Zaloguj się, aby obserwować  
Backside

Age of Empires III

387 postów w tym temacie

Witam. Mam pytanie, dziś pierwszy raz gram w Age of Empires 3, i w 1 misji jest to oblężenie, kuszników trzeba wysłać ni mury, ale nie wiem jak. Robie to w ten sposób, zaznaczam grupkę kuszników, i klikam PPM na murze, kusznicy zamiast iść na mur, stają sobie pod murem, i właśnie w tym problem.
Wiem że to pewnie najprostsza rzecz w grze, ale dopiero się uczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pisze do Was bo jesteście chyba ostatnią deską ratunku. Kiedyś około 3-4 lat temu zawzięcie grywałem w AGE III.
Posiadaliśmy klan i toczyliśmy piękne pojedynki. W niedawnym czasie postanowiłem powrócić do gry a tu niemiła niespodzianka- błąd logowania.Próbowałem chyba wszystkich możliwych haseł i nic.Niestety nie pamiętam też na jakiego emela gra była rejstrowana. OCZYWIŚIE JEST LEGALNA i zarejestrowana na wwwgram.pl. Gra była wgrywana i rejstrowana na moim komputerze na jednym IP.Jeśli możecie mi jakos pomóc w odzyskaniy hasła to bardzo o to prosze POZDRAWIAM TRYME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 19:15, tryme napisał:

Witam. Pisze do Was bo jesteście chyba ostatnią deską ratunku. Kiedyś około 3-4 lat temu
zawzięcie grywałem w AGE III.
Posiadaliśmy klan i toczyliśmy piękne pojedynki. W niedawnym czasie postanowiłem powrócić
do gry a tu niemiła niespodzianka- błąd logowania.Próbowałem chyba wszystkich możliwych
haseł i nic.Niestety nie pamiętam też na jakiego emela gra była rejstrowana. OCZYWIŚIE
JEST LEGALNA i zarejestrowana na wwwgram.pl. Gra była wgrywana i rejstrowana na moim
komputerze na jednym IP.Jeśli możecie mi jakos pomóc w odzyskaniy hasła to bardzo o to
prosze
POZDRAWIAM TRYME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować