Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi szósty sezon w For Honor

4 posty w tym temacie

Grałem w ten darmowy weekend. Dokładnie taka sama kupa jak w dniu premiery. DC, ludzie uciekający z meczu itp. Dodatkowo gra wywaliła mnie z 5 razy z tutorial z powodu zerwania połączenia z serwerem. Z tutoriala który nie jest multi. A musiałem go ukończyć żeby zagrać w multi.

Ubisoft niczego się nie nauczył. Nic się nie zmieniło. Ta gra to strata pieniędzy.

Dodatkowo zdziwiło mnie że gra ma kilka edycji, najdroższa za 500zl gdzie mówili że dodatki będą darmowe. Nie są. Nowe rzeczy są zablokowane za paywallem. Chcesz odblokować wszystko w grze? Zainwestuj 500zl albo poświęć koło 100 godzin.

Kaszana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Możliwe, że problemy z DC dotyczą Twojego internetu/sprzętu, ja oraz moja dziewczyna na dwóch rożnych komputerach doświadczyliśmy DC max 2 razy od czasu premiery. Co do ubisoftu, od premiery nauczyli się, że nikomu nie chce się niewiadomo ile czasu nabijać stal aby kupić postać/strój lub inne dodatki. Od jakiegoś czasu można w dość szybkim czasie zdobyć 15000 szt. stali a to już jest np nowa postać. Kiedyś potrwałoby to znacznie dłużej. Jak dla mnie gra zmienia się cały czas na lepsze oprócz nieszczęsnego Centuriona który jest po prostu op w stosunku do innych postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hitsayo napisał:

Jak dla mnie gra zmienia się cały czas na lepsze oprócz nieszczęsnego Centuriona który jest po prostu op w stosunku do innych postaci.

I N C R E D I B I L I S ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować