Zaloguj się, aby obserwować  
Backside

Age of Empires III

387 postów w tym temacie

W menadżerze urządzeń nie mogę jej znaleźć , może nazywa się SB PCI (WDM).
Już patrzyłem sterowniki. W opcjach nic nie mieszałem nic nie ściszałem bo właściwie mam dźwięk w menu leci muzyka i potem zanika i nic głucha cisza . A podczas gry czasami się włączy a tak jest cisza. Jak klikam na jednostkę też nic nie słyszę tylko jak lewej strony widać dialog że któryś bohater coś mówi to słychać ten dialog nic po za tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem u kolegi ok. półtorej godziny w AoE III... Grałem Francuzami i wybudowałem chyba wszystkie jednostki... Dodam tylko, że właśnie stawianie budowli i rozwijanie kolonii sprawia mi największą frajdę. Czy po tych mniej niż 2h gry możliwe, że już nie będę miał więcej frajdy ze stawiania nowych budowli?

Zastanawiam się nad kupnem edycji wraz z dwoma dodatkami - jak to będzie wyglądać w przypadku stawiania budowli i ilości tychże? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozbudowa w AoE to tylko jeden z elementów, a jeżeli to on sprawia ci największą frajdę to polecam Civilization albo Cezara.
W dodatkach do AoE 3 wprowadzono kilka nowych budynków (w tym świetnie wyglądające cuda z Asian Dynasties), ale to raczej za mało dla maniaków rozbudowy, która w AoE zajmuje góra kilkanaście minut. Manię budowniczego pasę w w/w tytułach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

age jest bardzo skomplikowane, grajac na TAD, fanpatch 1.0 online budowanie, tworzenie jednostek, piekna grafika nie daje dla mnie przynajmniej radosci. frajde ma sie dopiero po zwycięstwie z lepszym przeciwnikiem

@Furiza preinstaluj age, ten problem u wielu sie pojawia(lecz czesty nie jest)

ps. jak macie jakies pytania co do age come to forum aoe3.gram.pl/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z grą jest płyta z muzyką... spróbuj zapisać wszystkie utwory i zrzucić do gry, może się uda, jeśli nie, musisz kupić nową kartę dźwiękową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak to jest z rozgrywką po sieci biorąc pod uwagę dodatki? Mam tylko podstawkę i WarChiefa, czy w takim wypadku obowiązują mnie inne servery czy coś w tym rodzaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać, bo kiedyś grałem w AEO III, jeszcze jak miałem 256 ramu, i chcę ponownie zainstalować. Ale jest pewien problem - chodzi mianowicie o limit jednostek. Mogłem ich "zrobić" tylko 200, przez co nie można było delektować się świetną walką. Można to jakoś zwiększyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 20:40, konio1073 napisał:

Chciałem się zapytać, bo kiedyś grałem w AEO III, jeszcze jak miałem 256 ramu, i chcę
ponownie zainstalować. Ale jest pewien problem - chodzi mianowicie o limit jednostek.
Mogłem ich "zrobić" tylko 200, przez co nie można było delektować się świetną walką.
Można to jakoś zwiększyć ??


Ja tez nie miałem więcej, nie martw się. Myślę że nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 21:48, Grodhar napisał:

Witam, jak to jest z rozgrywką po sieci biorąc pod uwagę dodatki? Mam tylko podstawkę
i WarChiefa, czy w takim wypadku obowiązują mnie inne servery czy coś w tym rodzaju?


Gracze są podzieleni na sekcje:
-podstawka, tu gra dużo ludzi
-podstawka + TWC, tu gra małó ludzi
-Podstawka + TWC + TAD, tu gra dużo ludzi, a można tu też grać mając tylko podstawkę + TAD bez TWC, tylko zakładając grę czy filtrując listę trzeba tam odznaczyć "zezwól na cywilizacje z TWC"

Najlepiej grać na wszystkich dodatkach (dokupić TAD możesz za kilkanaście zł) albo na samej podstawce.

Co do limitu jednostek to Chińczycy mają większy, chyba 225. Także tubylczy budowani we faktoriach nie liczą się do limitu 200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka mam pytanie czy wie ktoś gdzie mogę kupić edycje kolekcjonerską Age of Empires III bo szukam i szukam tego i nie umiem znaleźć a bardzo mi zależ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Err... e-bay? Inną opcję trudno będzie wymyślić, jako że tej edycji praktycznie w Polsce nie było. Sam przed chwilą zaglądnąłem, idzie kupić już za 20 dolców (plus oczywiście koszty przesyłki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 00:08, Dexter_McAaron napisał:

Err... e-bay? Inną opcję trudno będzie wymyślić, jako że tej edycji praktycznie w Polsce
nie było. Sam przed chwilą zaglądnąłem, idzie kupić już za 20 dolców (plus oczywiście
koszty przesyłki).

Ale ja bym chciał polska wersje kupić przecież było to w Polsce mój kolega to ma . I je też chce mieć bo widziałem u niego i jest to fajna gra ale interesuje mnie tylko Polska wersja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 19:20, Dexter_McAaron napisał:

Poczekaj poczekaj... Mówimy o tej samej wersji, którą widać na obrazku?

no tak tyko że ja bym chciał zgarnąć odrazu złotą edycje z 2 dodatkami ,taka była w sklepie na gram.pl za 100zł tylko już nie ma :( i w żadnym większym sklepie również nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 21:54, mattex89 napisał:

> Poczekaj poczekaj... Mówimy o tej samej wersji, którą widać na obrazku?
no tak tyko że ja bym chciał zgarnąć odrazu złotą edycje z 2 dodatkami ,taka była w sklepie
na gram.pl za 100zł tylko już nie ma :( i w żadnym większym sklepie również nie ma :(



A na Ci złota edycja, skup sobie części oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2010 o 16:47, Boto18 napisał:


A na Ci złota edycja, skup sobie części oddzielnie.

Tak tylko że problem jest w tym ze nawet podstawki nie ma :( więc chciałem sobie odrazu wszystkie kupić a podstawki samej w sklepie też nie idzie znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio kupiłem sobie AoE III z dodatkiem TWC tylko, że po angielsku. Teraz chciałbym wiedzieć czy jest jakieś spolszczenie? Chciałbym to wszystko (wraz z patchami) tak poinstalować żeby później mieć obie gry po polsku i grać sobie w multi w podstawkę (no chyba, że WTC to moduł do podstawki, a nie oddzielny dodatek). Ktoś mógłby mi podać kolejność co instalować? Słyszałem, że najwięcej ludzi gra w multi w podstawke albo z dodatkiem TAD, więc dlatego zależy mi na oddzielnym graniu w WTD jeśli to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować