Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt rozjaśnia wizję swojej przyszłości. Co czeka twórców Wiedźmina?

3 posty w tym temacie

Jeśli wszystkie informacje są tak aktualne jak te o gwincie to ja dziękuję za takie "newsy".

"Czeka nas nowy tryb Arena"? Arena jest w gwincie od ponad miesiąca.

"Ostatecznie studio uzyskało już wszystkie potrzebne zgody. Teraz pozostaje jedynie rozkochać w Gwincie [chińskich] graczy"? Chińczycy grali w gwinta już w zeszłym roku, np. Hanachann brał udział w pierwszym Gwent Open w sierpniu...

Do tego takie potworki językowe jak "2017 rok kontynuację wielkich sukcesów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że w artykule pojawiła się postać Michał Iwiński. A kto to? Michał Kiciński czy Marcin Iwiński? Do tego dokładnie już wiemy jakie są plany osnośnie Gwinta. Premiera planowana w październiku razem z kampanią dla jednego gracza i projektem Homecoming. Nie bardzo rozumiem skąd wzięły się te niezgodności, skoro twórca artykułu z pewnością czytał to samo, oficjalne ogłoszenie co ja. Nad tym, że Arena jest już w grze od dłuższego czasu nie będę się rozwodził, bo Starrysky już o tym wspomniał.

 

Wychodzi na to, że artykuł mimo wszystko jest tylko podsumowaniem tego co wiemy od bardzo dawna oraz wróżeniem z fusów. Do czego tak na prawdę odnosi się tytuł? Co dokładnie takiego rozjaśnia CD Projekt? Żadnych faktów. Pierwszy akapit wydawał się obiecywać coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować