Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Prizee - zarabiaj grając w gry

943 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2007 o 15:41, Koleś napisał:

Nigdy nie pojmę, po co Wy marnujecie swój czas na te wszystkie serwisy. Przecież jest rzeczą
oczywistą, że zwodzą Was, tylko po to aby nabić sobie wyświetlenie reklam i choćbyście grali
tam latami to i tak nic fizycznego nie dostaniecie.

No chyba, że ktoś lubi po prostu te gierki, które tam są i gra dla samej przyjemności, to rozumiem,
ale nagrody to nikt za to żadnej nie dostanie.


Z tym, że nic nie dostaniemy masz troche rację bo jak chce podbić swoje fundusze (Bubzy) to musi kupować maxpacki a jeden =~ 8 zł! Więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 17:38, Ronx napisał:

Z tym, że nic nie dostaniemy masz troche rację bo jak chce podbić swoje fundusze (Bubzy) to
musi kupować maxpacki a jeden =~ 8 zł! Więc...

Bez przesady, maxpack kosztuje 5zł, ale to nic nie zmienia bo się ich nie kupuje ;).
Są strony z podobnymi (zazwyczaj gorszymi grami) gdzie można wygrać maxpacka (trzeba poświecić 1,5m-ca lub 2m-ce). Maxpacka można też dostać jak się skończy questa. Z tego co czytałem to nie da rady tego zrobić bo jest za trudny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 21:02, Paweł10 napisał:

Już gram 86dni i mam 45,52 Bubz :)


eee.... <zakłopotanie>
Ja miałem po 50 dniach tylko 12 B :P
Chyab źle konto założyłem, czy jak :P

Tak mnie korci na maxpacka zeby spróbować zagrać o PS3, ale no sie hamuje :P
I tak musze juz maszynke do golenia kupic bo gram o XBoxa 360 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 21:02, Paweł10 napisał:

Już gram 86dni i mam 45,52 Bubz :)
-Lone Ranger


Jak tTy to zrobiłeś 8/ Ja na te podkówki poluje i poluje, albo ih wcale nie widac, albo za pozno klikam i ktos jest pierwszy. Chyba mam za wolnego neta i odswiezanie sie spoznia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 21:09, wszyscytg napisał:

> Już gram 86dni i mam 45,52 Bubz :)
> -Lone Ranger

Jak tTy to zrobiłeś 8/ Ja na te podkówki poluje i poluje, albo ih wcale nie widac, albo za
pozno klikam i ktos jest pierwszy. Chyba mam za wolnego neta i odswiezanie sie spoznia :(



Ja też na podkówki poluje :) I wygląda na to że jeszcze sobie trooochę na nie poczekam :( Ja mam plan czatowania rano i w nocy koło 3. Problem w tym że czasami im się zdarzy jakaś przerwa techniczna i placek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 21:17, skaybay napisał:

Ja też na podkówki poluje :) I wygląda na to że jeszcze sobie trooochę na nie poczekam :( Ja
mam plan czatowania rano i w nocy koło 3. Problem w tym że czasami im się zdarzy jakaś przerwa
techniczna i placek :(


A nie lepiej wykorzystać generato podków ktory pokazuje kiedy dana podkowa sie ukazuje ?
Jakby co to http://www.generator.yoyo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 21:09, wszyscytg napisał:

> Już gram 86dni i mam 45,52 Bubz :)
> -Lone Ranger

Jak tTy to zrobiłeś 8/ Ja na te podkówki poluje i poluje, albo ih wcale nie widac, albo za
pozno klikam i ktos jest pierwszy. Chyba mam za wolnego neta i odswiezanie sie spoznia :(




A jaki masz internet???
Ja mam 256-bardzo wolny, strony włączają się pół godziny.
Podkowy zdobyłem za pomocą tego http://www.generator.yoyo.pl/

Mam już 45,52Bubz, bo dwóch ludzików, którzy podali mój nick przy rejestracji, wygrali neon pen, więc 2 razy dostałem po 10,90Bubz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2007 o 21:22, wip_01 napisał:


A nie lepiej wykorzystać generato podków ktory pokazuje kiedy dana podkowa sie ukazuje ?
Jakby co to http://www.generator.yoyo.pl/


Znam to :P
Użyłem skrótu myślowego - miałem na myśli ciągłe odświeżanie strony o danej minucie :P
Sama myśl że miałbym czekać całą noc i klikać na "odśwież" jest... dobijająca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 21:30, skaybay napisał:

Użyłem skrótu myślowego - miałem na myśli ciągłe odświeżanie strony o danej minucie :P


Ja tak robilem i zdrapkę zdobyłem :D
Klikałem odśwież aż pisało że zdobyłem podkowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moment,moment nie nadążam, co to "coś na yoyo robi, odswieza strony a my tylko na podkówke kliknąc musimy czy jak? bo tam nic nie opisali oprócz tego ze darmowe jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol,wlasnie zdobylem pierwsza podkowe dzieki wam XD dzieki chłopaki :) dotychczas myslałem , ze to niemozliwe a wiele nocek czatowałem o wyznaczonych godzinach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM !!!!!!!! MAM WSZYSTKIE PODKOWY I ZDRAPKE !!!!! DZIEKI,DZIEKI,DZIEKI,DZIEKI.....A polowałem ponad 7 dni i nie umialem znalezc nawet jednej, a tu taka niespodzianka :) jestescie wielcy :)
BIG THANKS TO YOU ALL!
Tym co nie maja polecam linka ze szczerym sercem :) 3 podkowy jedna po drugiej (raz sie na zielonej agapilem ale to moja wina bo na gg pisałem właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 16:57, Koleś napisał:

> Po drugie: Jest wiele dowodów na to, że można tam coś wygrać, wygrywali
> tam również Polacy.

Dowodów? To znaczy co, posty na ich forum? Od kiedy ciągnie się ten wątek na forum? Ile osób
z tego forum dostało już swoje wymarzone nagrody??


Oto dowód. Po co Polak, na polskiej stronce miałby nas oszukiwać? http://www.prizee.pl/naszenagrody.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 17:36, Piotr13PL napisał:

Nie. Ale za to np. Nagrody z logiem Prizee np. na jednym z zdiec jest jakis kolo trzymajacy
Konsole Nintendo DS a obok jest od niego karton z logie prizee ;]


To rzeczywiście jest niesamowite "dowód". Swojego czasu mój forumowy kolega wrzucił tutaj fotke Ferrari z rejestracją W0 <jego_xywka> i jego facjatą w środku, ale wiesz, to nie znaczy że on kiedykolwiek widział taką brykę na żywo.

Powyżej kolega napisał, że za coś trzeba płacić w tym prizee, więc już wiem dlaczego nie ma tam reklam. Jeżeli za rok zajrze do tego wątku to pewnie nadal będziecie dyskutować, że jesteście "o krok" od nagrody już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o jejku, panowie, nie macie sie o co wykłócać, są nagrody i tyle, fakt, ze nie są wiele warte, ale są sympatycznym dodatkiem, firma prizee istnieje wiele lat, zarabia na maxpakach i grach klanowych, gdzie nierzadko bogaci ludzie kupuja po 10 -20 maxów dziennie by ich klan był w czołówce.
Wiekszośc nagród to pierdołki ale są i polacy je dostają, wystarczy odwiedzic forum prizee i poczytac, jest tam kilka polskich wątków i polacy sie pytają, a to gdzie isc z czekiem na 10 Euro , a to kiedy dostaną nagrodę , a to szaleją ze szczescia, ze dostali ( średnio sie czeka 2 - 4 tygodni ) Kiedyś było, ze tych cenniejszych nagród nie wysyłano poza granice Francji, ale ostatnio rozmawiałem z customer service na czacie i powiedzieli, ze każdą nagrodę wysyłają do każdego kraju. Inna sprawa, ze nawet mając bubzy, cieżko coś wylosowac, ale nie jest to strona stricte zarobkowa ( za jaką ją pewnie uważa kolega Koleś, bo tu by miał racje, pełno takich podpuch w necie) ale służy zabawie i rozrywce, nagrody są tylko miłym dodatkiem skłaniającym do dalszej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować