Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polski rząd bierze się za loot boxy

7 postów w tym temacie

Siboth napisał:

Popieram w 100%, dosyć już tej lootboxowej zarazy.

Ale co popierasz. Przecież ta wypowiedź całkowicie nic nie wnosi bo twórcy dawali nam pełne produkty. Przykładowo EA dała całego battlefronta 2 nic nie trzeba było dokupywać by grać singla. Odblokować przedmioty, postacie itp wszystko mogłeś wyfarmić za nic nie trzeba było płacić. To ze odblokowanie tego wszystkiego zajęło by wieki to inna opowieść.

Sprawa ze skrzynkami była taka że ci co kupowali nie wiedzieli co trafią i ile jest procent na dany przedmiot. Można było władować 2 tysie i nie trafić tego co chciałeś.  Dodatkowo w sieci dawały przewagę i o to się rozchodziło. Więc ta wypowiedź rządu jest napisana na odwal się bez konsultacji z kimś obeznanym w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Sanders-sama napisał:

Jestem zaskoczony... Myślałem że nasi politycy nadal widzą gry jako "zabawki dla dzieci", oprócz tego jedego razu z Obamą i kolekcjonerką Wiedźmina 2.

Widzą po prostu kolejną okazję na zasilenie budżetu.

Ja tam prywatnie z loot boxami wielkiego problemu nie mam, po prostu ich nie kupuję. Ale uważam, że jeśli kupuje się coś, co losuje przypadkową zawartość, w dodatku z dużą szansą, że trafi się jakiś bezużyteczny syf, to powinno kosztować grosze. A tymczasem w Rocket League za 1 klucz do PRZYPADKOWEGO przedmiotu trzeba zapłacić połowę tego ile trzeba zapłacić za GWARANTOWANY samochód Batmana (o ile dobrze pamiętam, ponad 6 zł!!!). Nie rozumiem czemu ktoś miałby się godzić na takie zdzierstwo.

Edytowano przez Moooras
Dodatkowe info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Siboth napisał:

Popieram w 100%, dosyć już tej lootboxowej zarazy.

Ale co popierasz? Wprowadzi rząd zakaz gier z lootboxami i nie pograsz. Myślisz, że takie EA przejmie się prawem w bananowym kraiku na końcu świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować