Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką – wykaż się wiedzą i zgarnij nagrody od BenQ!

392 postów w tym temacie

I znowu polowanie! ;) Ostatnio jakoś mi się nie szczęściło z konkursami: ten z bombkami i z koszykami... ale mam nadzieje że teraz coś wygram... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytania beda na stronie www.gram.pl/konkursy/klasyka

do tego codziennie na stronie glownej gram bedzie news-powiadamiacz o pytaniach.

i prosze - czytajcie informacje w calosci :) - to nie bedzie konkurs tak jak ten z bombkami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 11:15, SimekPL napisał:

Konkurs nawet fajny tylko ortografia piszącego się kłania :D

"Aby dodać zabawie dreszczyka emocji" powinno być "dreszczyku"


Błąd oczywiście niezaprzeczalny, został już poprawiony, dzięki za zwrócenie uwagi.
Ale bez przesady - to żadną miarą nie był błąd ortograficzny, raczej fleksyjny. Nie żeby to mniejsza hańba była, ale jakoś lepiej brzmi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak nie licze, ze wygram, bo nie mam farta do takich konkursow, ale szczerze mowiac sie zawiodłem...

Myslalem, ze nagroda glowna to bedzie monitor, telefon Benq-siemens czy cos... jak w klubie gracza cenega :P


No, ale zycze powodzenia, bo gry z extra klasyki tez sa gajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 11:57, pimpor napisał:

A najbliższe pytanie kiedy??:P Bo mam za jakieś pól godziny na siłke iść to może zamieścicie
je wcześniej:)



Z tego co wiem tych pytan nie daje człowiek, lecz sa automatycznie dodawane o losowej godzinie... i nikt nie wie kiedy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde no możliwe:/ Ale tak jak piszesz w poprzednim poście to też nie licze, że wygram pewnie jak będe muisł coś załatwić albo jak pojde na siłkę to wtedy się pojawią pytania i będzie dla mnie za puźno:/ No ale cóż już takie moje szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee to ja nie płacze tylko tak sobie rozmawiam tu na forum:P Chociaż jak zapowiadano konkurs to myślałem, że nagrody będą warte więcej:) Ale życze powodzenia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 11:58, Night Elf napisał:

Myslalem, ze nagroda glowna to bedzie monitor, telefon Benq-siemens czy cos... jak w klubie gracza cenega :P


A co, już ruszył?

I przypomnij mi w ilu dotychczasowych konkursach Klubu Gracza były takie nagrody, że używasz takiego porównania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 12:06, Klimos napisał:

Szkoda, ze teraz dostep do netu mam ograniczony od 9 do 17 :(


Spokojnie, pytania widoczne są cały dzień, aż do ujawnienia kolejnego zestawy pytań. Na pewno więc w tych godzinach zdążysz udzielić odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie czy będzie można wybrać te gry z EK, które dopiero podobno mają się pojawić 31.08 czyli po zakończeniu konkursu??I jeszcze jak będą wyglądać pytania??Coś typu a,b,c, czy raczej samemu dać precyzyjną odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować