Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Prizee - zarabiaj grając w gry

943 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2007 o 17:41, zbysheck napisał:

Dziś mój rekord :D. Zarobiłem 0,70 Bubza :D. Najpierw w tym magicznym króliczku 0,40 a potem
już z górki ;P

Przebij mnie :P -5B +10B= 5B :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 18:22, Ari Zmc napisał:

> Dziś mój rekord :D. Zarobiłem 0,70 Bubza :D. Najpierw w tym magicznym króliczku 0,40 a
potem
> już z górki ;P
Przebij mnie :P -5B +10B= 5B :D


Też mi się tak udało, a w nieodpłatnych to najwięcej 1 bubz cały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 15:37, Obi-wan Kenobii napisał:

Mógłby mi ktoś wyjaśnić co oznacza "bronze rank"? I czy 0,23 Bubz to jest dużo? ;)

Jak zarobiłeś to w jeden dzień to dużo jak w kilka dni to mało :]
Znasz angielski jak nie to to znaczy - bronzowy ranking :] jak będziesz miał Srebrny Ranking to dostaniesz nową zdrapkę - Silver Vip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 15:37, Obi-wan Kenobii napisał:

Mógłby mi ktoś wyjaśnić co oznacza "bronze rank"? I czy 0,23 Bubz to jest dużo? ;)


"bronze rank"-brązowa ranga:)
0,23Bubz to bardzo mało, ja mam 66,35Bubz i dzisiaj przysłali mi notesik, dodali do niego naklejkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 16:31, Thalanthas napisał:

Niech ktoś mi powie za co dostaje sie tam nagrody bo ja nie wiem


Nagrody możesz sobie kupić/wylosować/grać na aukcji na specjalnej stronce, jest w zakładkach. Aby coś kupić musisz grać w gierki i zdobywać tzw. Bubzz - taka waluta za która kupujesz różne prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem za rejestrowany na tej stronce ponad rok temu. Ugrałem wtedy 13 bubzów, które jakoś tam zamieniłem na pada. Nie wiem dlaczego, ale firma zażądała potwierdzenia moich danych osobowych poprzez przesłanie im skana dowodu albo czegoś w tym stylu. Nie zrobiłem tego, a dziś gdy sobie o prizee przypomniałem, to moje konto gracza już zniknęło...

Swoją drogą czy jest może jakimś gramowy klan, do którego mógłbym dołączyć? Postanowiłem bowiem spróbować raz jeszcze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 18:06, Zaix... napisał:

Byłem za rejestrowany na tej stronce ponad rok temu. Ugrałem wtedy 13 bubzów, które jakoś tam
zamieniłem na pada. Nie wiem dlaczego, ale firma zażądała potwierdzenia moich danych osobowych
poprzez przesłanie im skana dowodu albo czegoś w tym stylu. Nie zrobiłem tego, a dziś gdy sobie
o prizee przypomniałem, to moje konto gracza już zniknęło...

Swoją drogą czy jest może jakimś gramowy klan, do którego mógłbym dołączyć? Postanowiłem bowiem
spróbować raz jeszcze. ;)

Jest klan nazywa się GRAMPL nie wiem kto jest tam szefem. Nie gram już na prizee, skasowałem konto, mało sięopłaca tam grać. Możesz mieć pełno bubz i czekać aż cię wylosują nie wiadomo ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 18:06, Zaix... napisał:

Byłem za rejestrowany na tej stronce ponad rok temu. Ugrałem wtedy 13 bubzów, które jakoś tam
zamieniłem na pada. Nie wiem dlaczego, ale firma zażądała potwierdzenia moich danych osobowych
poprzez przesłanie im skana dowodu albo czegoś w tym stylu.


Tak jest tylko wtedy, gdy na dwóch(lub więcej) kontach jest podany ten sam adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 00:08, milten6 napisał:

Hehe wygrałem, WYGRAŁEM! Rybkę ... xD, ale zawsze coś ... :D :D :D :D :D.


Fajne są te pluszaki ;-). Ja kiedyś wygrałem żabę, do dzisiaj stoi nad biurkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować