Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Prizee - zarabiaj grając w gry

943 postów w tym temacie

Na akwarium mi super idzie już 2x przeszedłem i nie zginąłem (czyli 20 dni non-stop wygrywam). Miałem 4 perły ale ktoś wygrał bonus przede mną. Gram też na innych stronach by wygrać maxpacki może wtedy zgarnę jackpota. Na stronie http://www.find-jeux.com/ chce uzbierać na 20 maxpacków na raz (długo to potrwa) mam narazie na pół :/ może trochę więcej.
PS: Gram też na:
http://www.yacado.com (ponad pół maxpaxka)
http://www.prizpass.pl (polska strona) - tu gdybym nie zdrapywał tych płatnych miałbym też na ponad pół maxpacka
http://www.toilokdo.com (prawie miałem ale kupiłem 3 budyń kode czy cóś i już nie mam :P).
A na tym find-jeux najlepiej bawić się w mikrojack bo najmniej czasu zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 11:45, iro1979 napisał:

Na akwarium mi super idzie już 2x przeszedłem i nie zginąłem (czyli 20 dni non-stop wygrywam).
Miałem 4 perły ale ktoś wygrał bonus przede mną. Gram też na innych stronach by wygrać maxpacki
może wtedy zgarnę jackpota. Na stronie http://www.find-jeux.com/ chce uzbierać na 20 maxpacków
na raz (długo to potrwa) mam narazie na pół :/ może trochę więcej.
PS: Gram też na:
http://www.yacado.com (ponad pół maxpaxka)
http://www.prizpass.pl (polska strona) - tu gdybym nie zdrapywał tych płatnych miałbym też
na ponad pół maxpacka
http://www.toilokdo.com (prawie miałem ale kupiłem 3 budyń kode czy cóś i już nie mam :P).
A na tym find-jeux najlepiej bawić się w mikrojack bo najmniej czasu zajmuje

Mi się coś zwaliło że nie moge grać a nawet nie widać bubsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 12:55, radzio12345 napisał:

Mi się coś zwaliło że nie moge grać a nawet nie widać bubsów

U mnie też czasem nie widać bubz. Odświeżam stronę i czasem pomaga. Często bubz mi się pojawiają dopiero jak coś zdobędę, ale to nie jest ważne. Czemu nie możesz grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 12:57, iro1979 napisał:

> Mi się coś zwaliło że nie moge grać a nawet nie widać bubsów
U mnie też czasem nie widać bubz. Odświeżam stronę i czasem pomaga. Często bubz mi się pojawiają
dopiero jak coś zdobędę, ale to nie jest ważne. Czemu nie możesz grać?

Nie wiem jak chce zagrać to mi coś się pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 13:00, radzio12345 napisał:

Nie wiem jak chce zagrać to mi coś się pokazuje.

Przy grach powinna być zielona kropka. Jak jest czerwona to wykożystałeś dzienny limit gier. Zobacz jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 13:48, iro1979 napisał:

> Nie wiem jak chce zagrać to mi coś się pokazuje.
Przy grach powinna być zielona kropka. Jak jest czerwona to wykożystałeś dzienny limit gier.
Zobacz jutro

OK jutro sprawdze ale byłem na innym kompie i działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to może by ktoś napisal "miniporadnik" do gierek, oczywiście tych co można, spostrzeżenia uwagi itp. Do samolocika już jest XD, ja sie zatrzymałem na 7 poziomie w wiekszosci, akwarium tez knocę na 7, najgorzej jest z guardian angel 6 to mój rekord niestety :( moze to dlatego ze gram zawsze rano po wstaniu z lózka, przy pierwszej kawce, jeszcze wtedy nie mysle za dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę zrobić poradnik do akwarium. Oto on:
Pomarańczowe rybki jedzą karmę, po dwóch zjedzeniach robią się duże i nie mogą zostać zjedzone przez żółte rybki.
Żółte rybki jedzą małe pomarańczowe, po dwóch zjedzeniach robią się duże i stają się nie jadalne dla niebieskich.
Niebieskie jedzą żółte, po 2 zjedzeniach są duże :).
Na każdej planszy trzeba wyhodować określoną liczbę rybek. Wszystkie plansze są ograniczone czasem jednak zawsze go starcza i nie trzeba się nim przejmować.
iIm dalej dojdziemy tym więcej przeszkadzajek się pojawia są to:
kraby - kradną jajka rybek, czasami zabierają ostatnie jajko i nie można już skończyć planszy. Kiedy klikniemy na kradniętą rybkę to ją uwolnimy, ale krab będzie kradł dalej więc lepiej kliknąć na kraba żeby go wywalić. Czasami go puszczam żeby sobie ukradł bo mam za dużo jajeczek :P
ośmiornice - na chwilę robią fioletowe akwarium i nie można tam klikać,
sieć rybacka - bardzo groźna sprawa, jak przejedzie akwarium to trzeba zaczynać od nowa (lepiej poczekać jak wszystkie ryby zdechną i rozpocząć hodowlę od nowa). Trzeba zwrócić uwagę czy ma się wszystkie jajeczka bo tak to trzeba rozmnożyć zanim się je zagłodzi ;P
haczyk z robakiem - trzeba na niego kliknąć - pojawiają się nożyczki i odcinają żyłkę.
zatruta karma (zielona) - zbija pomarańczową rybkę -można przeciwdziałać sypiąc karmę obok.
Są też rzeczy przydatne:
długa niebieska ryba - trzyma w pysku worek z jedzeniem - trzeba na niego kliknąć i przybywa dużo jedzenia (na worek nie na rybę)
jajeczko z jedzeniem - przybywa trochę jedzenia (trzeba na nie kliknąć)
pojawiający sie na dnie woreczek - przybywa tylko 1 pokarm.
Pojawiają się też perły (potrzebne do jackpota - ja miałem 4 ale ktoś mnie ubiegł)
Rybka blubby - jak sięna nią kliknie odblokowuję się jedna gra (wiem ale jeszcze nie odblokowałem).
DALSZE PORADY:
Sprawa wygląda tak, że na dalszych planszach karmy jest dużo i trzeba klikać co sekundę żeby leciało non-stop żarcie. Ryby na tych poziomach szybko robią się głodne. Ryby są głodne jak znika im biała obwódka.
lepiej hodować 1 pomarańczową rybkę więcej bo zawsze może zjeść zatrutą karmę a młodą ciężko odhodować jak pływaja żółte.
Czasem mamy tak dużo jajek że nie widać już np niebieskich jajek. Trzeba zapamiętać pozycję niebieskich na początku żeby się potem do nich dokopać (czesem trzeba uwolnić z 15 innych rybek). Nie trzeba się tym przejmować bo nadmiar wyzdycha lub zostanie zjedzony. Na 9-10 planszy to jest już total chaos. Jak odhodujemy pomarańczowe i żółte uwalniamy niebieskie i karmimy wszystko wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie pojmę, po co Wy marnujecie swój czas na te wszystkie serwisy. Przecież jest rzeczą oczywistą, że zwodzą Was, tylko po to aby nabić sobie wyświetlenie reklam i choćbyście grali tam latami to i tak nic fizycznego nie dostaniecie.

No chyba, że ktoś lubi po prostu te gierki, które tam są i gra dla samej przyjemności, to rozumiem, ale nagrody to nikt za to żadnej nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 15:41, Koleś napisał:

Nigdy nie pojmę, po co Wy marnujecie swój czas na te wszystkie serwisy. Przecież jest rzeczą
oczywistą, że zwodzą Was, tylko po to aby nabić sobie wyświetlenie reklam i choćbyście grali
tam latami to i tak nic fizycznego nie dostaniecie.


Po pierwsze: Prizee nie wyświetla reklam i twój argument jest bezpodstawny. Po tym widzę, że nawet tam nie zajrzałeś. Po drugie: Jest wiele dowodów na to, że można tam coś wygrać, wygrywali tam również Polacy.

Dnia 17.04.2007 o 15:41, Koleś napisał:


No chyba, że ktoś lubi po prostu te gierki, które tam są i gra dla samej przyjemności, to rozumiem,
ale nagrody to nikt za to żadnej nie dostanie.

Nagrody dostaje się na serio, a ja gram i dla nagród i dla przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 15:41, Koleś napisał:

Nigdy nie pojmę, po co Wy marnujecie swój czas na te wszystkie serwisy. Przecież jest rzeczą
oczywistą, że zwodzą Was, tylko po to aby nabić sobie wyświetlenie reklam i choćbyście grali
tam latami to i tak nic fizycznego nie dostaniecie.

No chyba, że ktoś lubi po prostu te gierki, które tam są i gra dla samej przyjemności, to rozumiem,
ale nagrody to nikt za to żadnej nie dostanie.



Zgadzam się z milten''em6 no bo tez widziałem mnóstwo dowodów na to ze mozna wygrac a pozatym w te gierki sie fajnie gra, i siedze tylko jakies 10 min dziennie bo tyle mi zajmuje zagranie w jakąs gierke 1 lub 3 razy (nie uzywam maxpacków) i jeszcze dostaje bubz''y za któe moge sobie potem wymienic na jakas przydatną rzecz, wiec taki wniosek : nie chcesz, lub nie masz czasu proste! - nie graj ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 16:39, Piotr13PL napisał:

Zgadzam się z milten''em6 no bo tez widziałem mnóstwo dowodów na to ze mozna wygrac a pozatym
w te gierki sie fajnie gra, i siedze tylko jakies 10 min dziennie bo tyle mi zajmuje zagranie
w jakąs gierke 1 lub 3 razy (nie uzywam maxpacków) i jeszcze dostaje bubz''y za któe moge sobie
potem wymienic na jakas przydatną rzecz, wiec taki wniosek : nie chcesz, lub nie masz czasu
proste! - nie graj ;]

Jak już wymienisz bubzy na jakąkolwiek nagrodę - to daj znać. Ja, mimo, że mam już odpowiednie środki na koncie to od tygodnia próbuję zgarnąć czek na 10$ i coś mi się nie udaje. Słyszałem, że niektórzy np. po 3-4 miesiące codziennie brali requesta. A normalnie to kosztuje, żeby np. na licytacji wygrać - po 150 bubzów za 10$! Więc coś się tu nie opłaca, zresztą jak dojdziesz do 50B i Ci się nie znudzi, to pisz tutaj, będziesz miał moje gratulacje :P. XD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 15:51, milten6 napisał:

Po drugie: Jest wiele dowodów na to, że można tam coś wygrać, wygrywali
tam również Polacy.


Dowodów? To znaczy co, posty na ich forum? Od kiedy ciągnie się ten wątek na forum? Ile osób z tego forum dostało już swoje wymarzone nagrody??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 16:57, Koleś napisał:

> Po drugie: Jest wiele dowodów na to, że można tam coś wygrać, wygrywali
> tam również Polacy.

Dowodów? To znaczy co, posty na ich forum? Od kiedy ciągnie się ten wątek na forum? Ile osób
z tego forum dostało już swoje wymarzone nagrody??



Nie. Ale za to np. Nagrody z logiem Prizee np. na jednym z zdiec jest jakis kolo trzymajacy Konsole Nintendo DS a obok jest od niego karton z logie prizee ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować