Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż Hellblade''a na PC zaskoczyła samych twórców

6 postów w tym temacie

Gra ma w sobie to coś. Mimo iż gry nie skończyłem, ze względu na pewne problemy techniczne, na pewno do niej wrócę i wtedy już zaliczę na 100%. 

Gra niech będzie dowodem na to że czasami warto zrobić coś innego niż wszyscy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem na PC. Świetna przygoda. Twórcy się postarali. Sam byłem w szoku gdy  przeczytałęm ile osób nad nią pracowało. Pełen szacunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ambitna produkcja bez nacisku na akcję, za to z "przesłaniem"?

...trzymajcie to k**** z dala ode mnie!"

Moja reakcja na premierę. A nawet nie wiedziałem, że ma toto skopane sterowanie na PC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wielu kontrastów jak dla mnie. Z jednej strony świetna grafika, z drugiej strasznie powtarzalna i często nudna. Mechanika walki dynamiczna i ciekawa, z drugiej strony często długie i łatwe walki z masą identycznych przeciwników. Z jednej strony fabularnie jest świetnie, a z drugiej fabuła zdaje się być momentami ograniczana przez mechanikę i "styl" gry. Gra ma z jednej strony sporo ciekawych i oryginalnych pomysłów (najbardziej zapamiętałem poziom w którym trzeba było podążać w ciemnościach, niesamowite doświadczenie) z drugiej strony gra momentami naprawdę bardzo mnie nudziła. Mogę ją polecić, bo mi się ogólnie rzecz biorąc podobała, ale na pewno już nigdy do niej nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować