Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Odświeżona wersja Final Fantasy VII "to coś więcej niż zwykły remake"

6 postów w tym temacie

Mam ogromne wrażenie że ta gra nie sprosta oczekiwaniom ani trochę. Ciąglę mam wrażenie że to będzie bardziej mod do FFXV niż faktyczne FFVII.

Nic nie przebije systemu materii, także jest gwarantowane że w aspekcie walki będzie gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzikiDzik2123 napisał:

Nigdy nie grałem w żadną grę FF, bo jakoś za bardzo mi nie podchodziła, ale chyba już dojrzalem do tego żeby zagrać. Tylko nie wiem od której części zacząć. 

Na dzisiaj, żeby się w miarę nie odbić od grafiki polecam FF X - jest dostępny remaster na Steam i PS4.

FF VII wspominam lepiej, ale jak na pierwszy Final w życiu trzeba naprawdę przymknąć oko na wygląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cherry69 napisał:

FF VII wspominam lepiej, ale jak na pierwszy Final w życiu trzeba naprawdę przymknąć oko na wygląd :)

Są mody które mogą znacznie pomóc w tym a w 7-ke naprawdę warto zagrać, bo według mnie jest to jedyny "Fajnal" który nie ma słabej strony. Każdy inny leży w jakimś segmencie, czy to gameplay (8-ka i junction... ugh... -_- ) czy to postacie czy też komu co tam nie leży.

XII jest dobra jeśli lubi się grind, X jest dla tych co bardziej wolą podejście od strony histori bez zbędnej eksploracji (XIII tutaj równie dobrze można dorzucić, na to samo wychodzi a wygląda cudnie nawet dzisiaj), VIII dla tych co lubią zepsuty gameplay i sporą ilość nietypowych... rzeczy i niezłą historię, IX dla... wiecie co, lepiej pominąć (stereotypów pełno, grafika gorsza niż w VII...), XV jest dobra gdy chce się wszystkiego po trochę, a VII to po prostu najbardziej kompletna, wyliczając grafikę która swoje lata ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stanę po przciwnej stronie i polecę IX na początek. Jest to ostatnia cześć z serii "klasycznych fajnali" od X seria zaczęła zmierzać w trochę innym kierunku. Nie rozumiem zarzutu o słabą oprawę, bo według mnie jest to jedna z najlepiej wyglądających gier na PS1. Jest też dostępna na Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować