Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls VI - daty premiery Todd Howard nie zdradza nawet synowi

7 postów w tym temacie

Nie wierzę nikomu, kto publicznie opowiada o swoim prywatnym życiu ;) A jeśli chodzi o TESVI, to widzę dwie opcje: albo na tegorocznym E3 nie usłyszymy o nim ani słowa, albo wjedzie ostro z buta i zaskoczy wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Headbangerr napisał:

Nie wierzę nikomu, kto publicznie opowiada o swoim prywatnym życiu ;) A jeśli chodzi o TESVI, to widzę dwie opcje: albo na tegorocznym E3 nie usłyszymy o nim ani słowa, albo wjedzie ostro z buta i zaskoczy wszystkich.

nie nastawiałbym się na tę pierwszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Headbangerr napisał:

Nie wierzę nikomu, kto publicznie opowiada o swoim prywatnym życiu ;) A jeśli chodzi o TESVI, to widzę dwie opcje: albo na tegorocznym E3 nie usłyszymy o nim ani słowa, albo wjedzie ostro z buta i zaskoczy wszystkich.

ja nie wierzę nikomu. a co do artykułu to może syn ma za mało lat zeby to zrozumieć haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafar napisał:

Stawiam jak było z skyrimem i falloutem. Zapowiedz E3, premiera pazdziernik/listopad tego samego roku.

A ja obstawiam, że po Fallout 4 trochę inaczej zrobią, pokażą materiały, wysłuchają opinii i jeszcze trochę pogrzebią przy grze, oczywiście o ile nie okaże się, że jak przy F4 cała mechanika i założenia rozgrywki są skopane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał, zeby zdradził, czy w końcu strażnicy przsestaną siadać metr obok krzesła, łby łosi spadać ze ściany, a meble znikać z domów. Serio, nawet unofficial sobie nie poradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować