Gram.pl

GTA V najbardziej dochodową grą wszech czasów

7 postów w tym temacie

GTA 5, to naprawdę solidna gra. Dopracowana czasami do granic absurdu. Gra się w to z ogromną przyjemnością. Bez dwóch zdań zasłużyli sobie na takie wyniki finansowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak to liczyli. Bo jakby wziąć pod uwagę gry z abonamentami, to przychodzi mi na myśl jedna taka, która by spokojnie tą sumę przebiła. Co nie zmienia faktu że rekord jak najbardziej zasłużony, gra jest naprawdę mistrzowska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze robi wrażenie, biorąc pod uwagę że np. Horizon Zero Dawn, uważana za ogromny sukces sprzedażowy, sprzedała się w około 8 mln egz.

6 mld. Nie dziwi więc coraz większy rozrost rynku wirtualnej rozrywki, zwłaszcza że takie np. nakręcenie Awatara jest chyba jednak bardziej czaso- i środko-chłonne.

Rockstar ma teraz tyle szmalu, że może sobie dopracowywać gry ile chce... oczywiście bez sarkazmu, bo ich gry charakteryzuje ogromny poziom dopracowania, więc RDD 2 będzie zapewne epickie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, dariuszp napisał:

Tyle że to trochę zaprzepascili bo przez kilka lat nie wydali ani jednej gry po premierze GTA 5.

Bo w zasadzie Rockstar Games nie muszą wydawać więcej gier. Mają GTA, w tym roku wyjdzie Red Dead Redemption 2 i... tyle. Nie zawsze więcej znaczy lepiej ;)

Choć ja jestem zdania, że w zasadzie to GTA VI w Vice City mogłoby dobić do tego wyniku jeszcze szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyczyniłem się do tego wyniku chociaż GTA V uważam za nuuuudę. Przeszedłem raz i tyle. Współczesność, nowe samochody więc i inny klimat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się