Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CIG informuje o postępach w tworzeniu kampanii Squadron 42

8 postów w tym temacie

38 minut temu, michalz78 napisał:

Tag ra kiedys wyjdzie ? czy to taki Duke Nukem Forever dzisiejszych czasow ? 

DNF to przy tym pikuś. To będzie największy przekręt w branży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Cyberpunk 2077 kiedyś wyjdzie? Zapowiedziano go mieśiąc wcześniej niż Star Citizen i ani go widu ani słychu. 

Ale jakoś nikt nie mówi, że to przekręt. Dla heitera szklanka do połowy zawsze pusta co nie Taigerek. 

I niema dla Ciebie znaczenia, że co tydzień pojawia się dev diary i comiesięczny raport. O reglarnych patchach i aktualizacjach nie wspomnę. A na YT pełno filmów gameplayem. Ale co tam ty wiesz lepiej. Zabawne ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, bo przecież CDP też żebrze od kilku lat kasę od ludzi na cyberpunku.

15 minut temu, Defcon4 napisał:

I niema dla Ciebie znaczenia, że co tydzień pojawia się dev diary i comiesięczny raport. O reglarnych patchach i aktualizacjach nie wspomnę. A na YT pełno filmów gameplayem.

Przecież na tych gamepleyach widać wyraźnie że to gra wydmuszka. 

Ja mam tylko nadzieję że razem z premierą tej gry, zdechnie crowdfunding. Goście zbierają ta kasę i zebrać jej nie mogą. Co chwilę stwierdzają że potrzebują więcej, że dzięki temu będzie coś dodatkowego w grze. Nikt normalny przecież nie będzie wydawał gry, którą można robić jeszcze wiele lat i wciskać ciemnotę dla mas. A za kilka lat wyjdzie crap, albo i nie wyjdzie, ekipa się zawinie, przeprosi i zniknie z walizami z kasą. Oczywiście do tej pory wszyscy z klapkami na oczach będą gotowi oddać życie w obronie tej gry krzycząc "masz przecież gamepleye, sprawozdania, wszystko jest pokazane" No i niby wszystko jest pokazane, a gry jak nie było, tak nie ma :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, TigerXP napisał:

Tia, bo przecież CDP też żebrze od kilku lat kasę od ludzi na cyberpunku.

3 godziny temu, Defcon4 napisał:

I niema dla Ciebie znaczenia, że co tydzień pojawia się dev diary i comiesięczny raport. O reglarnych patchach i aktualizacjach nie wspomnę. A na YT pełno filmów gameplayem.

Przecież na tych gamepleyach widać wyraźnie że to gra wydmuszka. 

Ja mam tylko nadzieję że razem z premierą tej gry, zdechnie crowdfunding. Goście zbierają ta kasę i zebrać jej nie mogą. Co chwilę stwierdzają że potrzebują więcej, że dzięki temu będzie coś dodatkowego w grze. Nikt normalny przecież nie będzie wydawał gry, którą można robić jeszcze wiele lat i wciskać ciemnotę dla mas. A za kilka lat wyjdzie crap, albo i nie wyjdzie, ekipa się zawinie, przeprosi i zniknie z walizami z kasą. Oczywiście do tej pory wszyscy z klapkami na oczach będą gotowi oddać życie w obronie tej gry krzycząc "masz przecież gamepleye, sprawozdania, wszystko jest pokazane" No i niby wszystko jest pokazane, a gry jak nie było, tak nie ma  

Nie mogę Ciebie zrozumieć, nie tylko sypiesz nieuzasadnionymi oskarżeniami w stronę projektu ale jeszcze do tego szerzysz nieprawdziwe informacje. Pokaż mi dowód na to że stwierdzają że potrzebują więcej kasy i żądają tego od ludzi. Co i dlaczego stwierdzasz jako  ciemnotę i kit, tym mianem można określić tylko coś, co nie ma pokrycia w rzeczywistości albo dowodów. Jak gry nie ma jak jest, przecież możną ją odpalić, grać z innymi, a to że gra jest w fazie alpha nie znaczy że jej nie ma, rozumiem że wszystkie inne projekty które są w Early Access to według tej logiki nie istnieją...
Ponad to Defcon4 ma rację, obrzucasz fekaliami Star Citizen a sam robisz to co my (czyli bronisz), tyle że względem Cyberpunk'a, a nie dostaliśmy jeszcze nic, ani informacji, ani gameplayów, dev diary, nic. Nie stwierdza to jednocześnie faktu że Cyberpunk nie powstaje. Może jak ktoś zacznie traktować sprawę Cyberpunk'a tak samo jak ty traktujesz sprawę Star Citizena to zrozumiesz (albo i nie) gdzie tkwi twój problem i jak takie trollowanie jest denerwujące.

Pozdrawiam

Edytowano przez Mati-PL1993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Mati-PL1993 napisał:

Nie mogę Ciebie zrozumieć, nie tylko sypiesz nieuzasadnionymi oskarżeniami w stronę projektu ale jeszcze do tego szerzysz nieprawdziwe informacje. Pokaż mi dowód na to że stwierdzają że potrzebują więcej kasy i żądają tego od ludzi.

Jaki dowód? Gdzie ja napisałem że żądają kase? Jak już się odnosisz do moich wypowiedzi to chociaż je czytaj. To po pierwsze. Napisałem że cały czas zbierają, co nie mija się z prawdą. No chyba że zakończyli zbiórkę i o tym nie wiem. Oświeć mnie. 

15 minut temu, Mati-PL1993 napisał:

Ponad to Defcon4 ma rację, obrzucasz fekaliami Star Citizen a sam robisz to co my (czyli bronisz), tyle że względem Cyberpunk'a, a nie dostaliśmy jeszcze nic, ani informacji, ani gameplayów, dev diary, nic. Nie stwierdza to jednocześnie faktu że Cyberpunk nie powstaje. Może jak ktoś zacznie traktować sprawę Cyberpunk'a tak samo jak ty traktujesz sprawę Star Citizena to zrozumiesz (albo i nie) gdzie tkwi twój problem i jak takie trollowanie jest denerwujące.

Pozdrawiam

Tak. Jedno zdanie o tym że porównanie do Cyberpunka jest debilne to wielkie bronienie. A debilne jest dlatego że Cyberpunk jest robiony za pieniądze CDP. Dla nich ten projekt to być, albo nie być w branży. Z kolei dla producentów SC nie opłaca się wydawać gry, skoro stado baranów cały czas płaci za możliwość polatania jakimś statkiem. Jak wyjdzie crap to nikt ich z tego nie rozliczy, pójdą robić kolejną zbiórkę i kolejni amatorzy kwaśnych jabłek będą płacić i się wykłócać na forach że to będzie hit wszech czasów! 

Podałbym jeszcze sporo powodów dlaczego to porównanie jest debilne, ale skoro go ktoś używa to wątpię żeby zrozumiał o co mi chodzi. 

Ja również pozdrawiam i życzę wesołych świąt :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TigerXP napisał:

Jaki dowód? Gdzie ja napisałem że żądają kase? Jak już się odnosisz do moich wypowiedzi to chociaż je czytaj. To po pierwsze. Napisałem że cały czas zbierają, co nie mija się z prawdą. No chyba że zakończyli zbiórkę i o tym nie wiem. Oświeć mnie.

Ok, dobra, tu masz rację, trochę się zagalopowałem, nie pisałeś że żądają, ale to że stwierdzają że potrzebują więcej na nowe elementy też nie jest prawdą. To że sprzedają statki za horrendalne pieniądze nie jest równoznaczne że te pieniądze są im niezbędne, ponad to od dawna nie robią żadnych requestów że wpłaćcie więcej kasy to dodamy to albo tamto nowego. Cały czas realizują pierwotną listę.

2 godziny temu, TigerXP napisał:

Tak. Jedno zdanie o tym że porównanie do Cyberpunka jest debilne to wielkie bronienie. A debilne jest dlatego że Cyberpunk jest robiony za pieniądze CDP. Dla nich ten projekt to być, albo nie być w branży. Z kolei dla producentów SC nie opłaca się wydawać gry, skoro stado baranów cały czas płaci za możliwość polatania jakimś statkiem. Jak wyjdzie crap to nikt ich z tego nie rozliczy, pójdą robić kolejną zbiórkę i kolejni amatorzy kwaśnych jabłek będą płacić i się wykłócać na forach że to będzie hit wszech czasów!

W tym przypadku nie odnoszę się do tego porównania, a do innych wątków/artykułów w których dzieliłeś się swoją opinią. Tam ludzie zarzucali dokładnie to samo Cyberpunkowi co na początku zarzucano Star Citizen - że tyle lat już powstaje a nie ma rezultatów i trwa to już za długo. Trafiło Cię tak samo jak trafiało mnie i innych kiedy dotyczyło to również SC. Nie jest przyjemnie kiedy ludzie rzucają oszczerstwami kiedy wiesz jak jest naprawdę a oni idą w zaparte, co nie ?

Dlatego już kiedyś pisałem, zamiast pisać o przekonaniach wyssanych z palca (bo takie jest każde stwierdzenie niepoparte dowodami) to lepiej napisać coś sensownego  i to udowodnić. Nie rozumiem dlaczego tak Star Citizen ci przeszkadza, dlaczego tak mu złorzeczysz, jakby były powody, jakby coś ci zrobili, dlaczego ?

Również życzę Wesołych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować