Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cyberpunk 2077 będzie FPS-em

20 postów w tym temacie

No to słabo, chyba że będzie opcja przełączania. W uniwersum gdzie tak ważny jest styl, ubrania i wygląd zewnętrzny - lipa jeśli nie będę mógł widzieć swojej postaci cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie to ! Mam nadzieje, że CD-P RED wie co robi i nie zawiedzie fanów. Bardzo liczę na tą gre ale jeśli to faktycznie będzie FPS to ja dziękuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snake421 napisał:

Masakra miał być RPG na bazie mechaniki Cyberpunka a będzie FPS z elementami RPG ale nowe Deus EX-e.

No już tak nie panikujmy :D to tylko widok, wszystko inne może być kozackie. Po prostu wolałbym widzieć swoją postać. Jak to ktoś napisał pod jakimś filmikiem na YT "The best part of being a badass is looking at yourself being a badass",

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie widok pierwszoosobowy zawsze bardzo poprawia immersję. W takim Fallout od 3 w górę też mamy domyślnie widok z 1 os. Podobnie z TESami. Jeśli Cyberpunk 2077 również będzie oferował tylko tą kamerę, to ja będę zadowolony. Mam też nadzieję, że będzie można pozostać przy tej kamerze także w cutscenkach, chociaż takie coś pewnie ciężkl zrealizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwestia jak dobra będzie cała reszta - ale nie powiem, jestem lekko zawiedziony, też liczyłem na TPP. Mam nadzieję, ze rozwiążą to na kilka sposobów i jednak będziemy mogli się przełączać między TPP a FPP i jednak nie będzie to tylko sztywny "FPS" tylko prawdziwy RPG z całą ta otoczką mechaniki rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FPS najprawdopodobniej wziął się stąd, że trzeba będzie nosić takie hełmy jak w trailerze, więc będzie wiele elementów UI na ekranie związanych ze skanowaniem, informacjami o otoczeniu itp. Tylko zgaduję, ale raczej łatwo to przewidzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę nikt już nie rozróżnia FPP, od FPS-a? 

A co do samego CP2077, również liczyłem na TPP, ale jeśli cała reszta będzie ok, to może być i FPP. Chociaż podejrzewam że do premiery to jeszcze może się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nęcicie kliknięcia.

Skoro to tylko plotka to wypadałoby, żeby tytuł to odzwierciedlał, a nie wprowadzał w błąd.

Jeśli okaże się to prawdą, to gra dla mnie jest skreślona. Nie cierpię FPP, bardzo źle mi się gra w tym widoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nic to nie mówi. To że będzie broń palna to była oczywistość. Vampire masquerade strzelanie też występuje. Ja się tylko obawiam czy całość poszła we właściwym kierunku. CDP RED nie mają żadnego doświadczenia w robieniu FPSów. Ba sa w ręcz ewidentnie słabi w robieniu mechanik, rozwoju postaci czy balansu. Ich tytuły pod tym względem są siermiężne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś kto puścił plotkę nie rozróżnia FPS od FPP? Tak czy siak wiadomym jest, że strzelania będzie sporo gdyż jak kiedyś był wpis o założeniach cyberpanku ma być chaos, styl i ryzykowne działania. Będą różne klasy postaci więc i będzie pełno różnych sposobów na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gry od CDP Red to przede wszystkim imersja. A jeżeli z góry wiadomo było, że Cyberpunk ma polegać na tworzeniu własnej postaci (w przeciwieństwie do Wiedźmina) to FPP jak dla mnie jedynie na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FPPFPS

Trochę szkoda, bo z pierwszoosobowych cyberpunkowych RPG to Deus Ex mi starczał, więc w tym wypadku miałem nadzieję na TPP, ale ten fakt wcale nie stoi mi na przeszkodzie, by nadal czekać na premierę, czy na jakiekolwiek konkrety od samych Redów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować