Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tło fabularne nowego God of War na pięciu materiałach wideo

11 postów w tym temacie

No nie wiem, coraz bardziej tracę zainteresowanie tą grą.

Kiedy pierwszy raz ją zapowiedziano, była podnieta. God of War w krainie nodryckich wierzeń mógł oznaczać tylko brutalną i widowiskową grę a owe mity dają potencjał na niesamowite potyczki: Nidohogg, Fenrir, Einherjary, Olbrzymy itd.

Zapewne gra wciąż będzie widowiskowa, ale niańczenie dzieciaka czy "przemiana" Kratosa wogóle mnie nie interesują. Teraz jeszcze dowalili filmiki z narracją jak z bajki dla dzieci. Ani ten głos, ani przedstawiona w nich historia wogóle nie mają w sobie epickości. Ponadto, może i twórcy nie chcą zdradzać najlepszych kąsków, ale walki które do tej pory widziałem to zwykłe trzaskanie humanidalnych przeciwników. Gdzie tu wogóle jest epickość?

Poczekam aż potanieje, może wtedy zobaczę. No chyba że gra będzie tak wybitna, że nie będzie mozna przejść obok niej obojętnie... może i będzie, ale wątpie że będzie to "prawdziwy" God of War...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poki co wychodzi tylko na PS 4. Wie ktoś może czy w późniejszym czasie wyjdzie też na PC ?

PS: Ten lektor... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khalid napisał:

Poki co wychodzi tylko na PS 4. Wie ktoś może czy w późniejszym czasie wyjdzie też na PC ?

PS: Ten lektor... ehh

Nie wyjdzie. To jest exclusive tylko i wyłącznie na PS4 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie wyjdzie. To jest exclusive tylko i wyłącznie na PS4 

Z tego co wiem bywało tak już wcześniej, że exclusive wychodziło na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Khalid napisał:

Z tego co wiem bywało tak już wcześniej, że exclusive wychodziło na PC.

Nie God of War i nie z PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khalid napisał:
 

Nie wyjdzie. To jest exclusive tylko i wyłącznie na PS4 

Z tego co wiem bywało tak już wcześniej, że exclusive wychodziło na PC.

Tak wyszło coś z pod konsol Sony, ale policzył byś je na jednej ręce. W dodatku to gry z PSX i Ps2 były. Nie ma co liczyć że coś w najbliższym czasie z Ps4 wyjdzie na PC. Co najwyżej z Ps3 ,ale to też będzie może jeden 2 exy lub wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wyszło coś z pod konsol Sony, ale policzył byś je na jednej ręce. W dodatku to gry z PSX i Ps2 były. Nie ma co liczyć że coś w najbliższym czasie z Ps4 wyjdzie na PC. Co najwyżej z Ps3 ,ale to też będzie może jeden 2 exy lub wcale.

Rozumiem. Zdaje się więcej gier exclusive w które potem można było zagrać na PC wyszło z Xboxa. Tak czy inaczej szkoda. Mam mocny sprzęt i w tym przypadku na nic się nie przyda. Trochę się dziwie firmie Sony. Mają pewien plan i produkcjami exclusive chcę przyciągnąc swoją klientele, a do tego zachęcić do kupna PS 4. Tak czy inaczej tym samym wlaśnie ich ludzie od marketingu powinni być zwolnieni, bo możnaby to rozegrać nieco inaczej i z większymi dla nich zyskami. No ale...

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Khalid napisał:

Rozumiem. Zdaje się więcej gier exclusive w które potem można było zagrać na PC wyszło z Xboxa. Tak czy inaczej szkoda. Mam mocny sprzęt i w tym przypadku na nic się nie przyda. Trochę się dziwie firmie Sony. Mają pewien plan i produkcjami exclusive chcę przyciągnąc swoją klientele, a do tego zachęcić do kupna PS 4. Tak czy inaczej tym samym wlaśnie ich ludzie od marketingu powinni być zwolnieni, bo możnaby to rozegrać nieco inaczej i z większymi dla nich zyskami. No ale...

Khalid trolujesz czy tak na serio? :D niestety ale to jest God of War, to tak jakby Ejdża (Age of Empires) wypuścili na konsolki. Są rzeczy, które tworzą synergię we wszechświecie i gdyby wypuścili nowego GoW'a na PC nic tylko czekać na zombie apokalipse ^^. Nie martw się marketing dobrze wie dlaczego ta seria ma pozostać exem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Khalid trolujesz czy tak na serio? niestety ale to jest God of War, to tak jakby Ejdża (Age of Empires) wypuścili na konsolki. Są rzeczy, które tworzą synergię we wszechświecie i gdyby wypuścili nowego GoW'a na PC nic tylko czekać na zombie apokalipse ^^. Nie martw się marketing dobrze wie dlaczego ta seria ma pozostać exem

 

Nigdy nie grałem w God of War. Wiesz nie troluje po prostu mówie jak gracz, który wcześniej nie znał serii. Być może masz racje. Nie neguje tego. Nie rozumiem jednak co miałoby się stać gdyby wypuścili nową wersję na PC. Apokalipsa ? No bez żartów. Myślę, że zaskarbiliby sobie nowych odbiorców. Naparawdę da się zarobić na tym więcej. Tak czy inaczej być może masz rację, a ja czegoś nie rozumiem. Polityki firmy nie da się przeskoczyć więc się nie oburzam. Żałuję tylko, że nie zagram w tak zacną grę. Nie lubię ograniczeń sprzętowych, a przede wszystkim gry na 'padzie'. No ale... nie będę kupował specjalnie konsoli dla jednej gry. Jakoś przeżyję ;)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować