Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioWare pracuje nad niezapowiedzianą grą w stylu Dragon Age

8 postów w tym temacie

Gdyby ktoś 10 lat temu powiedział mi, że news taki, jak powyższy wywoła u mnie co najwyżej wzruszenie ramion, to bym go wyśmiał. A jednak, stało się. Nie jestem zainteresowany, przewijam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieje, że to coś w stylu pierwszego dragon age'a, a nie inkiwzycji... A co do Anthem to w sumie nic mnie nie przekonuje do tej gry, a patrząc na to jakość inkwizycji i andromedy to bardziej obstawiam, że to będzie kolejny niewypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BW robiło od CA II włącznie wszstko, zęby ludize nie chcieli kolenych cześci. A slogan "gracz będzie centrum historii, zostanie bohaterem, a od jego decyzji będzie zależało, jak potoczą się wydarzenia." słyszałem tyle razy, że jakbym dostawał 5 zł za każdy kupiłbym całą branżę gier komputerowych. Całą. Producetów, recenzentów, nawet komputery graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak Bioware pieprzyło o zakończeniu ME3 albo o nowym ME :-) W skócie - ich marketing nie ma nic wspólnego ze studiem co robi gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bez kitu jak koledzy niżej, newsy o BioWare ni grzeją ni ziębią... Coś tam poszło nie tak dobrych kilka lat temu i wcale nie jest lepiej. Andromeda była dla mnie imo nieporozumieniem tak jak wcześniejsze Dragonki. Niech tam się obudzą, bardziej jara mnie Vampyr wciąż jeszcze małego DontNod niż cokolwiek tego molocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

No bez kitu jak koledzy niżej, newsy o BioWare ni grzeją ni ziębią... Coś tam poszło nie tak dobrych kilka lat temu i wcale nie jest lepiej. Andromeda była dla mnie imo nieporozumieniem tak jak wcześniejsze Dragonki. Niech tam się obudzą, bardziej jara mnie Vampyr wciąż jeszcze małego DontNod niż cokolwiek tego molocha.

No ja bym w nowe DA pograł, jakby na moim gracie ruszylo, bo lubię tego typu gry, ale sorry. Po pierwsze to EA. Zawoidłem sie na nich zbyt wiele razy, a później czytałem zbyt wiele rzczy potwierdzających moje zdanie o nich, żeby im znowu zaufać. Po drugie 2/3 gier (1/2 jeśli liczyć Przebudzenie jako osobną grę) z serii to gnioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra w stylu DA? Oby nie. Całą serię można o kant pupy rozbić. Co najwyżej mechanika z jedynki (broń boże podobna fabuła!!) mogła by się pojawić, ale nic wiecej.

 

Albo jakieś NWN nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować