Zaloguj się, aby obserwować  
Backside

Age of Empires III

387 postów w tym temacie

Witam mam do Was pytanie. Co radzicie kupić: AoE III czy może jednak klasykę jaką jest "dwójka"? Bo chyba to są najlepsze dostępne RTS-y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 17:27, michal15f napisał:

Witam mam do Was pytanie. Co radzicie kupić: AoE III czy może jednak klasykę jaką jest
"dwójka"? Bo chyba to są najlepsze dostępne RTS-y.


W zasadzie to dwie różne gry, więc najlepiej by było jakbyś przetestował ich dema. W końcu najlepiej samemu sprawdzić "w praniu" o co w tym wszystkim chodzi, niż polegać na subiektywnym zdaniu innej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 14:02, mr.Nowak napisał:

cześć. mam problem podczas instalacji gry mam błąd 1305.

Skopiuj zawartość płyty do jednego katalogu na dysku i uruchom instalację. Jeśli błąd się powtórzy, to będziesz musiał wymienić płytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam po ostatniej grze czy w grze online przez ESO to można stosować jakieś oszustwa ?
Normalnie z gościem grałem ze 2 h ja miałem 100 osadników i mi czasem już nie starczało kasy i w ogóle a nie było tak, że mnie jechał strasznie tylko bardzo dużo oboje traciliśmy, a ten jak potem się okazało miał chyba ze 30 osadników i 2 fabryki w których budował ciągle działa... LOL niemożliwe to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 15:39, Kubeczek77 napisał:

Tak się zastanawiam po ostatniej grze czy w grze online przez ESO to można stosować jakieś
oszustwa ?


Zastanów się lepiej czy to uczciwe wobec innych i sensowne - jesteś gorszy, więc wpiszesz kody, żeby być lepszym? Od tego jest i skirmish w singlu i multi, żeby ćwiczyć.

A odpowiadając na Twoje pytanie - nie, nie da się cheatować na multi. Być może są jakieś trainery, ale nie radzę nawet ich szukać - gra wieloosobowa odbywa się tylko przez platformę ESO. Jeśli zostaniesz na niej zbanowany, pozostanie tylko single albo jakieś wymysły typu hamachi.


BTW - taktyka z fabrykami jest świetna. Grałem w Dynastie single player 2vs2 na hardzie i chociaż przeciwnik robił wszystko szybciej ode mnie, ja gromadziłem rakiety i jakaś kawalerię czy dużo oddział strzelców, żeby robił im miejsce działania. Wyszło tak, że z totalnej defensywy przeszedłem do ataku i rozwalałem każdy wrogi oddział, niezależnie od wielkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja powiedziałem, że chcę cheatować? Zastanawiam się tylko czy jest możliwe, ze inni to robią bo jeśli czytałeś mój post to było trochę dziwne.
Jestem kapralem, więc nie noobem, który zachwyca się jak ktoś szybko przejdzie do następnej ery i mówi, że cheatuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 14:41, Kubeczek77 napisał:

Czy ja powiedziałem, że chcę cheatować? Zastanawiam się tylko czy jest możliwe, ze inni
to robią bo jeśli czytałeś mój post to było trochę dziwne.
Jestem kapralem, więc nie noobem, który zachwyca się jak ktoś szybko przejdzie do następnej
ery i mówi, że cheatuje.


W takim razie przeproszka - zabrzmiało jakbyś sobie nie radził na multi i chciał pomóc cheatami.

Imo na platformie ESO to niemożliwe - istnieje tylko hardcore''owa taktyka przechodzenia do kolejnej epoki. Kiedyś ćwiczyłem to brytyjczykami i w bodajże 5 minut byłem już w 2 erze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 20:33, Backside napisał:

Imo na platformie ESO to niemożliwe - istnieje tylko hardcore''owa taktyka przechodzenia
do kolejnej epoki. Kiedyś ćwiczyłem to brytyjczykami i w bodajże 5 minut byłem już w
2 erze.

Hehe to dość długo 5 minut. W poniżej 30 minut jestem w 5 już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, 2 era w 5 minut...
Ja atakuję na poziomie hard w ciągu 10 minut : ) bo jak odczekam dłużej, to wróg zacznie na mnie naparzać, a ja za tym nie przepadam. Na średnim poziomie wole zaś grać o wiele wolniej. Rozbudować miasto, i mieć jakąś satysfakcję z jej rozbudowy... wtedy mogę atakować z super wielką armią, i to wygląda naprawdę efektywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem nie moge grac przez neta bo pobiera aktualizacje ale nie może :/ jak ja sam ściagam to pisze że nie moge zainstalować bo to do wersji angielskiej a polskiej nigdzie nie moge znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 18:17, futrzak16 napisał:

Na stronie http://www.agecommunity.com/ znajdziesz łatki zarówno do podstawki jak i dodatków
w wersji PL.


dzieki wielkie ale mam kolejny kłopot nie pamiętam loginu i hasła a przypomnienie nic mi nie daje :/ da sie coś zrobić czy nie pogram sobie na multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 18:54, tomato99 napisał:

dzieki wielkie ale mam kolejny kłopot nie pamiętam loginu i hasła a przypomnienie nic
mi nie daje :/ da sie coś zrobić czy nie pogram sobie na multi?


Po przypomnieniu powinno iść wsio na e-mail Twój. Nie otrzymujesz nic od nich? W przypadku niektórych poczt trzeba poczekać dłużej z tego co wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 19:07, haderQ napisał:

> dzieki wielkie ale mam kolejny kłopot nie pamiętam loginu i hasła a przypomnienie
nic
> mi nie daje :/ da sie coś zrobić czy nie pogram sobie na multi?

Po przypomnieniu powinno iść wsio na e-mail Twój. Nie otrzymujesz nic od nich? W przypadku
niektórych poczt trzeba poczekać dłużej z tego co wiem...


Ni problem polega na tym że to co wpisuje w przypomnieniu jestł złe :/ (trzeba tam meila wpisać chyba?bo ja tak robie przynajmniej :D) Więc jak zapomniałem to lipa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie wiem, AoE musiał jakiś czas temu zniknąć u mnie z dysku... Kombinuj jak możesz, nie ma tam opcji przypomnienia podczas logowania? Jeśli nie to nie wiem jak teraz Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!!
Mam problem.
Gdy włączam grę , to jest menu ale niema tego miasta co jest na porządku zamiast tego jest zwykła czerń. Normalnie mogę szperać w opcjach, ale gdy chce włączyć potyczkę lub kampanie to wychodzi mi do win i pokazuje się coś takiego http://www.zshare.net/image/52499953dc0f2029/ . Nie wiem co mam zrobić . Pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować