14:01, Zegarmistrz111 napisał:

Tak była fulllllllllllllllllllllllllll ale mało dni było przynajmiej żeby było 2 miesiące:P:P:P:P:P

Nie no co za dużo to nie zdrowo, mi wystarczał tydzień z dodatkiem apocalipce weekend i było dobrze, za długo i za często się mapki ładowały to wkurzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 16:30, struksik napisał:

> Tak była fulllllllllllllllllllllllllll ale mało dni było przynajmiej żeby było 2 miesiące:P:P:P:P:P

Nie no co za dużo to nie zdrowo, mi wystarczał tydzień z dodatkiem apocalipce weekend i było
dobrze, za długo i za często się mapki ładowały to wkurzało

Może masz racje ale szybko to przeszłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 16:59, Harpagan napisał:

Nie wiem jak wy ale wszystkie Postale mnie się wydają chore psychicznie :/ a już sam
autor tej gry musi być chory psychicznie żeby taką grę robić np: kota dać jako tłumik
do M4 to już zupełna przesada nie dość że zboczone to jeszcze się sika na ludzi i żdziela
ich łopatą :/ i jeszcze ochydne cięte komentarze:/. potem się dziwić że nastaję agresja
u ludzi :/ jak w takie gry grają szczególnie młodzierz.


Po pierwsze mówisz że u młodzieży pojawia się agresja przez tą grę ale na grze widnieje znaczek "18+" ooo tak, zgadza się to nie gra dla dzieci (co prawda dzieci sięgają po takie gry ale to rodzice powinni ich pilnować a nie twórcy nie robić takich gier)...

Mówisz że postal to psychopatyczna gra ale to nie jest psychopatyczna gra tylko gra w której szydzi się ze śmierci (typowy czarny humor) a ohydne cięte komentarze to prowokacja żeby kogoś obsikać lub zdzielić łopatą...

Ta gra jest źrudłem humoru i rozrywki (w rzeczywistości nie podejdziesz do kogoś na ulicy i nie wywalisz mu łopatą ani go nie olejesz... a w tej grze możesz tego zakosztować) oczywiście do tej gry nie można podchodzić dosłownie ale właśnie dlatego widnieje na niej znaczek "18+"

Mi ta gra się podoba... na swój sposób ;-)

Kiedy na PC wyjdzie Postal 3 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 11:53, davidi napisał:

Po pierwsze mówisz że u młodzieży pojawia się agresja przez tą grę ale na grze widnieje
znaczek "18+" ooo tak, zgadza się to nie gra dla dzieci (co prawda dzieci sięgają po
takie gry ale to rodzice powinni ich pilnować a nie twórcy nie robić takich gier)...

E_e a ja widziałem na pudełkach że ta gra jest od 21 lat lol xP.
I widziałem tą grę u kumpla nawet spoko jest na wyżycie się, I właśnie o taką młodzież mi chodzi ;p ja to odróżniam świat real a virtual więc mi takie gry nie straszne, chodziło mi bardziej o inne osoby w moim wieku które mają niedorozwinięta psychikę i mogą wszystko zrobić w real-life co pokazuję ta gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy najnowsze screenshoty z trzeciej części Postala. Na drugim główny bohater jest w sex-shopie. Ciekawe czy będzie można kupić jakiś "gadżet"...

20080220184508

20080220184533

20080220184605

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować