Zaloguj się, aby obserwować  
Backside

Age of Empires III

387 postów w tym temacie

Witam. Z AOE III mam następujący problem. Chcę sobie zainstalować tę grę ale niestety jak wkładam płytkę instalator twierdzi że gra jest zainstalowana i niby ją odinstalowywuje ale jak włączam ponownie to znów to samo się pojawia. co robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem...bo jestem w IV erze i pozniej nie wiem jak wejsc do piatej...jak sie nie trudno domyslic to gram w dopiero 2 dzien...mam francuzow i miasto na 6 poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 20:44, filip maciek napisał:

Mam 10 lat i dostałem nową gre. Nazywa się Age of Empires III. Zrobiłem nowy profil Hiszpanią.

> Chciałbym teraz zmienić cywilizacje aie nie wiem jak.


jak bierzesz nowa gre to klikasz na swoja flage czy cos tam obok Twojej postaci i wybierasz inna cywilizacje



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 09:57, Daro555 napisał:

> Mam 10 lat i dostałem nową gre. Nazywa się Age of Empires III. Zrobiłem nowy profil Hiszpanią.

>
> > Chciałbym teraz zmienić cywilizacje aie nie wiem jak.
>
>
> jak bierzesz nowa gre to klikasz na swoja flage czy cos tam obok Twojej postaci i wybierasz
inna cywilizacje

Czyli jeśli tak robię i pojawia mi się tylko Hiszpania, to coś jest nie tak z grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 20:44, filip maciek napisał:

Mam 10 lat i dostałem nową gre. Nazywa się Age of Empires III. Zrobiłem nowy profil Hiszpanią.

> Chciałbym teraz zmienić cywilizacje aie nie wiem jak.



Dla każdej cywilizacji musi być osobna metropolia. Klikasz "zarządzanie metropoliami" i tam wchodzisz w "utwórz nową metropolię". Klikasz na flagę i wybierasz z listy, którą chcesz nację.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w co grasz? W starcie czy w supremację? W starciu można dojść góra do czwartej ery, a w supremacji mając po 4000 złota i jedzenia przechodzisz tak jak do każdej innej (czyli w ratuszu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 13:05, futrzak16 napisał:

> Mam 10 lat i dostałem nową gre. Nazywa się Age of Empires III. Zrobiłem nowy profil Hiszpanią.

>
> > Chciałbym teraz zmienić cywilizacje aie nie wiem jak.


Dla każdej cywilizacji musi być osobna metropolia. Klikasz "zarządzanie metropoliami" i tam
wchodzisz w "utwórz nową metropolię". Klikasz na flagę i wybierasz z listy, którą chcesz nację.

Dziekuję


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 13:58, futrzak16 napisał:

A w co grasz? W starcie czy w supremację? W starciu można dojść góra do czwartej ery, a w supremacji
mając po 4000 złota i jedzenia przechodzisz tak jak do każdej innej (czyli w ratuszu).

ja mam angielska wersje gry:/ i gram w skirmish

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 12:53, korni9 napisał:

zapraszam na strone i ofrum poświęcone Age of empires 3 [WOD] zapraszamy.Strona we wczesnym stadium rozwoju.


Jeszcze jedno ogłoszenie i zasilisz waść szeregi bumelantów... Ostrzeżenie

Fragment z regulaminu: Nie umieszczaj reklam, ofert i innych wypowiedzi typu kupię / sprzedam / zamienię / pragnę zaprosić na... / pragnę poinformować o... Forum nie jest tablicą ogłoszeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie to napisać więc wkładam tutaj. Jestem w Akcie I, Pomoc piratom (rozdział). Mam udowodnić tej piratce żeby zabrała mnie na Floryde, że się nadaje. Mam odeskortować jakiegoś tubylca na jego wysopke do rodziny, ale nie wiem jak to zrobić? Pomożecie?

P.S.: Mam znaleść jego kanu (czy coś takiego), ale nie wiem gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć (a właściwie przypomnieć) jak obracać kamerą? Jak kiedyś grałem w AoE III potrafiłem to robić, niedawno zainstalowałem grę ponownie i nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 15:03, Radykał napisał:

Mógłby mi ktoś powiedzieć (a właściwie przypomnieć) jak obracać kamerą? Jak kiedyś grałem
w AoE III potrafiłem to robić, niedawno zainstalowałem grę ponownie i nie pamiętam.


Na początek musisz w opcjach gry zaznaczyć "Dopuść obrót kamery", a potem zdaje się ctrl + strzałki w bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 15:44, futrzak16 napisał:

Na początek musisz w opcjach gry zaznaczyć "Dopuść obrót kamery", a potem zdaje się ctrl
+ strzałki w bok.

Dzięki, teraz działa. Wcześniej robiłem tak samo, tylko że zapomniałem włączyć w opcjach tą możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować