Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV niedługo z pozbędzie się wielu utworów dostępnych w grze?

15 postów w tym temacie

1 minutę temu, Tom_pl napisał:

Ale z tego co wiem to w wersji na konsolę nie da się wykasować utworów na stałe, bo przecież są wgrane w płytę.

W takim razie, jak zacznie lecieć wycięty kawałek, konsolowiec będzie miał prikaz wyciszyć tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TigerXP napisał:

News o GTAIV, a ss z GTAV. Jakoś to się tak dziwnie gryzie. 

Spójrz kto napisał newsa - wsio jasne. Ta osoba jest mega ignorantem: w kolejnym gameplay'u z Dark Souls Remastered źle napisała nazwę lokacji, mimo tego, że na filmiku jest widoczna prawidłowa nazwa... Poza tym fu... yeah: w drugim akapicie dwukrotnie podano datę, kiedy z gry znikną niektóre utwory: " Serwis twierdzi, że 26 kwietnia twórcy GTA IV stracą licencje na część utworów dostępnych w grze. Dokładne ich nazwy nie zostały jeszcze podane, jednak Kotaku twierdzi, iż będzie to spora liczba piosenek. Termin upływa już niedługo, bo 26 kwietnia. " Bez dwóch zdań ta osoba jest z dofinansowania... :/

Ad rem: akurat zabrałem się za GTA IV - po raz kolejny - ale tym razem z moooocnym postanowieniem ukończenia go wraz z dodatkami. Może wreszcie się uda i to przed powyżej podanym czasem. Dla przypomnienia: 26 kwietnia - bo może ktoś nie doczytał. :D

Edytowano przez Pajonk78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Pajonk78 napisał:

Ad rem: akurat zabrałem się za GTA IV - po raz kolejny - ale tym razem z moooocnym postanowieniem ukończenia go wraz z dodatkami. Może wreszcie się uda i to przed powyżej podanym czasem. Dla przypomnienia: 26 kwietnia - bo może ktoś nie doczytał. :D

No ja przed 26 kwietnia nie podołam chyba skończyć tej gry. Miesiąc temu zrobiłem ostatnie podejście. 1060tka  i I5 6500 na pokładzie, a klatki potrafią spaść poniżej 30tu. Za gówniarza może bym się przemęczył, ale teraz to mi się już po prostu nie chce. 

11 minut temu, Pajonk78 napisał:

Spójrz kto napisał newsa - wsio jasne. Ta osoba jest mega ignorantem...

Mi już szkoda klawiatury na to. To że ktoś wali w ..... z robotą to rozumiem. Ale to że gram to toleruje, tym bardziej po tylu wtopach, to tego już nie potrafię zrozumieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi już szkoda klawiatury na to. To że ktoś wali w ..... z robotą to rozumiem. Ale to że gram to toleruje, tym bardziej po tylu wtopach, to tego już nie potrafię zrozumieć. 

Nienajlepiej to o nich świadczy. Sam napisałem już w sprawie wątpliwej jakości artykułów wspomnianej pani kilka maili do gram.pl. Wiem też, że nie tylko mnie razi jej skrajne niedbalstwo. Jak widać - możemy sobie co najwyżej nadwyrężyć nadgarstki i zmarnować czas, pisząc na ten temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile w Was ludzie jadu i zawiści. Artykuły są zawsze merytorycznie poprawne, a Wy czepiacie się drobnych błędów i robicie wszystko by autorka tekstów straciła pracę. Baaardzo musicie tym sobie zapewne podnosić samoocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Primo3001 napisał:

Ile w Was ludzie jadu i zawiści. Artykuły są zawsze merytorycznie poprawne, a Wy czepiacie się drobnych błędów i robicie wszystko by autorka tekstów straciła pracę. Baaardzo musicie tym sobie zapewne podnosić samoocenę.

Merytorycznie poprawne? Kpisz czy o drogę pytasz? Wedle autorki w Dark Souls znajduje się lokacja Brighttown! Ty chyba jesteś nowy i nie wiesz jakie kwiatki wychodzą spod jej palcy... Poza tym człowieku: to nie jest blog, żeby pisała sobie z błędami - na dodatek rażącymi. Ona dostaje WYNAGRODZENIE za swoją pracę, a ta jest na strasznie niskim poziomie - czy jeśli na Ciebie w pracy będą skargi, że źle wywiązujesz się ze swoich obowiązków, to będziesz dalej pracował, czy jednak zostaniesz zwolniony? Co więcej: jej błędy poprawiają koledzy z redakcji - co już niejednokrotnie było widoczne, więc z czym do ludzi? Jeśli dostajesz za coś pieniądze to rób to porządnie. Jeśli nie to spier..., bo na Twoje miejsce znajdzie się ktoś komu zależy i będzie się przykładał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tym samym legalni użytkownicy gry ze steam zostaną pozbawieni muzyki a piraci lub posiadaczej antycznej wersji pudełkowej na games for windows live będą mieć ją dożywotnio.
Czemu ktoś na dole twierdzi, że to screen z gta 5 skoro przedstawia Nico Bellica z gta 4? A nawet jeśli to autorka nie ma obowiązku znać każdej klatki filmu z każdej gry...
Ponadto popieram użytkownika Primo3001. Naprawdę wam taką ogromną różnicę robi czy bright czy blightown? Chyba wiecie o co chodzi. Z drugiej strony ciężko się nie zgodzić z argumentami o jakości pracy, ale wg mnie błędy nie są zbyt istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Primo3001 napisał:

Ile w Was ludzie jadu i zawiści.

Ile? Dokładnie zero i zero. Lubię gram.pl i jestem tu od lat. Przykro mi patrzeć, jak schodzą na psy, więc się odzywam.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, piomink napisał:

Czemu ktoś na dole twierdzi, że to screen z gta 5 skoro przedstawia Nico Bellica z gta 4? A nawet jeśli to autorka nie ma obowiązku znać każdej klatki filmu z każdej gry...

Ss został już podmieniony :) I oczywiście, autorka nie ma obowiązku znać każdej klatki, każdej gry. Ale jak już wstawia do artykułu screenshota, to warto żeby wiedziała z czego jest ten screenshot i żeby pasował on do tekstu. To po pierwsze.

3 godziny temu, piomink napisał:

Ponadto popieram użytkownika Primo3001. Naprawdę wam taką ogromną różnicę robi czy bright czy blightown? Chyba wiecie o co chodzi. Z drugiej strony ciężko się nie zgodzić z argumentami o jakości pracy, ale wg mnie błędy nie są zbyt istotne.

Nie są istotne, jeśli nie zdarzają się nagminnie. Jeśli ktoś popełnia błąd w co drugim artykule to zaczyna się problem. Nie po to czytam newsy, żeby potem sprawdzać na innych portalach ich autentyczność. To po drugie. 

Wspomniany błąd z nazwą lokacji to tylko wierzchołek góry lodowej. Kiedyś pani Kasia zrobiła błąd w pewnym artykule, mimo zwrócenia uwagi oczywiście korekty nie było. Niby nic dziwnego, jeśli chodzi o tego autora, ale najlepsze było to że po niedługim czasie, znowu napisała newsa na podobny temat, gdzie po prostu skopiowała treść poprzedniego, nawet tego nie czytając i oczywiście błędu również nie poprawiając. I takich podobnych manewrów było pełno. 

Najpierw to, teraz od jakiegoś czasu Serafin i Nowacki usilnie starają się zrobić z tego portalu o grach, jakąś lewacką tubę propagandową. 

Widać że w ekipie gramu dalej są ludzie którzy chcą i się starają. Ale niestety te trzy wymienione osoby skutecznie obniżają poziom tego, niegdyś bardzo lubianego przeze mnie, portalu. 

No nie, kłamię. Dalej lubię tutaj wchodzić, rozmawiać o bzdurach i się droczyć z innymi. Ale jak widzę że władza kompletnie nie reaguje na to co się dzieję, to zastanawiam się czy ta strona ma jakąś sensowną przyszłość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować