Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

God of War wystarczy na ponad 40 godzin. Cory Barlog zdumiony. "Co myśmy zrobili?"

11 postów w tym temacie

Treść niułsa: "Zrobiliśmy zbyt dobrą grę, serdecznie za to przepraszamy. To się wiecej nie powtórzy. Jak to możliwe, że gra wyszła tak dobrze? Przecież nie tak miało to wyglądać!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cykada85 napisał:

Z doświadczenia wiem że twórcy gier to nooby, zaraz jakiś gracz wyczyści grę w 10 h. 

Dokładnie.

Rzeczywisty czas gry to zawszę był schemat -50% tego co podają. Minimum. Jeśli jednak mówią prawdę, a głęboko w to wątpie. To te 40 godzin na hack'n'slasha jest dobrym wynikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100%, czyli pewnie razem z acziwmentami, więc pewnie samo przejście dla przejścia trwa z 3-4 razy mniej. Co i tak jest niezłym wynikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moooras napisał:

100%, czyli pewnie razem z acziwmentami, więc pewnie samo przejście dla przejścia trwa z 3-4 razy mniej. Co i tak jest niezłym wynikiem.

Hej sorry za spam, ale jestem nowy. Wiesz może jak dodawać foty? Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wkwestia ile z ego to faktyczna gra. Wszystkie Assassyny i Far Crye zajmują mi po kilkadziesiadt h, ale 90% z tego to albo ktrótkie powtarzajlne questy, albo latanie po mieście za znajdźkami. Np. w wyniku mojej niezdarnosći i małej torby na wytrychy kiedyś grajać w AC:U godiznę biegąłem od jednej skryznki do sklepu i z powrotem łamiąc kolejne wytrychy, a w FC iV spedziłem prawie tydzień maksując teren i nawet nie ruszzajac zadań głównych (włączajać w to te dla Longinusa, tych 2 ćpunów, z thanek...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować