Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Prizee - zarabiaj grając w gry

943 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2007 o 18:29, Robek 009 napisał:

A ja mam takie pytanie: Czy jest jakiś problem z nagrodami? Bo na poprzednich stronach ktoś
pisał że go wylosowali i nagrody do tej pory nie dostał? Jest jakiś problem? Jeżeli tak to
co trzeba z tym zrobić?

Może wpisał nie swoje dane lol. są tacy co piszą jako imie "hhvalkh" podobnie nazwisko i adres :). Chociaż słyszałem że są nagrody których nie wysyłają do polski (mało ich jest), ale zamiast nich wysyłają inne więc tak czy siak powinien coś dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 18:38, milten6 napisał:

Dostałem dwie paczki z prizee, bez żadnych problemów :).

Jestem na prizee 3 dzień to w co najlepiej byłoby pakować ten darmowy MaxPack?
A i czy dane osobowe mogę podać np. dopiero po 20 dniach, kiedy będę brał udizał w aukcji czy muszę wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 14:50, Robek 009 napisał:

Jestem na prizee 3 dzień to w co najlepiej byłoby pakować ten darmowy MaxPack?

Najlepiej w tą grę którą lubisz, bądź wygrywasz dużo bubzów.

Dnia 08.10.2007 o 14:50, Robek 009 napisał:

A i czy dane osobowe mogę podać np. dopiero po 20 dniach, kiedy będę brał udizał w aukcji czy
muszę wcześniej?

Bodajże po sześciu dniach gry, aby dalej grać musisz podać dane osobowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 15:15, milten6 napisał:

> Jestem na prizee 3 dzień to w co najlepiej byłoby pakować ten darmowy MaxPack?
Najlepiej w tą grę którą lubisz, bądź wygrywasz dużo bubzów.

Wybrałem Sinkifrogys Ticket i wygrałem jakieś 15 bubzów. Chyba mogło być lepiej, no ale trudno ;)

Dnia 08.10.2007 o 15:15, milten6 napisał:

> A i czy dane osobowe mogę podać np. dopiero po 20 dniach, kiedy będę brał udizał w aukcji
czy
> muszę wcześniej?
Bodajże po sześciu dniach gry, aby dalej grać musisz podać dane osobowe.

Dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 15:18, Robek 009 napisał:

> > Jestem na prizee 3 dzień to w co najlepiej byłoby pakować ten darmowy MaxPack?
> Najlepiej w tą grę którą lubisz, bądź wygrywasz dużo bubzów.
Wybrałem Sinkifrogys Ticket i wygrałem jakieś 15 bubzów. Chyba mogło być lepiej, no ale trudno
;)



Chyba 0,15Bubz :)
Ja zawsze MaxPacki używałem na Guardian Angel (łatwo można przejść wszystkie poziomy:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 15:20, Paweł10 napisał:

Chyba 0,15Bubz :)

Nom :D

Dnia 08.10.2007 o 15:20, Paweł10 napisał:

Ja zawsze MaxPacki używałem na Guardian Angel (łatwo można przejść wszystkie poziomy:) )

A ile zdobywałeś bubzów? Mnie w tym tickecie szło dobrze więc wziąłem to ale miałem dużo cegieł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 15:18, Robek 009 napisał:

> > Jestem na prizee 3 dzień to w co najlepiej byłoby pakować ten darmowy MaxPack?
> Najlepiej w tą grę którą lubisz, bądź wygrywasz dużo bubzów.
Wybrałem Sinkifrogys Ticket i wygrałem jakieś 15 bubzów. Chyba mogło być lepiej, no ale trudno
;)

Moim zdaniem w Fishtrain. Wiem że już za późno :/. Jakbyś przeszedł 3x bez zdechnięcia całą grę (5 planszy), a gra banalna, miałbyś z tego 0,30 bubz + to co uzbierasz na poziomach (minimum 0,15bubz ale zazwyczaj wychodzi ponad 30bubz) = około 0,60bubz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 19:19, iro1979 napisał:

> A znalazł ktoś z was A Hell of the Quest?? Bo ja mam coś takiego a w questach na prizee.pl

> nic o tym nie ma
Słabo szukałeś :P http://www.forum.prizee.pl/index.php?topic=9680.0



Na forum to ja nie szukałem tylko na stronie, ale tak swoją drogęto taki quest mogą sobie w drukarke wsadzić:P Najpierw 5 poziomów, ok. A potem, żeby zbyt dobrze nie było, "kup se maxpacka" Ehh... mam to gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem plakat :). Jest pokolorowany tylko częściowo więc to taki plakat/kolorowanka. Od momentu wysłania szedł 13 dni. Wiem że to drobna rzecz, ale bardzo cieszy. Teraz stoje w kolejce po maskotke (żabke) , przedemną jest ponad 500 osób ale na prize gram 17 dni :) (mam nowe konto). Jak już uzbieram na żabe to będzie kredytów na coś następnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę coś wygrać i sprawdzić ;), może zrezygnowali z tego? Cięcie kosztów?
I tak naklejka jest taka sama przy każdej paczce (przynajmniej u mnie przy dwóch) więc żadna strata :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 19:33, ShaDoW Energy napisał:

Jak idzie w to zarabiać, skąd to ściągnąć? :)

Tego się nie ściaga, wszystko odbywa sie w internecie :P
A jak w to zaqrabiać to poczytaj poprzednie posty lub wejdź na prizee.pl tam jest instrukcja cała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2007 o 19:44, wip_01 napisał:

Tego się nie ściaga, wszystko odbywa sie w internecie :P
A jak w to zaqrabiać to poczytaj poprzednie posty lub wejdź na prizee.pl tam jest instrukcja
cała.

Ups... Sorry za spam. I jednym słowem dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat chyba można wywalić do kosza. Prizee.com nie wysyła już nagród do polski, sklepik dla nas zniknął. Punkty można wykorzystać jedynie na dodatkowe partie w grach. Lub przynajmniej proponuje zmienić nazwe tematu, na taką by było jasne że tu już się nie zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować