Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz minutowy gameplay ze skasowanej gry Prey 2 od Human Head Studios

8 postów w tym temacie

I bardzo dobrze, że ten Prey2 przepadł bo nie miał on praktycznie nic wspólnego z pierwszym Prey'em. Prawdę mówiąc, Prey od Arkane też nie ma z nim nic wspólnego ale przynajmniej nie próbowali do niego nawiązywać np. przez dodawanie dwójki w tytule.

Edytowano przez Gregario

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wygląda lepiej niż ten nowy prey, który nie dość że wygląda jakby był robiony przed 2010, to do tego strzela się do jakichś czarnych pierdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dno wcale nie było dnem, a świetną grą dająca dużo frajdy z fajnym klimatem i fabułą w akompaniamencie. Nie zmienia to faktu, że ten gameplay jest kozacki! Pograłbym :P strasznie czekam na Cyberpunk, a po drodze nie ma żadnych fajnych premier w podobnym klimacie. Andromedy liczyć nie będę, właśnie wykasowałem ten badziew i jestem z tego dumny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż ten Prey od Arkane wyglada jednak lepiej, ale w tego od HHS tez bym zagrał

Pewnie był drewniany tak jak Rune dlatego skasowali 

 

Nie wiem co chcecie od Prey 2017 - fabuła zacna, gameplay także 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas_172 napisał:

No cóż ten Prey od Arkane wyglada jednak lepiej, ale w tego od HHS tez bym zagrał

Pewnie był drewniany tak jak Rune dlatego skasowali 

 

Nie wiem co chcecie od Prey 2017 - fabuła zacna, gameplay także 

Wiesz niektórzy się napalili na tego wcześniejszego Preya. Mimo że nie wiadomo czy ta gra była by lepsza fabularnie od tego co wyszedł to smak pozostał.

Nowy Prey nie jest zły po prostu ludzie nie na to liczyli i część osób będzie go gnoić nawet jak by nie miał wady. Najgorszym minusem wersji od Arcane byli przeciwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować